Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

nesnarvok, aš irgi narvOjos biggrin.gif Laukiu savaitgalio biggrin.gif
Atsakyti

Nesinarvokit,trumpam gi as biggrin.gif Net pajaust nespesiu biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(lututė @ 2019 11 20, 08:57)
Kada išvarai ?  rolleyes.gif Smagu pazyliot  ax.gif

Si penktad islekiam mirksiukas.gif Sekmad vakare grisim.

NA ka,po darbu jau mirksiukas.gif Mazoji miega,gal ir man prigult pasnaust biggrin.gif
Atsakyti
Giega, bl....nenarvok
biggrin.gif biggrin.gif

As siandien suspirkau velvetines biggrin.gif bordo kelnes placias. Švarko nepirkau - kazko pamušalas traukia. Drebanciom rankom sumokejau £80. Nu bet grazu jeibogu - beveik iki pat žemės su aukštakulniais, labai gero kritimo medziaga. Tik bliuskela teks ieskoti kokia po papais surisama, pustrumpe ir nelygaus geometeinio kirpimo. Arba paciai teks greit pasisiuti jei nerasiu iki savairgalio.

Atsakyti
O kokia proga cia puosies?Sunaus parvaziavimo savaitgaliui proga biggrin.gif
PArodyk kokias kelnias?KAzkada labai norevau velvetkiu,bet kazin ar dabar uzsideciau...
Atsakyti
a, tai toks fainas savaitgalis nusimato. Lauksim nuotraukų ir įspūdžių biggrin.gif
80&... o aš galvoju, kur 3000€ iškapstyt teismui blink.gif nes jau gerokai pabodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 20 lapkričio 2019 - 21:33
Cia darbo kalediniam vakareliui ruošiuosi. Admirolu kruva bus, reik biškį pagal paskutine mada apsirengti biggrin.gif

Nerandu nuotraukos. Bet va kazkas tokio, tik kelnes ilgesnes ir tamsiai bordo spalva

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Tai cia veliurines/aksomines,ne velvetines biggrin.gif
As toki treninga turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 11 20, 23:11)
Tai cia veliurines/aksomines,ne velvetines biggrin.gif
As toki treninga turiu biggrin.gif

Tfu...jo...veliurinės biggrin.gif Bet ne storos, kaip treninginės
BOisi mOda dabar jų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 lapkričio 2019 - 23:36
nu blizgėsi, burbanti, tarp visos grietinės bis.gif thumbup.gif ors man mėlyna pačiai arčiau dūšios ax.gif
Ketvirtadienis... JAU neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Aga,ketvirtadienis biggrin.gif Po truputi darbukan ruosiuos mirksiukas.gif Ryt tokiu laiku jau skrisiu biggrin.gif Siandien kazkokia nesamone prisapnavau..Lygtai stoviu 9a balkone ir matau,kaip naktiniam danguj daug malunsparniu kazka gesina,bet ka,nesimato..PAskui netiketai uzsidaga ir viena is malunsparniu ir nukrenta..Salia nukrenta ir toks kaip babtutas su zmonem,bet jis ne is aukstai krito,zmones issigelbejo..Paskui krenta ir visas aeroflot lektuvas-ji cia gesino tie malunsparniai.Dar sakau-vaje,lektuvas suduzo,dabar bijosiu ryt skrist...Ir paskui pradejo krist zmoniu kunai....daug daug...Brrr,kokiu nesamoniu...
Atsakyti
nu klausyk, visą veiksmo filmą susapnavai biggrin.gif
aš varau iš psichologės darban. Pasidariau tam tikras išvadas ryte, grįžus skambinsiu advokatei.
Įdomu, ką patars. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 11 21, 08:50)
nu blizgėsi, burbanti, tarp visos grietinės bis.gif  thumbup.gif  ors man mėlyna pačiai arčiau dūšios  ax.gif
Ketvirtadienis... JAU neblogai  biggrin.gif

Gerai pritaikius bliuskela, kuri yra matinė, tinkamo ilgio ir formos - atrodys perfektukas. Vakarelyje bus kruva vienodų trumpais sijonais strakaliukių. As megstu issiskirti. O be to yra labai didelis netaktas, dalyvaujant vakaraelyje su Serais Admirolais,, lakstyti nuogom leškom.

Plaukus pasidarysiu taip, o is papuošalu bus tik labai originalus didoki sidabro auskarai su bordiniais agatais.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 lapkričio 2019 - 12:47