Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

kav1 geriu darbe rolleyes.gif
Pilnatis pasireiškė visu gražumu...vakar nekaltai apklykė klientė, negana to, apskundė valdžiai, dar valdžia atrašė moralą...žodž, fainai, nors mirk rolleyes.gif
Atsakyti
O tai valdzia atrekia,net neissiaiskinus kas kaip?
Nors man siandien irgi viena kliente burbuliavo,sake rasys compleina-kodel jai vakar neatvezem siuntinio,nes pardavejas buvo atsiuntes sms,kad kaip vakar bus,o DPD tik siandien atveze...
Atsakyti
Mes tai darbe net nekreipiam demesio i skundus. Tokiu debilu kartais pasitaiko, kad nors griuk negyvas. Valdzia niekada musu nešandina del jokiu kompleinų.
Atsakyti
viskas čia sudėtinga... ta durnė yr šefo pažįstamų protežė... rolleyes.gif tai kas svarbiau...
žodž... grįžau iš terapijos, galva kaip puodynė tongue.gif
Atsakyti
A...priedurnė, kuri galvoja kad yra KAŽKAS.
Tokie snukiai patys šlykščiausi, nes pridaro zmonems daug problemu per savo didybes manija
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 13, 00:56)
A...priedurnė,  kuri galvoja kad yra KAŽKAS.
Tokie snukiai patys šlykščiausi,  nes pridaro zmonems daug problemu per savo didybes manija

tai svarbiausiai, nukentėjau ne todėl, kad ja nesirūpinau, o todėl, kad perdaug rūpinausi. Labai apmaudu, kai nekaltai gauni velnių ir moralų. Ai, pasisiunta.
Naktelė vėl nuskilo bemiegė, mano mylimiausias prigėręs blaškėsi visą naktį. Žodž toks jausmas, kad mane užkankins, nebeturiu jėgų.
Advokatė patarė dar vieną popierių išsireikalaut, kuris užtikrintų, jog viename bute neliksim, bet čia beveik misija neįmanoma...reikalai krypsta į skyrybas piktuoju. unsure.gif
Atsakyti
LAbukas

Zodz,LT nelabai kas keicias...KAip senais laikais pazistamu pazistami yra svarbiau,taip ir dabar...

Nors gal ir pas mus biggrin.gif VA si sestad bus darbinis Kaledinis vakarelis laive..Jokios reklamos,jokio plakatelio...Tik viena menedzere pavaiksciojo po sale,padalino lapukus...Su kuo pasneku,tie pirma karta girdi apie ta vakareli...Tai gal irgi pasirinktinai padalino-kas jai labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
Kalėdinis vakarėlis ????? bigsmile.gif Ar ne per anksti ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 11 13, 07:05)
Kalėdinis vakarėlis ?????  bigsmile.gif  Ar ne per anksti ?  biggrin.gif

Tai gi biziakai per pacias kaledas,tai us anksto daro biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus Kaledos darbe uz poros savaiciu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2019 11 13, 09:27)
tai svarbiausiai, nukentėjau ne todėl, kad ja nesirūpinau, o todėl, kad perdaug rūpinausi. Labai apmaudu, kai nekaltai gauni velnių ir moralų. Ai, pasisiunta.
Naktelė vėl nuskilo bemiegė, mano mylimiausias prigėręs blaškėsi visą naktį. Žodž toks jausmas, kad mane užkankins, nebeturiu jėgų.
Advokatė patarė dar vieną popierių išsireikalaut, kuris užtikrintų, jog viename bute neliksim, bet čia beveik misija neįmanoma...reikalai krypsta į skyrybas piktuoju.  unsure.gif

Sakyciau tyliai ramiai ieskok kito darbo, bet suprantu kad visos jegos issunktos negraziomis skyrybomis. Ne laikas dabar.
Atsakyti
aikit sau...o pas mane...o pas mane...pas mane darbe kiek girdėjau, vakarėlio niekad nedaro tongue.gif Su mergom simbolinėm dovanėlėm apsikeisim, gal dar kokį lengvą pasisėdėjimą susiorganizuosim ax.gif

Kito darbo ieškot dar ir dėl to ne laikas, kad norint gauti paskolą, reikia bent 6 mėn išdirbti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 13 lapkričio 2019 - 11:07
O pas maneeeee...O pas maneeeee..siandien nieko pas mane - busiu visa diena namie ir pagaliau nieko neveiksiu rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti