Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2019 12 06, 09:56)
MERGICKOS, PRISIJUNKIT DAR NORS VIENA PRIE EASYCOSMETIC biggrin.gif

O kur reklama, ką perkat? biggrin.gif
Atsakyti
o vynam nera atskiros temos? kad neterst sitos, gal reiktu naujos temos, galima butu viska vienoj temoj konspektuoti.
QUOTE(Rita003 @ 2019 12 06, 07:12)
o sitas nepatiko, tik dabar suziurejau, kad gavau su kitos spalvos etikete, bet gal vynas toks pat  biggrin.gif
https://www.portugal...t...8&results=2
o gavau toki:
vartotojo įkelta nuotrauka
abu sausi.

as pirkau sitoki balta, bet nebandziau, dar, lb noreciau, kad butu skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 06, 10:34)
na jos ilgesnes jau net uz epll, tai jau paliubomu nestandartas smile.gif


A vot ir ne biggrin.gif pagal ju skaiciuokle suvedus pvz 1602x30x30 ir 6 kg ismeta 9 eurus su kapeikom, tai cia standartine kaina uz toki svori
P.S. Kas yra epll? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 06, 09:40)
O kur reklama, ką perkat? biggrin.gif

tai ten dafiga visko. as pirksiu senobinius kvepalus, bet man reik ju nors laso labai labai. dar noriu kokio kvepiancio kuno pienelio. tusas, beje lancome zra geras uy 19 eur. Man asmeniskai jis pats geriausias. Sluotos pasidaro ÖD

https://www.easycosm...nsieur-big.aspx
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2019 12 06, 10:02)
A vot ir ne biggrin.gif  pagal ju skaiciuokle suvedus pvz 1602x30x30 ir 6 kg ismeta 9 eurus su kapeikom, tai cia standartine kaina uz toki svori
P.S. Kas yra epll? biggrin.gif  biggrin.gif

epll yra europine palete, kurios ismatavimai 1,2x0,8 m.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 12 06, 10:33)
Klausykit, nuo kada eshope siunta tampa nestandartu? noriu vaikui slides is mytoys parsisiust, na tai i ilgi ta deze bus kokie 150...baisiai brangiai moket nenoriu unsure.gif

kokias perkate? kokio ugio vaikui?
Atsakyti
seniau nestandartas buvo, kai viena krastine buvo 180cm arba krastiniu suma kazkokia, bet su slidem ji neaktuali,
Atsakyti
Sveikos, gal žinote, ar utenostrikotazas.lt yra koks pirmo pirkimo kodukas? Nerandu smile.gif
Atsakyti
ar jusu prekes pirktas sestadieni jau issiunte amazonas? kokie grybai man si karta su jais gaunas. negaliu, kaip pikta. pirma karta man taip. pirkau 6 prekes. 2 kartus nuskaiciavo po 50 svaru ir vel grazino, nuskaiciavo ir vel grazino. paskui rezervavo virs 200 svaru. paskui issiunte viena preke. raso tipo vakar pristate tukiui, bet ju sistemoj dar nematau. likusiu prekiu negali issiusti, nes atmeta mokejima(pinigai kabo rezervuoti). rasau amazonui, tipo bankas kazka draudzia. skambinu i seba, sebas sako amazonas gryba pjauna. banke viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 12 06, 11:33)
kokias perkate? kokio ugio vaikui?

Va sitas perkam 140 ilgio, vaikas 155 ugio, yra ir 130 ilgio
https://www.mytoys.d...w-12907149.html
Atsakyti
QUOTE(wanilla69 @ 2019 12 06, 12:16)
Sveikos, gal žinote, ar utenostrikotazas.lt yra koks pirmo pirkimo kodukas? Nerandu smile.gif

Išsiunčiau AŽ su 10 proc.
Atsakyti

Renku užsakymą iš vokiečių vaistinės:
https://www.sonnen-apotheke-shop.de
dabar ji vadinasi aposina.de

siuntimas į LT nuo 100 eur nemokamas.

Kėdainiai, galiu persiųsti lpexpress/omniva paštomatais.
užsakymus siuskite el.paštu: ilona7810@yahoo.com

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2019 12 05, 22:59)
Ar visos jau gavot siuntinius is Toycity kur pirkot su -15 eur? Susiduriau su situacija uzsakinejau kruva zaislu, gavau el pastu patvirtinima, po to gavau kad ruosiama, siunte per kelias siuntas ir nutiko taip kad gavau du Barbe kenus undinus vietoj vieno, o zaidimo tokio su varke neidejo.  unsure.gif prisijungiu prie sistemos, ziuriu akurat uzsakyta, du barbe kenai, o zaidimo nera. Galutine suma tokia pati, nes tipo abu kenai kainavo 17,98, nors buvo po 12.79. Bet as turiu emeilus su paveiksliukais kur matosi kad pirkau tik viena kena ir zaidima. Parasiau jiems su printsreenais, kuri laika susirasinejom, jie nepripazista savo klaidos ir mane kaltina kad as du kenus uzsakiau. Galu gale paraso kad as galiu grazint ta Kena. Bet man tada gaunas nuostolis nes mano zaidimas kainavo 10.36, o tas vienas kenas gaunas 8.99  blink.gif
Idomu ar visom atejo normalus uzsakymai?

Taip, aš gavau viską ir net sekančią dieną 4u.gif unsure.gif kaip nefainai unsure.gif
Atsakyti