Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Perfecta @ 2018 07 20, 09:03)
Prisijungčiau. Ir kodą turiu galiojantį, jeigu nerasite  smile.gif .

Prašom jungtis, ir kodo neradau verysad.gifverysad.gif :9 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 11:34)
Laba diena,

reikia dviejų dalykų, gal kas esat pirkę ir gali padėti  unsure.gif  dukra užsimanė žiūronų ir ausinių. Žiūronų kažkokių profesionalių nereik tikrai biggrin.gif bet ir žaislinio š nesinori pirkti. Gal kažką galėtumėt rekomenduot ar bent kur ieškoti  unsure.gif aš net neįsivaizduoju, ką ji su jais stebėtų biggrin.gif bet sakė reik. Kadangi mažai ji pas mane prašo žaislų, tai gal tikrai šį kart reik biggrin.gif

Ir dar reikia jai ausinių. Va čia noriu, kad būtų geros ir kokybiškos, kad kuo mažiau kenktų. Gal irgi kažką rekomenduotumėt?

ausines maciau topo centre vaikiskas fainas, apie 30 euru. saviskiui irgi nuziurejus pirkti. nes parasyta saugus garsas vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 10:34)
Laba diena,

reikia dviejų dalykų, gal kas esat pirkę ir gali padėti  unsure.gif  dukra užsimanė žiūronų ir ausinių. Žiūronų kažkokių profesionalių nereik tikrai biggrin.gif bet ir žaislinio š nesinori pirkti. Gal kažką galėtumėt rekomenduot ar bent kur ieškoti  unsure.gif aš net neįsivaizduoju, ką ji su jais stebėtų biggrin.gif bet sakė reik. Kadangi mažai ji pas mane prašo žaislų, tai gal tikrai šį kart reik biggrin.gif

Ir dar reikia jai ausinių. Va čia noriu, kad būtų geros ir kokybiškos, kad kuo mažiau kenktų. Gal irgi kažką rekomenduotumėt?

Kiek merginai metu? Ar nori ausiniu uzdedamu ant galvos, ar ikisamu i ausis? Ir kiek numate skirt pinigu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2018 07 23, 15:35)
Kiek merginai metu? Ar nori ausiniu uzdedamu ant galvos, ar ikisamu i ausis? Ir kiek numate skirt pinigu? smile.gif


8 metai bus. Turi prie telefono įkišamas ausines, bet neklauso su jomis, nori ant galvos uždedamų. Šiuo atveju man svarbu, kad jos būtų saugios, aš apskritai nelabai noriu jų pirkti, bet kai visi aplink turi, jaučiuosi kaip mama ragana. Tai noriu nupirkti saugias, aišku žinau, kad nesukontroliuosiu kokiu garsu ji klausys, bet gal yra kokios, kur gamykliškai garsas saugus unsure.gif todėl kaina antroje vietoje, bet iki 100 € tai būtų gerai susisukt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dangerele @ 2018 07 23, 15:10)
ausines maciau topo centre vaikiskas fainas, apie 30 euru. saviskiui irgi nuziurejus pirkti. nes parasyta saugus garsas vaikams.


Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo unsure.gif kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 15:57)
8 metai bus. Turi prie telefono įkišamas ausines, bet neklauso su jomis, nori ant galvos uždedamų. Šiuo atveju man svarbu, kad jos būtų saugios, aš apskritai nelabai noriu jų pirkti, bet kai visi aplink turi, jaučiuosi kaip mama ragana. Tai noriu nupirkti saugias, aišku žinau, kad nesukontroliuosiu kokiu garsu ji klausys, bet gal yra kokios, kur gamykliškai garsas saugus  unsure.gif  todėl kaina antroje vietoje, bet iki 100 € tai būtų gerai susisukt  unsure.gif
Papildyta:
Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo  unsure.gif  kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko  unsure.gif

Maniškis (9m.) uzsideda siurbliuodamas smile.gif
Atsakyti

Priminkit puslapi, kur galima pasitikrinti kada internetine parduotuve sukurta ir jos sauguma. Radau dominancia preke uz gera kaina vienoje DE internetinej parduotuvej. Bet man nezinoma. Nors yra pateiktas ir oficialus adresas, ir raso kad paypal galiu atsiskaityt, bet neramu vis tiek...

Atsakyti
LA REDOUTE uzsakyma padariau i
Eshopwedrop adresa, bet kazkaip pritaike kazkoki knygyno adresa ir raso jog paketas laukia 3d. kaip pakeisti adresa ar jau nieko negaliu padaryti? gal gris atgal ir tada grazintu pinigus man. gal kuri gali atsakyti, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 16:57)
Papildyta:
Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo  unsure.gif  kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko  unsure.gif

Pirkom nebrangias, bet tikrai kokybiskas garsas Urbanears ausinės Plattan Advance.
Patarimas imti su odinemis "ausimis" ne medziaginemis. Namie maniskiai beveik neklauso, bet kelioneje nepamainomas dalykas, issprestas kartu klausimas del muzikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 15:57)
8 metai bus. Turi prie telefono įkišamas ausines, bet neklauso su jomis, nori ant galvos uždedamų. Šiuo atveju man svarbu, kad jos būtų saugios, aš apskritai nelabai noriu jų pirkti, bet kai visi aplink turi, jaučiuosi kaip mama ragana. Tai noriu nupirkti saugias, aišku žinau, kad nesukontroliuosiu kokiu garsu ji klausys, bet gal yra kokios, kur gamykliškai garsas saugus  unsure.gif  todėl kaina antroje vietoje, bet iki 100 € tai būtų gerai susisukt  unsure.gif
Papildyta:
Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo  unsure.gif  kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko  unsure.gif

Ausines nepamainomas dalykas smile.gif tai ji turbut nores ausiniu tokiu, kokias turi klasiokai, tik geresniu biggrin.gif Labai svarbus dalykas, kaip jos laikosi ant galvos, ar nekrenta/nespaudzia. As siulyciau nueiti kartu i topo centra ar avitela ir pasimatuoti. Be to, vyrukai tikrai pakonsultuos pagal paneles norus.
Labai geros, ypac vertinamos ir nebrangios yra Koss porta pro, bet manau, kad merginai nepatiks, nes jos nera grazios. Sony ausines pasizymi geru kokybes ir kainos santykiu (vidutiniame kainu segmente), labai neprastos yra Marshall, paplitusios paaugliu tarpe https://www.technora...-White.html#top
Parasykite, kai nusipirksite smile.gif
Atsakyti
Timberlandai zydri tam tikri dydziai UK2, 12.5UK tik 22sv
https://amzn.to/2Luvuy5
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 23 liepos 2018 - 16:50
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 15:57)
8 metai bus. Turi prie telefono įkišamas ausines, bet neklauso su jomis, nori ant galvos uždedamų. Šiuo atveju man svarbu, kad jos būtų saugios, aš apskritai nelabai noriu jų pirkti, bet kai visi aplink turi, jaučiuosi kaip mama ragana. Tai noriu nupirkti saugias, aišku žinau, kad nesukontroliuosiu kokiu garsu ji klausys, bet gal yra kokios, kur gamykliškai garsas saugus  unsure.gif  todėl kaina antroje vietoje, bet iki 100 € tai būtų gerai susisukt  unsure.gif
Papildyta:
Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo  unsure.gif  kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko  unsure.gif

Nupirkau iš amerikės už 9$. Bet jos yra bliutūfinės. Tai telefobas pvz neleidžia garsint. Šaiip nerealios. Vaikas klauso savo Timberleiko biggrin.gif o aš pliaže klausydavau radijos


Bonprix PL sėkmingai pristatė siuntą į PL adresą. Taip kad galite pirkti drąsiai.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 07 23, 15:57)
8 metai bus. Turi prie telefono įkišamas ausines, bet neklauso su jomis, nori ant galvos uždedamų. Šiuo atveju man svarbu, kad jos būtų saugios, aš apskritai nelabai noriu jų pirkti, bet kai visi aplink turi, jaučiuosi kaip mama ragana. Tai noriu nupirkti saugias, aišku žinau, kad nesukontroliuosiu kokiu garsu ji klausys, bet gal yra kokios, kur gamykliškai garsas saugus  unsure.gif  todėl kaina antroje vietoje, bet iki 100 € tai būtų gerai susisukt  unsure.gif
Papildyta:
Man tai išvis jos toks nereikalingas dalykas atrodo  unsure.gif  kada ji jomis naudosis - neįsivaizduoju. Nu bet reikia jau kokie metai laiko  unsure.gif

Kazkada buvau uzmacius sias, jos turi decibelu ribotuva, bet astuonmete tokioms gal jau per didele? smile.gif https://picclick.co....M...gid=1&pid=2
Atsakyti