Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(giega @ 2019 10 21, 23:05)
Nu sako,kas juoduli pabando,kitu nebenori biggrin.gif Bet kazkaip jie manes netraukia visiskai biggrin.gif

As mezgu ir tv ziuriu biggrin.gif Miegot dar biski anksti..
Ryt antrad,kazi kiek ryt darbo bus biggrin.gif

Draugelė pasakojo, jog kai Turkijoj buvo, rusė kažkokia su turku kairėn nusuko... paskui dejavo, ką dabar su savo Vania darys... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mezgiau gal prieš 100 metų tongue.gif einu gult bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif
anuka marš iš lovų biggrin.gif
kava garuoja biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Jau pakile,kava jau isgere,tuoj darban varysiu.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 22, 09:41)
Labukas

Jau pakile,kava jau isgere,tuoj darban varysiu.

aš jau valanda kaip darbe ax.gif reiktų susikaupt ir pradėt dirbt biggrin.gif
Atsakyti
A jūs juokaujat? As tik ka issimaudziau, guliu ant sopkės, tingiu net ka ir daryti. Vakar patingejau maudytis, tai šiandien ny sviet ny zaria teko keltis.

Kaip jus galvą plaunat? As tai diiiidelė tinginė, dazniausiai pries gulant i lova ja plaunu. Jau labai tingisi rytais anksti keltis biggrin.gif
Atsakyti
O as kaip tik rytais plaunu.. Kiek ten uztrunka,kelios min.. as gi nedziovinu mirksiukas.gif Susisukuoju,pakedenu,kol pavalgau,pradziusta,kol iki depo davaziuoju is vis isdziuna mirksiukas.gif
Is vakaro atsigulciau slapuais plaukais,ragana atsikelciau biggrin.gif
Atsakyti
galvą iš vakaro plaunu, nes fenu nedžiovinu rolleyes.gif
Atsakyti
Sian galvojau po darbo varyt paplaukiot - neišdegs. Vyras susirgo, namie sedi, Leksiu šienelio pakloti, dainele padainuoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikatos Tb 4u.gif Vis pamirstu paklaust,kaip jam po tu visu vaistu? pagerejo?

As jau po darbu mirksiukas.gif Tiek bulviniu blynu uzsimaniau bigsmile.gif Greit kelias bulves su blenderiu nutribulet sutarkavau,visai gerai isejo mirksiukas.gif
Atsakyti
prisidedu prie palinkėjimų burbančios vyrui. 4u.gif
giega, neturi bulviatarkės? rolleyes.gif
aš tai vėl gult... paskaitysiu maž dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 22, 20:19)
prisidedu prie palinkėjimų burbančios vyrui.  4u.gif
giega, neturi bulviatarkės?  rolleyes.gif
aš tai vėl gult... paskaitysiu maž dar  ax.gif

Turiu sulciaspaude,bet del keliu bulviu,tiek paskui plaut.. Zinok labai gerai su tuo nutribuletu susitarkavo..

Na ka,nuvariau i gyma biggrin.gif Nusaukit mane biggrin.gif Atrodo ir biski muilinau,bet vis tiek nusikaliau.. nu ka noret,geri 2 m nesportavus,o ir tu blynu priedus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 22, 23:39)
Turiu sulciaspaude,bet del keliu bulviu,tiek paskui plaut.. Zinok labai gerai su tuo nutribuletu susitarkavo..

Na ka,nuvariau i gyma biggrin.gif Nusaukit mane biggrin.gif Atrodo ir biski muilinau,bet vis tiek nusikaliau.. nu ka noret,geri 2 m nesportavus,o ir tu blynu priedus biggrin.gif

O, liuks. DU METAI ??? bigsmile.gif Taigi tik neseniai ėjai ... kaip galėjo du metai praeit... ax.gif
Nu jei blynus tik sau kepčiau, ko gero irgi bulviatarkės neterlinčiau.
Niu ką.Trečiadienis.Dienos lekia kaip ant sparnų.
Atsakyti