Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2019 10 14, 16:55)
turiu 1 vnt namie nenaudojama. nes to kito visam gyvenimui pakaks biggrin.gif tik man rodos man su siuntimu ir visa kazi kuo gavosi 5 éur

As ir turiu 1 vnt Kaune biggrin.gif 2 pirkau tai to vieno irgi pusei gyvenimo uzteks.jei kam reikia, atiduosiu uz 5 jevrus smile.gif
Atsakyti
vitabiotiks vaikams gera kaina
https://amzn.to/2MI50rp
Atsakyti
Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 15, 14:12)
Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?

Pasitikrinote sąskaitą kiek nuskaitė?
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2019 10 15, 14:19)
Pasitikrinote sąskaitą kiek nuskaitė?

Na ne kvailelė aš, aišku, kad pasitikrinau, tą pačią minutę
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 15, 14:12)
Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?

O kaip jie galėjo iš karto perskaičiuoti? Nes tai daro tik per inkasaciją.

Manau, kad be šansų jau atgauti, buvo ir pastarosiomis dienomis straipsniai apie panašias situacijas..
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 15, 14:22)
Na ne kvailelė aš, aišku, kad pasitikrinau, tą pačią minutę

Kodėl tada prašote patarimų, jeigu tokiu tonu atšaunate? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 15, 15:12)
Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?

tik nesakykite, kad seb? Nes vyrui sekamdieni ir buvo nuskaite is saskaitos pinigeliu.....bet grazino, cia net spauda rase alia techniniai nesklandumai unsure.gif
Atsakyti

Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?

Aš rašyčiau pretenziją bankui. Tegul raštu pateikia atsakymą. Viešoje erdvėje esu skaičiusi, kad galima ir į Lietuvos banką parašyti (jeigu komercinio banko atsakymas netiks). 

Rašėte, kad patikrinote ir savo sąskaitą. Mano banke, tai pirmiausiai rezervuoja, o vėliau nurašo pinigus. Na, yra tikimybė, kad Jums rezervavo 60, o nuo sąskaitos nurašys 20 eurų. 

Atsakyti
Gal kas žino kaip patekt į tokias usa parduotuves kaip finishline , eastbay ..Instaliavau ir tunnelbear, ir anonymox nebepadeda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 15 spalio 2019 - 19:17

Aš pusiau ne į temą, netyčia užmačiau Klaipėdos turguje po kiek pardavineja vaisius ir daržoves, gal yra Kaune kažkokių tokių super vietų, kur labai pigūs vaisiai ir daržovės? Nes nu,kad avokadai po 15ct,nesu mačiusi niekada gyvenime tokių kainų :D arba 6kg vynuogių už €2 :huh2:​ 

Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2019 10 15, 23:44)
<p>Aš pusiau ne į temą, netyčia užmačiau Klaipėdos turguje po kiek pardavineja vaisius ir daržoves, gal yra Kaune kažkokių tokių super vietų, kur labai pigūs vaisiai ir daržovės? Nes nu,kad avokadai po 15ct,nesu mačiusi niekada gyvenime tokių kainų biggrin.gif arba 6kg vynuogių už €2 huh.gif​ </p>

kur čia toks turgus klaipedoj? biggrin.gif
Atsakyti