Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Taip taip....reikia keltis ir ryostis darbelin...o tyyyyyyyngiu. Gerai, kad tik 4 val šiandien dirbu biggrin.gif po pietu pas dermotologa. Jauciu chloruotas baseinu vanduo man netinka - kaip tik dazniau paplaukioju, taip zaizdeles pradeda darytis ant odos.
Atsakyti
LAbukas

Tik nesenai is lovos biggrin.gif Kelemes pries dvi,isveziau i orouosta draugus,kazkoks labai ankstyvas ju skrydis,5:30...Grizau,uzmigau,ateina sms jau praktiskai pries mano zadintuva-nereik i darba biggrin.gif Ir cia biziakai didieji : lotuliukas.gif Tai ant kito sono ir dar pamiegojau mirksiukas.gif Eisiu tvarkytis...
KA cia idomaus nuveikem per savaitgali g.gif ir sky gardene buvom-grazu visai ten mirksiukas.gif Ir su laivu mano darbiniame vakarelyje plaukem mirksiukas.gif Irgi visai nieko mirksiukas.gif + buvo sustojimas centre,tai mes islipom ir dar po naktini Londona pavaikstinejom mirksiukas.gif
Ir shopinguise pavaikstinejom mirksiukas.gif Vnz linksmas,intensyvus savaitgalis buvo biggrin.gif

Atsakyti
SKY garden sudomino.
As galvojau ka cia nuveikus kita sestadieni, nes penktadieni vaiks parvaziuoja mamą pasveikinti su gimtadieniu biggrin.gif
Seip tarp musu mergaiciu šviesiu gruodi, nes toks biziakas pas mane si menesi rolleyes.gif Sakiau uzsakysiu vakariene Londone restorane su unlimited prosecco. biggrin.gif
Mes jau ne vieni metai su draugemis svenciam savo gimkes be vyru. Tikrai patinka, nes visai nera noro ziureti i prisigerusiu diedu marmuzes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 lapkričio 2019 - 12:16
paskutinis sakinys sujuokino biggrin.gif Bet šventa teisybė, nafig tie apsiblausę snukiai, su mergaitėm smagiau biggrin.gif
Atsakyti
I Sky gerdena reikia pries 2-3 sav uzsisakyt vietas.Ten iejimas nemokamas,bet be bilietu neileidzia mirksiukas.gif Dar yra galimybe be eiles patekt,jei uzsisakysi vakariene restorane mirksiukas.gif
Ai,kai vaikstinejom po ta skygardeno balkona,tai vienas pasipirso merginai biggrin.gif Visi paplojom mirksiukas.gif

Del sventimo be vyru..Nu mes irgi pasidarom mergaiciu vakarelius,bet gimkes visada kartu svenciam,ta prasme su vyrais mirksiukas.gif KAi as irgi isgeriu,tai nemaiso ir kiti girti biggrin.gif biggrin.gif Be to pas mus draugu kompanijoj nera piktybisku biggrin.gif
Atsakyti
Be abejo ne visi piktybiski, bet man vistiek jau taip daede tie girtu diedu snukiai biggrin.gif

Gerai kad parasei apie bilietus. Su seimyna pasitarsiu ar jie noretu
Atsakyti
bet kokiu atveju svarbu gera kompanija mirksiukas.gif
bliam, kaip l4tai 6iandien laikas eina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 18, 12:17)
Be abejo ne visi piktybiski,  bet man vistiek jau taip daede tie girtu diedu snukiai  biggrin.gif

Gerai kad parasei apie bilietus. Su seimyna pasitarsiu ar jie noretu

Bet nieko baisiau uz girta boba nera biggrin.gif

Aga,paziurek ju puslapy,ten meta laikus.. Labai greit isgraibo tuos bilietus.. Kazkada sekiau sekiau ir vis tiek negavah man reikalongom dienom.. 7 ryto jau visi uzsakyti buvo.. Na bet tada ant vaiku atostogu pataikoau..
Atsakyti

Uzejo musu mazajai oziukai biggrin.gif Nesideda sriukes ir viskas.. Plesia,klykia.. I lauka eit nori,apsirengt ne biggrin.gif Ir jau 3d taip..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 11 18, 18:44)
Uzejo musu mazajai oziukai biggrin.gif Nesideda sriukes ir viskas.. Plesia,klykia.. I lauka eit nori,apsirengt ne biggrin.gif Ir jau 3d taip..

nu tai gal striukė nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 11 18, 14:57)
nu tai gal striukė nepatinka  biggrin.gif

Pries tai tiko,patiko rolleyes.gif Ne,cia grynai oziukas.. Siaip tail uzdejo striuke,tai ji batus lauke dar nusieme biggrin.gif O salta pas mus.. ir koseja ji,ir snarglys iki zemes.. Parvede namo,tai dabar klykia ant zemes atsigulus.. Pareks praeis biggrin.gif Ir paimt ant ranku nesileidzia,vnz dabar visaip blogai biggrin.gif
Atsakyti
Jo- bilietu jau nebegavau. Reiks kazka kitka galvoti
Atsakyti