Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Mes rytoj su vyru varom ziureti Maleficent.
Siandien vezu mama i baznycia rolleyes.gif
Atsakyti
kol kas dar neišsiskyrę. Siūlot ant peilių, nekalbėt, ėstis? Nu k čiortum tada. Tada kai prasidės tikrai rimti dalykai, (o netruks) galėsiu pasidžiaugt viso to vaisiais.
Neinu su juo į kinus, teatrus, dar kažkur. Pas bendrus draugus, kultūringai. Ne už rankučių. Tie draugai nieko nežino. Eit po vieną? bigsmile.gif Sorry panos, aš nepykstu, bet kai kuriuos dalykus savo kieme žinau geriau. Ką galiu, tai daugiau jum nesakyt, ir viskas. rolleyes.gif
Atsakyti
Susinervinai? Tu teisi, ne musu cia reikalas, musu gyvenimai irgi ne rūtomis kloti. Tik kad tas bobiškas charakteris amziais koja pakiša- vis pamokyt kazka, vis paaiskint ir lysti kur nereikia biggrin.gif
Atsakyti
nesusinervinau taip jau labai rolleyes.gif tik jei ne mano kantrybė, šiandien dar nebūtų surinkti visi dokumentai ir nunešti advokatei. Dabar laukiu tik proceso. mirksiukas.gif O paskui antras etapas, kuris jėgų pareikalaus daug daugiau rolleyes.gif kantrybės irgi. Bet kai viskas baigsis - tikrai nusipirksiu geriausio šampano, kokio tada išgalėsiu - net jei tai būtų šipuškė už 1,5 € ir atšvęsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Matai,tu tikrai labai rami 4u.gif As,sakau,pirmiau isdraskyciau,paskui viska oficialiai tvarkyciau.. Uz tai keistai ir atrodo,kai jus kartu gyvenat,kartu kazkur einat.. Bet taip-kiekvienas geriau mato,kaip elgtis vienoj ar kitoj situacijoj..

Na ka,ilgiau pamiegojom biggrin.gif Siandien lazeriai,paskui pas uosviene reikia,dar i Costco..
Atsakyti
O aaaaaaaš biggrin.gif varysiu nagus uzsideti ir i Bluewater'į su vyru Maleficent žiūrėti po pietu
Atsakyti
nu matai giegut, ramiai galima pasiekt daugiau. Kas iš tų skandalų ir lėkščių daužymo biggrin.gif
aš tai sportuot eisiu, šiandien mano trenerė papildomas relax trevkes veda rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau,kad galima,bet as nesugebeciau biggrin.gif

Jei ne lazeriai,as irgi buciau ejus i kazkokia tempimo pratimu treniruote mirksiukas.gif Niekad nesu buvus tokioj,idomu paziuret, kas ten..
Atsakyti
Jp. Ir as zinau kad ramiai galima daug daugiau pasiekti. Bet man tai yra nežinoma planeta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 27, 13:15)
Zinau,kad galima,bet as nesugebeciau biggrin.gif

Jei ne lazeriai,as irgi buciau ejus i kazkokia tempimo pratimu treniruote mirksiukas.gif Niekad nesu buvus tokioj,idomu paziuret, kas ten..

tempimo treniruotes aš lankau. Labai geras dalykas rolleyes.gif Nebūna jokių skausmų, o rezultatas tas pats mirksiukas.gif nu tik sąžiningai daryt reik ☺️

QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 27, 14:25)
Jp. Ir as zinau  kad ramiai galima daug daugiau pasiekti. Bet man tai yra nežinoma planeta  biggrin.gif

tai ir man buvo nežinoma rolleyes.gif bet su laiku visko išmoksti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Ne tik su laiku.. Dar ir charakteris.. As greit uzsideganti,bet pykcio nelaikau-atrekiu kas priklauso ir vel gera bunu biggrin.gif

Na ka,pirmadienis.. Tas laikrodzio sukiojimas.. Miego jau 20h norejau ir nuo 5 ryto nebemiegu.Na tai varau anksciau i darba,bet tai nereiskia,kad anksciau ir baigsiu biggrin.gif

I sportus siandien neisiu,su anuke draugausiu biggrin.gif O ryt vel pas ta,kur stiprios treniruotes buna mirksiukas.gif Jei nepajudesiu paskui biggrin.gif
Atsakyti
na, jaunystėj karštai reaguodavau. Dabar dzin biggrin.gif
Tai va po intensyvių treniruočių ir reikia daryti tempimo pratimus, kad raumenyse pieno rūgštis nesusidarytų rolleyes.gif o jei ne - tai užsipirk vitamino C mirksiukas.gif
Pirmadienis...jau kaaaip tingiu tongue.gif bet visa laimė, kad ši savaitė trumpesnė - gi Visų šventų biggrin.gif
Atsakyti