Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2019 06 15, 15:37)
Sasviniams as perku kietus. Su jais viskas ok. Pratybu sasv ir knygom brangiai iseina laminuoti. O kokie aplankai klijuojamais krastais?

Pirkom Maximoj, permatomi, nera labai stori, jie vienodo dydzio, pagal vadovelio ar pratybu ploti prisiklijuoja krastai. Tik jie reikejo nukirpti virsu( juos galima karpyti), nes pratyboms ir vadoveliams buvo per ilgi
Atsakyti
Gal kuri norit vieno Uriage terminio vandens? Vilnius, Žalgirio g. darbo valandom mirksiukas.gif
https://www.cocoonce...00ml/15134.html
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2019 06 15, 19:00)
Gal kuri norit vieno Uriage terminio vandens? Vilnius, Žalgirio g. darbo valandom mirksiukas.gif
https://www.cocoonce...00ml/15134.html


as paimsiu smile.gif
Atsakyti
Is primark pačiai nėra šansų nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2019 06 15, 16:28)
braizybos popierius geresnis, gal todel irasytas, kad nepripirktu plonycio  g.gif

Gali būti, - greičiausiai taip ir bus smile.gif
Atsakyti

Mergaites,

yra norinciu jungtis? :)

nuziurejau kelias smulkmenas, nuo 25 svaru siuntimas UK nemokamas, o tada pristatyma i LT pasidalintume ;)

https://www.sassandbelle.co.uk

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 06 15, 00:20)
Aplankalai mūsų tokie gaidiški. Kur yra normalių? Uždedi, kitą dieną jis kai snarglys. Suplyšęs.


Pasijaučiau prasta mama biggrin.gif aš gal net nesu aplankalų nupirkus per du metus. Ir išvis nei kart nemačiau kaip jos knygos atrodo biggrin.gif būna namo kartais kažkokias pratybas parsineša, bet jos tikrai be aplankalų.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2019 06 15, 11:28)
Rašykit būtinai amazonui. Greičiausiai paliks batus ir grąžins pinigus. Bent jau man taip buvo.
Aš paskutiniu metu su gap'u vargstu. Tai ne tą atsiuntė, tai grąžinimai po mėnesį keliauja, ieškot reikia  blink.gif

Reiks bandyti parašyti, blogiau nebus.

O GAP'ui dėl striukės su defektu rašiau, siūlė grąžinti ir davė 10 proc. nuolaidą kitam pirkimui... bet, kai striukė pagauta už nepilnus 10 eurų vietoj 139, tai ir tokią dukra sunešios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 06 15, 21:08)
Pasijaučiau prasta mama  biggrin.gif  aš gal net nesu aplankalų nupirkus per du metus. Ir išvis nei kart nemačiau kaip jos knygos atrodo  biggrin.gif  būna namo kartais kažkokias pratybas parsineša, bet jos tikrai be aplankalų.
[right][snapback]72453192[/snapback][/right]


Paklausiau, kaip ten su tais aplankalais. Atsakymas - mes nieko nelenkiam, nes labai neekologiška, pasaulyje ir taip per daug plastiko. Va kaip! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 06 15, 21:08)
Pasijaučiau prasta mama  biggrin.gif  aš gal net nesu aplankalų nupirkus per du metus. Ir išvis nei kart nemačiau kaip jos knygos atrodo  biggrin.gif  būna namo kartais kažkokias pratybas parsineša, bet jos tikrai be aplankalų.

Mano vaikas neina į pradlionkę, todėl viską neša namo. Man gaila tų knygų rolleyes.gif
Atsakyti
Ar jum praeina mokejimai Tkmaxxe?? Nu tikrai pirkdavau is jo...uztrumpino irgi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2019 06 13, 09:34)
Priimčiau dar vieną merginą prie užsakymo! mirksiukas.gif
Prisijunkit!

Ar jau pirkote? Prisijungciau, tik reiktu persiusti.
Atsakyti