Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų


Renku užsakymą iš vokiečių vaistinės:
https://www.sonnen-apotheke-shop.de
dabar ji vadinasi aposina.de

siuntimas į LT nuo 100 eur nemokamas.

Kėdainiai, galiu persiųsti lpexpress/omniva paštomatais.
užsakymus siuskite el.paštu: ilona7810@yahoo.com

Atsakyti
Ar priima musu korteles ir tukio adresa TU parduotuve?
https://tuclothing.s...School-ShopBlue
Atsakyti
Mergaites, help, please. Su telefonu, prie juros, vokiškai... nerandu... I LT siunčia???????


https://m.yves-rocher.de/
Atsakyti
Ar skiriasi GAP'o mokyklinių polo maikučių kokybė nuo Asdos? Galvoju ar verta už GAP mokėti daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2019 08 18, 16:35)
Ar skiriasi GAP'o mokyklinių polo maikučių kokybė nuo Asdos? Galvoju ar verta už GAP mokėti daugiau?

As kiek esu pirkusi polo is gap. Labai gera kokybe buvo. Nesiojo du vaikai ir net nenusiskalbė, nenusiburbulavo.
Bet reik sudeti tikrint
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2019 08 17, 13:15)
Kas renka cocooncentr ir siandien  pirks , nedaug truksta iki nemokamo ? Turiu uz  21 eur uzsakyma, tinka persiuntimas .


Gal kas renkat? Prisijungciau su krepseliu i Vilniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2019 08 14, 18:43)
<p>Apie skalbykles išdiskutavot  smile.gif dabar patarkit apie virykles  smile.gif</p><p>Kokią geriau pirkti - dujinę ar indukcinę? Kokios nuomonės? Ačiū  4u.gif </p>

Na cia dvi skirtingos, aisku tik uz indukcine del patogumo.Jos privalumus jau isvardino.
Bet siaip pati esu pripratus prie dujines, viskas man su ja gerai, isskyrus plovima, tie visi degikliai, kokia benusipirktum, sunkiau isvalyt. Jei pasirinksite dujine, imkite, kad butu ketaus laikikliai ir kuo stabilesni, t.y. per visa plota arba atskiri masyvus, ne tie kur ant keliu kojeliu, ant ju puodas nestabiliai stovi. Ir visai patogus variantas vienas degiklis dvigubas-wok degiklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 rugpjūčio 2019 - 09:45
Ar nera PET24 kodo?
Atsakyti

Na cia dvi skirtingos, aisku tik uz indukcine del patogumo.Jos privalumus jau isvardino.
Bet siaip pati esu pripratus prie dujines, viskas man su ja gerai, isskyrus plovima, tie visi degikliai, kokia benusipirktum, sunkiau isvalyt. Jei pasirinksite dujine, imkite, kad butu ketaus laikikliai ir kuo stabilesni, t.y. per visa plota arba atskiri masyvus, ne tie kur ant keliu kojeliu, ant ju puodas nestabiliai stovi. Ir visai patogus variantas vienas degiklis dvigubas-wok degiklis.

Gal galit pavyzdį įmest?  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos, gal matėt pirkti rudeninių žieminių suknelių su kaukolėm ar kažkuo baisiu? biggrin.gif
Reikia 6-7 m mergaitei.

Ali randu tik iki 5 metų. Arba kelis variantai per brangūs.
Atsakyti
Sveikos, gal matėt pirkti rudeninių žieminių suknelių su kaukolėm ar kažkuo baisiu? biggrin.gif
Reikia 6-7 m mergaitei.

Ali randu tik iki 5 metų. Arba kelis variantai per brangūs.
Atsakyti
Reikia patarimo apie playstation.
Esu žalia, nenusimanau apie juos nieko. smile.gif
Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant, kas būtinai turi būti komplekte. Kaip su žaidimų diskais- tik originalūs, ar yra galimybės žaidimus internetu parsisiųsti ir t.t.

Tikriausiai padėvėto neapsimoka pirkti.... ax.gif
Atsakyti