Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal yra tekę siųstis per adreso nuomą čiužinį? Norėčiau iš Vokietijos pirkti per eschop'ą, tik galvoju kažin kaip supakuotas būtų. Ar nesumokėsiu dvigubai... ieškau viengulio čiužinio, kad kaina ir kokybė bent šiek tiek atitiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2019 08 21, 11:04)
Gal yra tekę siųstis per adreso nuomą čiužinį? Norėčiau iš Vokietijos pirkti per eschop'ą, tik galvoju kažin kaip supakuotas būtų. Ar nesumokėsiu dvigubai... ieškau viengulio čiužinio, kad kaina ir kokybė bent šiek tiek atitiktų smile.gif

Na ciuzinio siustis is Vokietijos tai man nesautu i galva biggrin.gif biggrin.gif turit omeny normalu stora ciuzini??ar koki antciuzini? nenurodo pardavejas supakuotos prekes ismatavimu ir svorio? pameginkit parasyt ir uzklaust
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 21 rugpjūčio 2019 - 09:08
QUOTE(linxmute @ 2019 08 21, 10:04)
Gal yra tekę siųstis per adreso nuomą čiužinį? Norėčiau iš Vokietijos pirkti per eschop'ą, tik galvoju kažin kaip supakuotas būtų. Ar nesumokėsiu dvigubai... ieškau viengulio čiužinio, kad kaina ir kokybė bent šiek tiek atitiktų smile.gif

Gal ir siunčia, bet jie gi sveria nesvietiškai daug.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 08 21, 11:08)
Na ciuzinio siustis is Vokietijos tai man nesautu i galva biggrin.gif  biggrin.gif  turit omeny normalu stora ciuzini??ar koki antciuzini? nenurodo pardavejas supakuotos prekes ismatavimu ir svorio? pameginkit parasyt ir uzklaust

Man daug kas šauna į galvą po LT pardes pavsikščiojus 😁 normalų. Bet gi jie būna susukti į ruloną ;)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 08 21, 11:26)
Gal ir siunčia, bet jie gi sveria nesvietiškai daug.

Apie 10 kg...
Atsakyti

Gal yra tekę siųstis per adreso nuomą čiužinį? Norėčiau iš Vokietijos pirkti per eschop'ą, tik galvoju kažin kaip supakuotas būtų. Ar nesumokėsiu dvigubai... ieškau viengulio čiužinio, kad kaina ir kokybė bent šiek tiek atitiktų smile.gif

aš kai ieškojau dviejų veingulių čiužinių, tai visgi pirkau iš patalynės pasaulis, kokybė sakyčiau visai gera, bent man, kaina normali, o man labiausiai patiko, kad pristatymo kaina normali lyginant su visomis kitomis parduotuvėmis https://www.patalyne...nys-roma-b-17cm ir be jokių papildomų mokesčių atneša į namus.

Atsakyti

Paskutini pusmeti perkam is Gufis.lt arba is Pigu.lt (kai MoQ grazina), kaina gaunasi panasi kaip Pet24 su kodu (perkam Brit Care suniui) :)

Dar ir sukauptus taškus panaikino... Super įmonė thumb_yello.gifbrunette.gif

Atsakyti

Mamos, kur perkat Play-doh plastelina arba jo analoga gerom kainom? Susinaudoja kosminiu greiciu, noretus daug uzsipirkt i prieki :D

Atsakyti
sveiki, gal kam reikia crocs keduku vyrui ar sūnui, W10(43-44), kaina 35 eur, ne ta dydį užsakiau...
https://sa.pricena.c...mp_online_shops
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2019 08 21, 10:46)
Man daug kas šauna į galvą po LT pardes pavsikščiojus 😁 normalų. Bet gi jie būna susukti į ruloną ;)
Apie 10 kg...

Pavaikščiojus po LT parduotuves, užsisakėm čiužinius iš sleepon.lt. pagamino pagal mūsų pageidavimą, kainą paderino ir dar į namus atvežė, į kambarį atnešė. Nei LT parduotuvių kainų, nei siųstis iš užsienio nereikėjo...
Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2019 08 21, 12:15)
<p>Mamos, kur perkat Play-doh plastelina arba jo analoga gerom kainom? Susinaudoja kosminiu greiciu, noretus daug uzsipirkt i prieki biggrin.gif</p>


Reikia stebėti mytoyse sitas rinkinys buna po 10 euru https://www.mytoys.d...or-3766230.html
Atsakyti

Man daug kas šauna į galvą po LT pardes pavsikščiojus 😁 normalų. Bet gi jie būna susukti į ruloną ;)

Apie 10 kg...

 

 

As kilima planuoju siustis. Paskaiciavau svers 30 kg.  Kai Kainu skirtumas pas mus 2000, o UK 890 svaru :) Manau tikrai  verta.

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2019 08 21, 21:03)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linxmute" data-cid="72487096" data-time="1566373580">
<div>
<p>Man daug kas šauna į galvą po LT pardes pavsikščiojus 😁 normalų. Bet gi jie būna susukti į ruloną ;)
Apie 10 kg...</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p> </p>
<p>As kilima planuoju siustis. Paskaiciavau svers 30 kg.  Kai Kainu skirtumas pas mus 2000, o UK 890 svaru smile.gif Manau tikrai  verta.</p>

Kiek kiek kg? blink.gif Čia kiek vienetų? biggrin.gif
Kokį išsrinkote? bigsmile.gif
Kilimus aš irgi siunčiaus. Bet ne tokios sunkius.
Atsakyti