Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Ciquita @ 2019 05 22, 12:27)
Gal kazkokį apsauginį kremą veidui galit rekomenduoti ?

Aš bandysiu šitą https://www.cocoonce...40ml/40220.html
Nebandzius, tai kolkas rekomenduot negaliu smile.gif
Daug kas pernai pirko be cheminio filtro šitą
https://www.cocoonce...50ml/11624.html
Atsakyti
Aš dar apie vynus pasiteirausiu ;) Ačiū, pakvietimą gavau. Tik blondė užsiregistravau ne per nuorodą, tai niekaip tų 5 eur neprisitaikau. Niu, bet gavau 10% nuolaidą... vis šis tas biggrin.gif Beeet dabar iškilo klausimukas dėl apmokėjimo. Kaip apmokat? Pay pal neturiu...
Atsakyti
QUOTE(ppavasaris @ 2019 05 22, 13:31)
Aš dar apie vynus pasiteirausiu ;) Ačiū, pakvietimą gavau. Tik blondė užsiregistravau ne per nuorodą, tai niekaip tų 5 eur neprisitaikau. Niu, bet gavau 10% nuolaidą... vis šis tas  biggrin.gif  Beeet dabar iškilo klausimukas dėl apmokėjimo. Kaip apmokat? Pay pal neturiu...

Pay pal ir nebūtina turėti smile.gif Kortele arba paprastą pavedimą per banką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 22 gegužės 2019 - 14:30
QUOTE(ppavasaris @ 2019 05 22, 15:31)
Aš dar apie vynus pasiteirausiu ;) Ačiū, pakvietimą gavau. Tik blondė užsiregistravau ne per nuorodą, tai niekaip tų 5 eur neprisitaikau. Niu, bet gavau 10% nuolaidą... vis šis tas  biggrin.gif  Beeet dabar iškilo klausimukas dėl apmokėjimo. Kaip apmokat? Pay pal neturiu...


O kaip 10% nuolaida gavote?
Ir as noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2019 05 21, 20:16)
Uzsakinesiu is https://direct.asda....default,sc.html
Galiu prijungti. Kaunas arba persiunciu ;)

Dar galiu prijungti ;)
Atsakyti

Sveikos,

gal kuri perkat is amazon.co.uk ir pajungtumet su keliom smulkmenelem? :)

Atsakyti
Pirksiu hudora.de, gal kuriai reikia kokių pvz atsarginių dalių? smile.gif
Norėčiau siuntimo de kainą (5eur) pasidalinti, po to pagal EDWD įkainius
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2019 05 22, 16:29)
Pay pal ir nebūtina turėti smile.gif Kortele arba paprastą pavedimą per banką

Su kortele geriau mokėt, pavedimo jie ilgai negauna, kartą netyčia pavedimu apmokėjau, tai ilgai būsenoje "laukiama apmokėjimo" kabėjo, nors pinigai buvo nuskaičiuoti.
Atsakyti

Mergaites, 

ar buna kokiu nuolaidu kodu knygos.lt puslapyje?

gavom atpirkt 2 vadovelius su savo moksleiviu :D o kaina uz abu 20 euriuku... galvoju, kan nors keli eur nuolaidos  - butu faina :)

Atsakyti
QUOTE(ppavasaris @ 2019 05 22, 15:31)
Aš dar apie vynus pasiteirausiu ;) Ačiū, pakvietimą gavau. Tik blondė užsiregistravau ne per nuorodą, tai niekaip tų 5 eur neprisitaikau. Niu, bet gavau 10% nuolaidą... vis šis tas  biggrin.gif  Beeet dabar iškilo klausimukas dėl apmokėjimo. Kaip apmokat? Pay pal neturiu...

Suveskit gautą gmailu kodą ir pritaikys nuolaidą. O dėl 10 proc kaip jį gaut ir man įdomu. Nors nepirksiu dabar, antradienį gavau siuntą, bet sportinis interesas
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 05 23, 10:19)
<p>Mergaites, </p><p></p><p>ar buna kokiu nuolaidu kodu knygos.lt puslapyje?</p><p>gavom atpirkt 2 vadovelius su savo moksleiviu biggrin.gif o kaina uz abu 20 euriuku... galvoju, kan nors keli eur nuolaidos  - butu faina smile.gif</p>

Vadoveliams nuolaidu netaiko
Atsakyti
Sveiki,

Norečiau ir aš pakvietimo į vynų parduotuvę 4u.gif
Atsakyti