Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(lututė @ 2019 11 19, 15:21)
nu... aš tokia pat kepėja, kaip ir tu  mirksiukas.gif
sausainiai gali 2 mėn laikytis  biggrin.gif
Meduoliukai liuks, tik supakuok tinkamai, nes sumaigys  rolleyes.gif
p. s. dabar varau į dailės terapiją, nelabai galiu atsiųst recepto  tongue.gif

Nu nu biggrin.gif Tu tortus kepi,as nezinau ar sausainiai iseis biggrin.gif
NA turesi laiko,imesk,paziuresiu ar uzsiimsiu biggrin.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 19, 16:00)
As tai kaip visada pirma diena po darbo po gydytojus varinejau. Pencininkams neduok pavalgyt,  bet prie gydyroju kabinetu pasedeti  biggrin.gif

Ryt varysiu i  Bluewater'į koki ziemini kostiumeli su sijonu nusipirkti.

Bet tai kai nieko nesupranta ir negali pati gydytoju panervint ar nedingsta sportinis interesas biggrin.gif

Siandien TKMaxxe Ted Bakerio sijonuka ziurinejau,toks fainutis ir tik 16£ bigsmile.gif Deje,nebuvo mano dydzio,i anas per didelis buvo..

NA ka,viska padariau,ka prisiplanavus buvau mirksiukas.gif eisiu i gyma vakare su nauju jogos kilimeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 11 19, 19:22)
Nu nu biggrin.gif Tu tortus kepi,as nezinau ar sausainiai iseis biggrin.gif
NA turesi laiko,imesk,paziuresiu ar uzsiimsiu biggrin.gif
Bet tai kai nieko nesupranta ir negali pati gydytoju panervint ar nedingsta sportinis interesas biggrin.gif

Siandien TKMaxxe Ted Bakerio sijonuka ziurinejau,toks fainutis ir tik 16£ bigsmile.gif Deje,nebuvo mano dydzio,i anas per didelis buvo..

NA ka,viska padariau,ka prisiplanavus buvau mirksiukas.gif eisiu i gyma vakare su nauju jogos kilimeliu biggrin.gif

Sportinis interesas ateina per vertėją, t.y. mane biggrin.gif . Ji Lietuvoje tiek ikyrejus gydytojams buvo, kad kai kurie jos paskutiniu metu net nepriiminedavo.

Visai grazus man šiūmetiniai kostiumeeliai su sijonukais.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tik ko ko, o baltu batu negaliu pirkti. Man jie vestuvinius primena ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 19 lapkričio 2019 - 19:03
Tai ar sitie balti biggrin.gif
Labai panasu svarka,kaip pirmoj foto,turejau kazkada LT..Pries 20m biggrin.gif Grizta mada..Bet man kazkodel ir atrodo,kad jis 20m senumo biggrin.gif biggrin.gif

O tu kasdien nesioji tokius kostiumelius?As pora svarku turiu,bet jie tokie baliniai,kai reik kazkur iseit,ant vakarines suknios..Turiu sijonu,sunkiu,bet vistiek i dzinsus greiciausiai isoku.Patogiausia biggrin.gif

Siandien labai daug ka pasidariau biggrin.gif Ir padirbau,ir shopinge buvau,ir spintas pertvarkiau,ir i palepe nereikalingus daiktus sunesiau mirksiukas.gif Atsidejau du didelius ranksluoscius.Esu kazkada juos dovanu gavus,bet taip ir nepanaudoti,tai labai gerai Ispanijoj jie bus mirksiukas.gif DAr patalyne viena atsidejau..Senai pirkta,bet labai mazai naudota..Ismest gaila,o neberengiu jos..TAi irgi,jei susitalpinsiu i kuprine,isvesiu mirksiukas.gif Nes bagazo neturim,tik su kuprinytem.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 11 19, 21:01)
Tai ar sitie balti biggrin.gif
Labai panasu svarka,kaip pirmoj foto,turejau kazkada LT..Pries 20m biggrin.gif Grizta mada..Bet man kazkodel ir atrodo,kad jis 20m senumo biggrin.gif  biggrin.gif

O tu kasdien nesioji tokius kostiumelius?As pora svarku turiu,bet jie tokie baliniai,kai reik kazkur iseit,ant vakarines suknios..Turiu sijonu,sunkiu,bet vistiek i dzinsus greiciausiai isoku.Patogiausia biggrin.gif

Siandien labai daug ka pasidariau biggrin.gif Ir padirbau,ir shopinge buvau,ir spintas pertvarkiau,ir i palepe nereikalingus daiktus sunesiau mirksiukas.gif Atsidejau du didelius ranksluoscius.Esu kazkada juos dovanu gavus,bet taip ir nepanaudoti,tai labai gerai Ispanijoj jie bus mirksiukas.gif DAr patalyne viena atsidejau..Senai pirkta,bet labai mazai naudota..Ismest gaila,o neberengiu jos..TAi irgi,jei susitalpinsiu i kuprine,isvesiu mirksiukas.gif Nes bagazo neturim,tik su kuprinytem.

Sitie tai ne balti, bet Europoje ateina baltu batu mada..Anglija pasieks sita mada gal kitais ar dar kitais metais geriausiu atveju biggrin.gif

Jo, as nesioju kostiumelius, kai nedirbu. Bet dazniausiai kelniu kostiumelius. Uzsimaniau sijono, nes kojos lygios - galiu sau leisti sijona per pusę kelių. Trumpesnio nesideciau - metai jau ne tie.
Kai i Lietuva vaziuoju, tau uzsimetu dzinsus ir kurtke, tai tokia kaimiete jauciuosi biggrin.gif , bet svarbu patogu, nes lakstyti nysusvietnos marios buna Lietuvoje.

Tai daug pasidarei. As tai tweed'o medžiaga laikiau laikiau ant stalo, iskarpu kalna issiemiau, bet taip nieko nwpadarius vel idejau atgal i spintą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 19 lapkričio 2019 - 23:12
Pamenu kai mes 20 meciai zenijomes,svogerka 30 metu antra diena su tokia trumpa suknele atejo biggrin.gif Jetus jetus,galvoju,viena koja grabe,o ji dar su miniakais biggrin.gif Dabar pas mane pacia beveik vien mini sijonai biggrin.gif
Jei balta mada ateina,liuks,as jau dabar madinga,nes tikrai megstu balta svalva ir daug baltu rubu turiu mirksiukas.gif

Vat siut neuzsiimu.. Turiu ir masina,ir supratima,bet kazkaip tingiu ax.gif Visko yra nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
Rubai tai rubai, as pati sia vasara balta pravaiksciojau, bet as kalbu apie demisezoninius batus
Atsakyti
Nedaskaiciau kad apie batus biggrin.gif
Nu batu neturiu baltu.. Kazkada zieminius turejau,dar pliazenkes baltas turiu,tuom ie baigias biggrin.gif
Sitie batukai grazus,visai nesiociau,jei tureciau kur biggrin.gif Jau taip atpratau nuo aukstakulniu,kad nebepaeinu ax.gif Tai geriau zemas kulniukas,nei stypciot kaip gandras biggrin.gif
Darbiniam vakarely buvo viena tokia biggrin.gif Grazi merga kol stovi ir dingsta visa elegancija kai bando paeit biggrin.gif
Atsakyti
Oi biggrin.gif jau jo. Kartais kai pasiziuri kaip moterys /merginos vaiksto ant aukštakulnìų, tai juokas pradeda imti biggrin.gif
Atsakyti
giegut, receptą ketvirtadienį-penktadienį tau įmesiu. Iš tikro ta meduoliukų tešla visa panaši, visas cinkelis yra dekoravimas.Tai va glajaus gerą rec turiu, nurašysiu.
Švarkeliai ir kostiumėliai man gražu, bet dabar kažkaip labai suknios patinka šiuo gyvenimo etapu. Balti bateliai man irgi kažkaip iššaukiančiai atrodo, nors gražu-bet jeeergau, kaip nepraktiška tongue.gif Iš aukštus kulniukus esu kuriam laikui primiršus, nes nusipirkau laabai patogius batus be kulno, tai šliūrinu kasdien, neišlipu ax.gif
Jaučiuos šįryt kaip suvažinėta...mano erodas vėl pernakt davėsi... blink.gif
Atsakyti
Labukas

Aga,turesi laiko parasyk mirksiukas.gif Neskubu gi man biggrin.gif

Na ka,siandien biski silciau,+2 ryte buvo biggrin.gif Ispanijoj +18 mirksiukas.gif Ka cia rengtis.. Prikraut daug nenoriu,issinuogint irgi..
Atsakyti
Kada išvarai ? rolleyes.gif Smagu pazyliot ax.gif
Atsakyti
Giega, as tau pasakysiu vieną dalyką - NENAAAAAARVYOK!!!!

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti