Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(giega @ 2019 10 24, 22:31)
Noriu tokia puskepuryte numegzt.. pati vaikystej tokia turejau mociutes megzta,labai megau mirksiukas.gif Tie sniurai-pagrazinimas mirksiukas.gif Kai pabaigsiu,parodysiu mirksiukas.gif

Bet juk idomiau,kai darbe yra ka veikt,nei trintis is kampo i kampa mirksiukas.gif

a, prisimenu apie ką kalbi wub.gif
bet matai, įdomiau tai įdomiau, bet čia toks tuščias bėgiojimas , už kurį pinigų negausi rolleyes.gif
vakar 9 vakaro nuėjau gult, nes tiesiog nulūžau prie teliko ax.gif
Atsakyti
Apie kokias jus cia kepurytes kalbat?

Rytas amkstyvas ir vel. Kaip cia uzmigus biggrin.gif
Niekur neisiu, nieko nedarysiu. Siandien pizamos diena bus....tikėkimės biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Numezgiau,susiuvau,kazkokua mazoka.. Na grizus pamatuosiu,bus aisku. Tada ir parodysiu biggrin.gif

As irgi be prabudimu.. Laikrodis pazadino,o tai buciau dar miegojus biggrin.gif
Darbo neperdaugiausiai,tureciau anksti baigt mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane vis dar daug lakstymo.Nes kol šitas projektas nebaigtas, panašiai ir bus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 25, 09:41)
pas mane vis dar daug lakstymo.Nes kol šitas projektas nebaigtas, panašiai ir bus. unsure.gif

o tai kazkoks dodelis labai?

Baigiau pries dvi.. kol iki depo davaziavau,30 min ir va cia pastrigsu.. Mat jie nepasiruose kad vairuotojai anksti grizt pradejo.. Truksta vieno paraso,kad varyt namo galeciau.. Palikciau taip,bet paskui gali nesumoket...
Atsakyti
6 butų apstatymas nuomai. O aš šiandien gerokai anksčiau namie. Matavau, nebegrįžau darban ax.gif
Atsakyti
Labukas

O tai cia tavo vienos projektas ar keliese dirbat? O procentas bus ar tik uz alt dirbi ir viskas?

Pabudau kaip i darba.. Tai va dar lovoj skaitineju.. Bet tuoj kilt reiks,eisim su mb i gyma biggrin.gif Yra tokia dviraciu aerobika,labai faina mirksiukas.gif
Paskui i centriuka-bankai,maistines , gal i kina mirksiukas.gif Vakarui planu jokiu neturim.. Jei nieko nesugalvosim,tai oatys sau vyno atsidarysim ir pavakarosim mirksiukas.gif
Atsakyti
čia mano projektas, proc jau gavau, nėr ko skųstis biggrin.gif
Šiandien verdu šaltieną, kopūstus šečkuosiu ax.gif
tai pietūs bus orkaitėj biggrin.gif
Atsakyti
Vnz,savaitgali ir ta dirbi biggrin.gif Jei ne darbe,tai namie biggrin.gif
As nieko nedarau,namie bardakas,bet man px biggrin.gif Atvarem i banka,pries mus 1zmogus,bet ta darbuotoja tooooookiu suletintu judesiu... Na irgi px,as sedziu biggrin.gif Vel skauda kojas sikna po tu dviraciu biggrin.gif
Praeita sav mb nusipirko batus uz 120£, dabar jue nukainuoti iki 70 biggrin.gif Kadangi dar nei karto neuzsideti,tai grazinsim,o ryt is naujo nusipirks biggrin.gif Nors jau kazka mykia,kad gal kitokiu nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 26, 14:54)
Vnz,savaitgali ir ta dirbi biggrin.gif Jei ne darbe,tai namie biggrin.gif
As nieko nedarau,namie bardakas,bet man px biggrin.gif Atvarem i banka,pries mus 1zmogus,bet ta darbuotoja tooooookiu suletintu judesiu... Na irgi px,as sedziu biggrin.gif Vel skauda kojas sikna po tu dviraciu biggrin.gif
Praeita sav mb nusipirko batus uz 120£, dabar jue nukainuoti iki 70 biggrin.gif Kadangi dar nei karto neuzsideti,tai grazinsim,o ryt is naujo nusipirks biggrin.gif Nors jau kazka mykia,kad gal kitokiu nori biggrin.gif

nu kažkas turi kažką daryt... dar ėst padariau, dar pyragą iškepiau... rolleyes.gif
eisim į svečius, kol kas kartu. Draugai tai bendri rolleyes.gif
Atsakyti
Nepyk. Nesuprantu tavęs. Kodel tu savo vyrą tampai, kodel jo nepaleidi?
Atsakyti
Bendri nebendri.. As irgi besuprantu.. nesuprantu kam vaidint seima,jei jos jau nebera..

Buvom kine,toj Melifesantoj,nu grazi pasaka mirksiukas.gif Niekam ji nemaiso,niekur pati nelenda,amziais zmonems uzkliuna..

Batai ir mano suknele priduoti mirksiukas.gif Nauju nenusipirko,kitus issirinko biggrin.gif Intiku uzsisakys mirksiukas.gif Pica kepa,nes tingiu kazka gamint.. Atsidarysim vyno ir taip pavakarosim mirksiukas.gif
Atsakyti