Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(lututė @ 2019 11 19, 15:21)
nu... aš tokia pat kepėja, kaip ir tu  mirksiukas.gif
sausainiai gali 2 mėn laikytis  biggrin.gif
Meduoliukai liuks, tik supakuok tinkamai, nes sumaigys  rolleyes.gif
p. s. dabar varau į dailės terapiją, nelabai galiu atsiųst recepto  tongue.gif

Nu nu biggrin.gif Tu tortus kepi,as nezinau ar sausainiai iseis biggrin.gif
NA turesi laiko,imesk,paziuresiu ar uzsiimsiu biggrin.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 19, 16:00)
As tai kaip visada pirma diena po darbo po gydytojus varinejau. Pencininkams neduok pavalgyt,  bet prie gydyroju kabinetu pasedeti  biggrin.gif

Ryt varysiu i  Bluewater'į koki ziemini kostiumeli su sijonu nusipirkti.

Bet tai kai nieko nesupranta ir negali pati gydytoju panervint ar nedingsta sportinis interesas biggrin.gif

Siandien TKMaxxe Ted Bakerio sijonuka ziurinejau,toks fainutis ir tik 16£ bigsmile.gif Deje,nebuvo mano dydzio,i anas per didelis buvo..

NA ka,viska padariau,ka prisiplanavus buvau mirksiukas.gif eisiu i gyma vakare su nauju jogos kilimeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 11 19, 19:22)
Nu nu biggrin.gif Tu tortus kepi,as nezinau ar sausainiai iseis biggrin.gif
NA turesi laiko,imesk,paziuresiu ar uzsiimsiu biggrin.gif
Bet tai kai nieko nesupranta ir negali pati gydytoju panervint ar nedingsta sportinis interesas biggrin.gif

Siandien TKMaxxe Ted Bakerio sijonuka ziurinejau,toks fainutis ir tik 16£ bigsmile.gif Deje,nebuvo mano dydzio,i anas per didelis buvo..

NA ka,viska padariau,ka prisiplanavus buvau mirksiukas.gif eisiu i gyma vakare su nauju jogos kilimeliu biggrin.gif

Sportinis interesas ateina per vertėją, t.y. mane biggrin.gif . Ji Lietuvoje tiek ikyrejus gydytojams buvo, kad kai kurie jos paskutiniu metu net nepriiminedavo.

Visai grazus man šiūmetiniai kostiumeeliai su sijonukais.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Tik ko ko, o baltu batu negaliu pirkti. Man jie vestuvinius primena ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: [b!]Šiandien[/b!], 19:03