Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(savita1 @ 2018 06 22, 13:49)
O ant siuntinio klijavot ta grazinimo etikete kur online uzsipildyti reikia? Nes man uzpildzius viska, ismete etikete su olandijos kazkokiu adresu.


taip tai nauja etiketė. dabar grąžinimas į Olandiją, viskas čia gerai. Negerai kad mokamas grąžinimas išeina...
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2018 06 22, 14:10)
taip tai nauja etiketė. dabar grąžinimas į Olandiją, viskas čia gerai. Negerai kad mokamas grąžinimas išeina...

Aš klausiau prieš savaitę, bet ats tik db yra biggrin.gif tai tipo dzin, kad etiketėj adresas į Olandiją, o ant lapo siuntinyje kitoks adresas? Nes visai subalamutijo, lape rašo, kad grąžinti tokiu adresu, etiketėj jau kitokiu....
Atsakyti
Ar kas siuntėtės per perkeu.lt dužtančias prekes? Ar galios draudimas jei gausiu įskilusius indus? Badžiau jiems rašyti - negaunu jokio atsakymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2018 06 21, 19:03)
o geras, as visad darbo adresavyro nurodau. Viena karta vyras minejo, paskambino kurjeris ir sako, turiu siunta tai kaip visad degalineje paliksiu smile.gif manem kad sumaisesu kazkuo, bet matyt jie tiesiog megsta degalinese palikti smile.gif


Itella turi tas vadinamąsias "Drop off locations", ar kaip ten vadinasi. Mane irgi užknisa, tai į degalinę, tai į Topo Centrą doh.gif

O 15% Booking nuolaida būna?
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 06 22, 12:09)
Šiandien dariau grąžinimą.
neregistruotu grąžinimas nemokamas. jei norit registruotu, reikia primokėt.
mano siuntinys svėrė iki 1 kg, tai paskaičiavo virš 7 eur mokėt.

Man irgi tik už registravimą pasakė sumokėti virš 7 eur, nemokėjau 4u.gif
Atsakyti

bet tai čia kaina jau ne už registravimą, o už visą siuntimą!

Tik registravimas turėtų kainuoti 0,58+2,03 !

o pilna kaina už registruotą siuntinį į Olandiją iki 1 kg ir yra 7,24 eur...

Reikia - jūs ne primokėjot, o sumokėjot visą sumą.

Aš nemokėjau. Per daug ir nesigilinau :rolleyes:​ . Grąžinamos prekės vertė buvo gal 10eur...surizikavau, tikiuosi, nepasiklys.. :unsure: 

Man prieš mėnesį su tokia pa etikete paštas išvis nepriėmė, tai gal po mėnesio jau registruotu priims :D 

Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 06 22, 17:59)
Itella turi tas vadinamąsias "Drop off locations", ar kaip ten vadinasi. Mane irgi užknisa, tai į degalinę, tai į Topo Centrą doh.gif

O 15% Booking nuolaida būna?

Šian variau į Circlę pasiimt. Nors vakar pasakė, kad pristatys 100% kurjeris. Tingi jie vežiot..
Atsakyti

Rytoj užsakinėsiu riešutų sviestą Kaune. Dar priimtume su porą kibirėlių, kad siuntimas būtų prekei - 1 svaras:
https://www.bulkpowd...nut-butter.html

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 06 22, 21:43)
Šian variau į Circlę pasiimt. Nors vakar pasakė, kad pristatys 100% kurjeris. Tingi jie vežiot..


Tikrai tingi, sekiau siuntą, skambinau... Buvau namie visą laiką... Pusę siuntinio atnešė, kitą pusę - į punktą... Įdomiai klausė, koks siuntimas... 😇 Man atrodo, Itella bando pigiausią variantą
Atsakyti
merginos ar esate pirke dviracio kedute? mastau apie romer. Kur pirkote? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, keliauja mano yoox. Bet Lenkijoj nuo 21 dienos ryto.. statusas nebesikeičia. Sunerimt? unsure.gif
Atsakyti
Ar eina su musu kortelem apsipirkti is www.mandmdirect.com
Revoluto man nepraleidzia verysad.gif
Atsakyti