Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Labukas

Guliu lovoj,pabudau 6, nors i darba ir nereikia mirksiukas.gif

Nu jo,2,gal net daugiau.. Kai mazoji gime,jau nebejau i sportus,o grudi jai 2metukai mirksiukas.gif
Reikejo nuo siandien pradet... Pas vakarykste trenere visada sunkesnes treniruotes buna,nei pas kitas..Maciau nauju treneriu yra,zumbos visokios,tabata.. Va tik joga lygtai 1x savaitej likus..
Is lankytoju,tai tik dvi is anu laiku buvo. Viena lietuve,kol as pasirasinejau sutartis,ji man stepus paruose wub.gif Pakudus matos,bet sikna vistiek didele biggrin.gif Dar anglioke,ta tsi visiskai nepasikeitus.. Kokia ir tada buvo,tokia ir dabar. Ner stora,bet dvi rinkes ant pilvo kabo blink.gif O juk juda intensyviai ir tikrai nemuilina,kaip jad as vakar..
Trenere atpazino mane biggrin.gif Net varda prisimine mirksiukas.gif Tiksliau ji mane G(dzi) vadina biggrin.gif Ot atminti boba(51m) turi biggrin.gif Ji visu vardus atsimene,va nejau du m ir tai atsimine bigsmile.gif is
Atsakyti
bet tai sakei, kad joga tau nepatinka, ar maišau ką nors ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 23, 10:54)
bet tai sakei, kad joga tau nepatinka, ar maišau ką nors ?  rolleyes.gif

Joga visai nieko,pilatesas per lengvas man buvo.. Bet vien tik joga ar panasiais uzsiimt,man irgi per lengva butu.. Is vis man nepatinka visokie begimo takeliai ir stangu sales biggrin.gif

Varau iki vietinio centriuko,kazkaip jau atleidzia kojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 22, 18:12)
Sveikatos Tb 4u.gif Vis pamirstu paklaust,kaip jam po tu visu vaistu? pagerejo?

As jau po darbu mirksiukas.gif Tiek bulviniu blynu uzsimaniau bigsmile.gif Greit kelias bulves su blenderiu nutribulet sutarkavau,visai gerai isejo mirksiukas.gif

Laikinai. Dabar nauja banga- ligonineje po lašaline nori kišti. Vyras kratosi to, kaip velnias kryziaus. Nedarys sake.
Papildyta:
Pas mane tai nuo tarkavimo mašinos iki sulaciaspaudes visos spinteles prištabeliuotos visko, tik kad nieko nenaudoju biggrin.gif
Atsakyti
Na as irgi is tu,kurios pas gyd eina jau tikrai rimtu atveju,bet cia tokia liga...Kad neuzdelst...
Svogerkai pamazu gereja po tu kauliu ciulpu op.. Svogerio tevukui blogeja.. Bet jam metai.. bijo jau ir chemijas daryt,neatlaikys organizmas.. Tai realiai laukia..

Tokios kaip tarkos as neturiu,tam pirkau sulciaspaude biggrin.gif Tarkis i viena puse,skystis i kita mirksiukas.gif O blynams,kugeliui galima ir sumaisyt mirksiukas.gif Is nenaudojamos buitines technikos fritiurine iskepiavo i palepe biggrin.gif Ir kai sugedo tosterine,naujos nebepirkom,nes bulkos nebevalgom biggrin.gif Mikseris,garu puodas,steam mopas labai net naudojami mirksiukas.gif
Atsakyti
o kuom blogos lašelinės? rolleyes.gif
Sunkoka trevkė buvo šiandien, su svoriais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 23, 21:49)
o kuom blogos lašelinės?  rolleyes.gif
Sunkoka trevkė buvo šiandien, su svoriais  rolleyes.gif

Kaip suprasti kuo blogos lašelinės?
Atsakyti
O as siandien i dviraciu klase nuejau mirksiukas.gif Rraliai nuo jos pradet ir reikejo biggrin.gif Sutikau dar dvi su kuriom tada sportuodavau,tos i baseina pirti ruoses,tai as irgi greit sulaksciau i namus,viska sugriebiau ir vel atvariau biggrin.gif Pamirkom,paplepejom mirksiukas.gif Va ka tik grizau..
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 23, 23:54)
Kaip suprasti kuo blogos lašelinės?

nu pati sakei, kad vyras kratos jų kaip kryžiaus ax.gif

QUOTE(giega @ 2019 10 24, 00:36)
O as siandien i dviraciu klase nuejau mirksiukas.gif Rraliai nuo jos pradet ir reikejo biggrin.gif Sutikau dar dvi su kuriom tada sportuodavau,tos i baseina pirti ruoses,tai as irgi greit sulaksciau i namus,viska sugriebiau ir vel atvariau biggrin.gif Pamirkom,paplepejom mirksiukas.gif Va ka tik grizau..

nu va...čiakros atsivėrė ? biggrin.gif
Jau ketvirtadienis...o vakar dar savaitgalis buvo tongue.gif Jei šiandien taip lakstyt reiks - tai nu ir načert tongue.gif
Atsakyti
labukas

Be reikalo vakar i sportus ejau,oi be reikalo biggrin.gif Siandien is vis klipata biggrin.gif Ryt nepajudesiu visai biggrin.gif O ryt penktadienis,darbo buna daugiausiai biggrin.gif

Cakros biggrin.gif Man pinigu gaila,tai turiu atmust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 24, 11:41)
labukas

Be reikalo vakar i sportus ejau,oi be reikalo biggrin.gif Siandien is vis klipata biggrin.gif Ryt nepajudesiu visai biggrin.gif O ryt penktadienis,darbo buna daugiausiai biggrin.gif

Cakros biggrin.gif Man pinigu gaila,tai turiu atmust biggrin.gif

tai skysčių, vitamino C ir praeis biggrin.gif Persistengei mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradzia visada tokia..Kol judi,tol nieko,bet tik pasedek ilgiau ir vel kaip sene keliesi biggrin.gif Siandien neisiu biggrin.gif Tiksliau reik 19h i aprodyma ateit.. Sakau-nu ar reikia man,juk 2m lankiau,bet jiems reik.. nu tai apeisiu ten su jsis,jei taip nori biggrin.gif
Paskui mergos labai penktadienio treniruotes isgyre,tai ziuresiu kada ryt baigsiu,kaio jausiuos.. Jei ne si,tai kita penktad tikrai eisiu mirksiukas.gif
Atsakyti