Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Siandien viena angle atsiunte pasveikinima au Dewali (ar kaip ten indiškų dievu šventė vadinasi), tai zinokit biskiuka susinervinau. Ar ji tūpa, ar jau marazmas moteriske suemes, nesuprantu.
Tai atrašiau - o pas mus katalikus yra Vėlinės - artimuju mirusiu pagerbimo diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 28, 13:30)
Siandien viena angle atsiunte pasveikinima au Dewali (ar kaip ten indiškų dievu šventė vadinasi),  tai zinokit biskiuka susinervinau. Ar ji tūpa,  ar jau marazmas moteriske suemes,  nesuprantu.
Tai atrašiau -  o pas mus katalikus yra Vėlinės -  artimuju mirusiu pagerbimo diena  biggrin.gif

o kodėl indiška šventė turėtų būt tau aktuali ? rolleyes.gif Nu ir jai pačiai ? Pačiuožus biškį ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 28, 13:22)
o kodėl indiška šventė turėtų būt tau aktuali ?  rolleyes.gif  Nu ir jai pačiai ? Pačiuožus biškį ?  bigsmile.gif

Nu. As mintyse pirstu pasukiojau prie smilkinio, perskaicius jos palinkejimus indiskos sventes proga.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 28, 15:58)
Nu. As mintyse pirstu pasukiojau prie smilkinio,  perskaicius jos palinkejimus indiskos sventes proga.

O gal siunte visiems us eiles,net nesirinkdama mirksiukas.gif
Oasidziauk,kad sveikina,nesvarbu kokua proga mirksiukas.gif

As jau po darbu mirksiukas.gif Lygrai sirgt noris..
Atsakyti
jergau, kaip atšalo blink.gif +7 tik ir vėjas, lietus... nu nafig
. Varau namo, užkąsiu ir trevkėn... galvą reik pravėdint. Tik bėda, kad vakar kai "parelaksavom" su štangų lazdom, tai šiandien jaučiu, kad turiu rankytes biggrin.gif
Atsakyti
Siandien ryte tik 2 buvo,langai apserksnije buvo...
Atsakyti
prasideda žiemiški malonumai biggrin.gif
prisivalgiau bulvinių blynų... kaip dabar sportuot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 28, 17:40)
prasideda žiemiški malonumai  biggrin.gif
prisivalgiau bulvinių blynų... kaip dabar sportuot  tongue.gif

As irgi karta po bulviniu blynu sportuot muejau biggrin.gif Nwlwngva buvo biggrin.gif

Isijungem toki garintuva.. Aroma terapija vadinas biggrin.gif Yra toks baubukas,jis muo slogos mirksiukas.gif Tai kvepuojam abi biggrin.gif
Atsakyti
ai nieko... visai gerai buvo biggrin.gif
nabagiukės. Laikykitės 4u.gif Kokio čiobrelių aliejaus dar reikėjo įsilašint mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas karkušos 4u.gif
kaip gyvenimas jaunas? Man šiandien bėgimo diena. Nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Perpiet reikia grįžt ryžą pavedžiot, nes md nėra, o aš grįšiu tik 10 vakaro...
Atsakyti
Labukas

Tas laikrodzio sukiojimas...Vel nuo 5 ryto nebemiegu...Gulinejau gulinejau,nieko neisgulejau,keliaus,susiruosiau ir gaunu sms,kad laisva siandien biggrin.gif Siaip,kaip ir laiku atsiunte zinute,tik,kad as cia anksciausiai atsikelus biggrin.gif
Na ka,reiks iki tokios Costco-urmine maistine nulekt..Noreciau su savo darbine,benzo uzsipilciau,ten pigiausias...Vakare i sportus biggrin.gif Uzsisakiau ta intensyvia-nu patinka ji man,tik dar organizmas nelabai priprates biggrin.gif ir po jos jogoj liksiu mirksiukas.gif Ryt klipata busiu biggrin.gif

O kur tu Lutute tiek lakstysi?Darbiniai reikalai ar vel pramogu pilna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 29, 10:23)
Labukas

Tas laikrodzio sukiojimas...Vel nuo 5 ryto nebemiegu...Gulinejau gulinejau,nieko neisgulejau,keliaus,susiruosiau ir gaunu sms,kad laisva siandien biggrin.gif Siaip,kaip ir laiku atsiunte zinute,tik,kad as cia anksciausiai atsikelus biggrin.gif
Na ka,reiks iki tokios Costco-urmine maistine nulekt..Noreciau su savo darbine,benzo uzsipilciau,ten pigiausias...Vakare i sportus biggrin.gif Uzsisakiau ta intensyvia-nu patinka ji man,tik dar organizmas nelabai priprates biggrin.gif ir po jos jogoj liksiu mirksiukas.gif Ryt klipata busiu biggrin.gif

O kur tu Lutute tiek lakstysi?Darbiniai reikalai ar vel pramogu pilna bigsmile.gif

mane irgi užknisa...vakar iš darbo ėjau-gili naktis blink.gif
šiandien man dailės terapija, baigiasi 9 vakaro, bet kol parsirasiu... blink.gif Laukiu, kada man mašinuką vaiks perleis - sakė savo pažįstamam meistriukui dar parodys, nes kažkokias klaidas meta, ir pakeis padangas į žiemines...ir galėsiu lakstyt biggrin.gif
Atsakyti