Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(giega @ 2019 12 13, 22:46)
O tikrai tik akis tvarkysi tongue.gif

Tik akis. Nes man akys - sielos vwidrodis. Daugiau ni ni nieko. As kad ir ne manekenisku matmenu, bet man gerai, o jei kada vyrui nebus gerai - gales pyzdinti pas geriau atrodancia. biggrin.gif
Atsakyti

LAbukas

As kaip i darba pabudau,biski paskaitinejau,bet paskui vel uzmigau biggrin.gif

Mb isvare pas dantiste.Beje,i ta pati stomatologini,kur tu buvai biggrin.gif Probleminiai dantys pas ji..Cia visai nesenai nulauze sena,dar LT laikais statyta karunele..O kadangi pas stomotologus gali tik savaitgaliais,tai ilgai tempiasi...Bus 1,5h,kai gris,leksim kur i shopingus.Sugalvojau,kad noriu sukneles kokios sventem..

Burbanti,o tu ir visruj ir apacioj darysi?Zinok tikrai ner ka veikt ligoninej biggrin.gif biggrin.gif Po papu op isleido namo kita diena,o ten juk ir operacija daug rimtesne..
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
tingėjau vakar net lįst kažkur. Užvakar grįžau jau 21 val iš Šiluvos, įspūdžiai labai geri - aišku, ne kiekvienam ten, nes gyvenime tiek nesimeldžiau tongue.gif Na, bet žinojau, kur važiuoju.
Kepiau vakar ir marginau meduoliukus, buvau nulėkus paskutinės dovanos nupirkt, tai visa užimta biggrin.gif
kažkaip kietoką tešlą užsiminkiau - tai jergau, kol išminkiau blink.gif
Atsakyti
Labukas

Musiskis gana intensyvus savaitgalis buvo biggrin.gif Shopingus aplekem,nusipirkau suknele tokia paprasta,juoda,Lenkijoj bus gerai mirksiukas.gif Mb kailines tapkes nusipirko,bambukine pagalve.. As tai idealia turiu,nekeiciu i nueka biggrin.gif
Vakar uosvienes gimke kinieciuose atsventem,apsiedem biggrin.gif Lygtai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 12 16, 11:52)
Labukas

Musiskis gana intensyvus savaitgalis buvo biggrin.gif Shopingus aplekem,nusipirkau suknele tokia paprasta,juoda,Lenkijoj bus gerai mirksiukas.gif Mb kailines tapkes nusipirko,bambukine pagalve.. As tai idealia turiu,nekeiciu i nueka biggrin.gif
Vakar uosvienes gimke kinieciuose atsventem,apsiedem biggrin.gif Lygtai patiko biggrin.gif

nu nors kas jau tai tavo uošvienei patiko biggrin.gif
kada jau išvarot ? rolleyes.gif
Atsakyti
Na gana skaniai pavalgem,o jai dar uz dyka,tai ir tiko biggrin.gif
Is pradziu norejom apmoket viska,bet paskui i vokeli idejau 50£ ,o uz baliu jai ji moka biggrin.gif Tai skaityk truputi virs 100 sumokejo.. Uz dar 5zmones+ ji. Papigiai biggrin.gif
Ir nei tau ruostis,nei po to tvarkytis biggrin.gif

Mes 23 isvarom.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 12 16, 13:22)
Na gana skaniai pavalgem,o jai dar uz dyka,tai ir tiko biggrin.gif
Is pradziu norejom apmoket viska,bet paskui i vokeli idejau 50£ ,o uz baliu jai ji moka biggrin.gif Tai skaityk truputi virs 100 sumokejo.. Uz dar 5zmones+ ji. Papigiai biggrin.gif
Ir nei tau ruostis,nei po to tvarkytis biggrin.gif

Mes 23 isvarom.

nu ir visai neblogai rolleyes.gif
tai Kūčių išvakarėse rolleyes.gif Man 23 patrumpinta darbo diena, tai su kolege susitarėm maklę padaryt, kad viena ateina pabūna pusę dienos, paskui - kita biggrin.gif Valdžia vistiek atostogaus ax.gif
Atsakyti
LAikas labai velyvas..Ten nusibelsim tik kokia 1h nakties..TAi is kart i lovas pamiegot mirksiukas.gif Baliui man ruost irgi nieko nereikia-mama,mociute,marti ir jos sese biggrin.gif Tai tik dovanas supakuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 12 16, 17:34)
LAikas labai velyvas..Ten nusibelsim tik kokia 1h nakties..TAi is kart i lovas pamiegot mirksiukas.gif Baliui man ruost irgi nieko nereikia-mama,mociute,marti ir jos sese biggrin.gif Tai tik dovanas supakuot mirksiukas.gif

Oi, tai nei malimosi virtuvėj, nei ruošimosi, nei tvarkymosi. Liuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 12 16, 14:32)
Oi, tai nei malimosi virtuvėj, nei ruošimosi, nei tvarkymosi. Liuks  ax.gif

Tikrai kad liuks biggrin.gif VA tik naujiems reiks kazka ruostis biggrin.gif Galvoju gal avies koja uzmarinuosiu ir iskepsiu mirksiukas.gif Nedaug musu bus,tik vieni draugai zada atlekt mirksiukas.gif Kiti visi issivazineja biggrin.gif Kas i kalnus slidinet,kas i Tailanda,kas i LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 12 16, 18:44)
Tikrai kad liuks biggrin.gif VA tik naujiems reiks kazka ruostis biggrin.gif Galvoju gal avies koja uzmarinuosiu ir iskepsiu mirksiukas.gif Nedaug musu bus,tik vieni draugai zada atlekt mirksiukas.gif Kiti visi issivazineja biggrin.gif Kas i kalnus slidinet,kas i Tailanda,kas i LT biggrin.gif

tai gerisusias maistas orkaitė j. Kaip tu ją marinuoji? Kelias dienas turbūt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 12 16, 20:11)
tai gerisusias maistas orkaitė j. Kaip tu ją marinuoji? Kelias dienas turbūt  rolleyes.gif

Prisitrinu daug cesnsko,sumaisau su alienum,tokua kosyte padarau ir ja istrinu. Ir paskui druska,pipirai keliu rusiu.. Jei turiu,tai avienos prieskoniu,neturiu,biski kokiu saskyku prueskoniu pabarstau..O kartais tik druska pipirai ir cesnakas. Esu kelis jart ir blendery sumalus cesnaka,svoguno didele galva,visokiu zoleliu ir ta mase istepus ta koja..
Marinuoju minimum 1d,bet nedaugiau 3..
Kepu maise 2-3h..

Pasportavau mirksiukas.gif Patinka man sita klase-su stangom visokie pritupinai,atsilenkimai mirksiukas.gif Ryt irgi panadi klase,tik kita trenere veda biggrin.gif
Atsakyti