Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal dar kas nori jungtis prie Uniqlo eu? Siuntinumas 10 Eur, esam dviese
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2019 10 15, 22:44)
<p>Aš pusiau ne į temą, netyčia užmačiau Klaipėdos turguje po kiek pardavineja vaisius ir daržoves, gal yra Kaune kažkokių tokių super vietų, kur labai pigūs vaisiai ir daržovės? Nes nu,kad avokadai po 15ct,nesu mačiusi niekada gyvenime tokių kainų biggrin.gif arba 6kg vynuogių už €2 huh.gif​ </p>

Kiek girdejau Urme naktiniai turgus buna, ten pigu, bet niekada nevaziavau ir nevaziuosiu nakti biggrin.gif ir jau ten reikia pirkti ne 500 gramu smile.gif o siaip ,darzoves tikrai pigios yra 25 -cio turgelyje, netoli Savo . Prie progos visada ten uzsitavorinu darzoviu. Jis tikrai yra pigiausias is visu Kauno turgu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kur ieškot polo ilgom rankovėm marskinuku į mokyklą? Asdoj nėra dydžių.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 15, 14:12)
Merginos, patarkit ką daryti. Gryninausi pinigus bankomate, paspaudžiau 60, man išdavė dvi kupiūras po 10 Eur. Paskambinau į banką, jie kartus perskaičiavo pinigus bankomate, pagal juos klaidos nėra. Dar pasakiau, kad peržiūrėtų filmuotą medžiagą. Sakė jei filmavo, patikrins. Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?


Kada perskaičiavo pinigus? Man yra buvę, kad palikau 400 litų, t.y. pinigus “išsigryninau”, bet iš bankomato jų nepsiėmiau ir juos atgals sutraukė. Nuo kortelės aišku iškart nurašė, bet parašiau pretenziją ir po savaitės grąžino, nes perskaičiavus bankomate nustatė perviršį.
Papildyta:
QUOTE(Ciquita @ 2019 10 16, 09:24)
Sveikos, kur ieškot polo ilgom rankovėm marskinuku į mokyklą? Asdoj nėra dydžių..  unsure.gif


Man GAP labiausiai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2019 10 16, 00:14)
kur čia toks turgus klaipedoj? biggrin.gif

cia kalba ne apie turgu o Apie Baltic fesh fruit sandeli. Jis turi dvi prekybso vietas klp, viena ju buvo turguje, dabar laikinai nera

vilniuje Litbana gal kazkas panasaus, nes musu imone is ten zinau pirko vaisius renginiui Vilniuje ir kaino lyg panasios buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 16 spalio 2019 - 10:02
QUOTE(Ciquita @ 2019 10 16, 09:24)
Sveikos, kur ieškot polo ilgom rankovėm marskinuku į mokyklą? Asdoj nėra dydžių..  unsure.gif

Kokio dydžio reikia? Turiu net neišpakuotus.
Atsakyti
Sveikos. Turiu braškių skonio Equazen 180 vieną butelaitį, gal kam reikėtų? Mokėjau 16 pinigų. Galioja iki 2020.03.
Atsakyti
Gal renka kas Cocooncenter? prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti

Kiek girdejau Urme naktiniai turgus buna, ten pigu, bet niekada nevaziavau ir nevaziuosiu nakti biggrin.gifir jau ten reikia pirkti ne 500 gramu smile.gifo siaip ,darzoves tikrai pigios yra 25 -cio turgelyje, netoli Savo . Prie progos visada ten uzsitavorinu darzoviu. Jis tikrai yra pigiausias is visu Kauno turgu smile.gif

 

as irgi esu girdejusi apie naktini, bet ne apie tokias nerealias kainas. Na bet vienaip ar kitaip irgi nenaktineciau :D

o 25-mecio, aciu, gera proga bus apsilankyti :)

cia kalba ne apie turgu o Apie Baltic fesh fruit sandeli. Jis turi dvi prekybso vietas klp, viena ju buvo turguje, dabar laikinai nera

vilniuje Litbana gal kazkas panasaus, nes musu imone is ten zinau pirko vaisius renginiui Vilniuje ir kaino lyg panasios buvo

 

taip taip, apie si. Kaip tik ieskojau adreso, radau info, kad lapkriti tilzes turguje atsidarys :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 16 spalio 2019 - 12:49
ateinu pasiguosti:

usžsisakiau 10 prekių iš Amazon.co.uk - 1 didesnę ir dar įvarių smulkmenų, kad jau prie to pačio. Pasitikrinau kad visur siuntėjas būtų amazon, vieną dar pasirinkau už brangesnę kainą (kitas pardavėjas siūlė pigiau) , bet kad jau vienas siuntimas būtų.

Siunčiu per eshop.

Amazon išsiuntė 7 siuntom!!!!!!!

mega_shok.gif

Dar tikiuosi kad bent į maišiukus supakavo o ne į kokias dėžes...


Atsakyti

Gal kažkas Vilniuj apie Baltupius, Jeruzalę, Fabus, Santariškes ir pan. H&M plaunuoja užsakinėti ar norėtų jungtis? Man reikia tik 1 prekės. O siuntimas nemokamas nuo 30 Eur.

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2019 10 16, 09:58)

Papildyta:
Man GAP labiausiai patinka.

O gap kudenom tinka? Man atrodo kad ten platūs labai.
Atsakyti