Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų


Renku užsakymą iš vokiečių vaistinės:
https://www.sonnen-apotheke-shop.de
dabar ji vadinasi aposina.de

siuntimas į LT nuo 100 eur nemokamas.

Kėdainiai, galiu persiųsti lpexpress/omniva paštomatais.
užsakymus siuskite el.paštu: ilona7810@yahoo.com

junkites, nedaug truksta 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dar pirksit amazon.de?
Atsakyti
JDM, tu terry buvai pirkus? Eina sau, kaip ilgai jie siunčia unsure.gif
Atsakyti

ar is mytoys niekas nerenkate? unsure.gifIki Kaledu dar pavyktu atsisiusti? rolleyes.gif4u.gif

Nespės :4u:  pirkau 12.07, pristatymas numatytas 12.23 :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 10, 20:38)
JDM, tu terry buvai pirkus? Eina sau, kaip ilgai jie siunčia unsure.gif

Susikroviau krepšį žinok ir paskui uždariau biggrin.gif man hilfigeris žiauriai ilgai siunčia. Pirkau per bf o išsiuntė tik vakar blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 10, 22:28)
Susikroviau krepšį žinok ir paskui uždariau  biggrin.gif man hilfigeris žiauriai ilgai siunčia. Pirkau per bf o išsiuntė tik vakar  blink.gif

Tai ir aš pirkau per BF, na, monday, bet tai mažai ką keičia. Tai iki šiol keisti statusai kažkokie.

O kaip TH su grąžinimu?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 11, 00:15)
Tai ir aš pirkau per BF, na, monday, bet tai mažai ką keičia. Tai iki šiol keisti statusai kažkokie.

O kaip TH su grąžinimu?

Aš irgi pirkau byterry bet gavau laiska kad issiusta lyg. Bet dar negavau.
Atsakyti
Panos,jus cia viska zinot,gal pagelbesit bigsmile.gif
Ieskau googlej,bet nesekmingai,tokio tipo palto. Zinau,kad is baltarusijos. Kaip tik pazistama is ten ant svenciu atvaziuos,noriu paprasyt,kad nupirktu. Miestelio pavadinimo nepamenu kur gyvena,bet bent kazkaip uzvest ant kelio paieskose,tiktu manau ir Minskas.
Gal esat pirkusios? O gal pas kaimynus lenkus yra? smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2019 12 10, 23:30)
Panos,jus cia viska zinot,gal pagelbesit  bigsmile.gif
Ieskau googlej,bet nesekmingai,tokio tipo palto. Zinau,kad is baltarusijos. Kaip tik pazistama is ten ant svenciu atvaziuos,noriu paprasyt,kad nupirktu. Miestelio pavadinimo nepamenu kur gyvena,bet bent kazkaip uzvest ant kelio paieskose,tiktu manau ir Minskas.
Gal esat pirkusios? O gal pas kaimynus lenkus yra? smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Galima tokį paltą ir LT nusipirkti. Fb yra Aletan mada - tokius baltarusiškus turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 10, 22:15)
Tai ir aš pirkau per BF, na, monday, bet tai mažai ką keičia. Tai iki šiol keisti statusai kažkokie.

O kaip TH su grąžinimu?

Ta prasme? Puikiai. Išsikvieti ups ir paima atgal. Niekad bėdos nebuvo.
Atsakyti

Merginos ar išsiuntė jums jau vyniukus per BF kai pirkome? Tokio tempo rinkimu iki Kalėdų negausiu jaučiu

Atsakyti
Merginos, pasidalinkit patirtim, kaip perkat ebay kokią bidinimo programėlę nemokamą naudojat?
Visad buvau labai patenkinta, naudojaus biddingscheduler.com , bet kažkas ten pasikeitė ir viskas nebeveikia unsure.gif ...
O bidint tiesiai ebay tai kosmosas kaip nenorėčiau ....
Atsakyti