Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2019 03 23, 18:25)
Mano vynai dar neišsiųsti blink.gif . Žalia Rūta, gal jau spėjai išbandyti portveinus ax.gif . Gal jau ir pamiršai ax.gif

Oho, kaip jums ilgai.
Aš gavau pirmadienį, kaip tik nuo sekmadienio geriu antibus biggrin.gif Bet šiandien atsidarysiu... Sangria. Buvo labai įdomu man jų Sangria bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 03 23, 19:25)
Mano vynai dar neišsiųsti blink.gif . Žalia Rūta, gal jau spėjai išbandyti portveinus ax.gif . Gal jau ir pamiršai ax.gif

Dabar ten jie kraustėsi, rašė, kad gali užtrukti. O kiek jau laukiat ir per kiek maždaug atsiunčia?
Atsakyti

Gal kas susiduret -perkant amazon warehouse (kur preke used as new) -ar galioja garantija, ar amazon atsako jei gauni nepilnos komplektacijos ar kazkas sugadinta?? 

Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2019 03 23, 19:59)
<p>Gal kas susiduret -perkant amazon warehouse (kur preke used as new) -ar galioja garantija, ar amazon atsako jei gauni nepilnos komplektacijos ar kazkas sugadinta?? </p>


Ziurekit aprasyma, visada buna parasyta kokie trukumai, pvz pazeista pakuote, ibrezimai....
Grazint visada galima, tik manau, jeigu buvo nurodyta koks defektas, uz siuntima pinigeliu negrazins...
Atsakyti

Ziurekit aprasyma, visada buna parasyta kokie trukumai, pvz pazeista pakuote, ibrezimai....
Grazint visada galima, tik manau, jeigu buvo nurodyta koks defektas, uz siuntima pinigeliu negrazins...

Tai jei parasyta jog "used, as new" ir detaliau nurodyta kad pazeista pakuote, tai ir bus tik pazeista pakuote? Daiktas bus nenaudotas?

Atsakyti
Gal kas turi ir pasidalintu knyguklubas.lt nuolaidu kodu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2019 03 23, 20:33)
Dabar ten jie kraustėsi, rašė, kad gali užtrukti. O kiek jau laukiat ir per kiek maždaug atsiunčia?

Pirkau kovo 2 d. Gavau žinutę gal prieš savaitę su atsiprašymu kad vėluoja, nu bet mėnesį rinkti.... blink.gif . Baigiu ištrokšti biggrin.gif . Nekyla ranka ką nors Lietuvoje pirkti.
Atsakyti
Gal kas parduodate berniukui 128 ploną striukytę? Šiltam pavasariui. Gali būti ir nenauja.
Atsakyti

Renku užsakymą iš vokiečių vaistinės:
https://www.sonnen-apotheke-shop.de
siuntimas į LT nuo 100 eur nemokamas.

Kėdainiai, galiu persiųsti lpexpress/omniva paštomatais.
užsakymus siuskite el.paštu: ilona7810@yahoo.com

junkites , nedaug truksta 4u.gif RYTOJ PERKU 4u.gif

Atsakyti
https://www.sportgot...m...=47&lang=de
Gal kas norėtų koperuotis maxi micro papirtuka už 87 eurus. I Vokietija pristato nuo 100 eurų nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 03 24, 10:22)
Pirkau kovo 2 d. Gavau žinutę gal prieš savaitę su atsiprašymu kad vėluoja, nu bet mėnesį rinkti.... blink.gif . Baigiu ištrokšti biggrin.gif . Nekyla ranka ką nors Lietuvoje pirkti.



Gal yra koks nuolaidu kodukas vynams?
Atsakyti

Sveikos :)

gal kas esat “istyre” rinka del burnos irigatoriaus? Kiek matau Waterpik populiariausi visuose reitinguose... idomu kaip su garantija jei siustis is JAV ( nes raso, kad draudziama siusti juos, tai turbut ir garantijos nebus?).

Radau geru atsiliepimu apie Zerhunt https://www.amazon.c...oyHL&ref=plSrch , gal kas turite? Gera kaina vilioja :D 

Atsakyti