Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(bu_bu @ 2020 01 18, 18:49)
Merginos, iš Zalando UK per nuomos adresą išeina pirkti su mūsų kortelėmis?  4u.gif

Bent jau ankščiau, tai galima buvo.
Atsakyti
Gal butu norinciu greitai prisijungti prie gap.eu? truksta iki nemokamo siuntimo ax.gif
Atsakyti

Kokios yra “siauliu gamybos”? :) 

odines su tvirtu uzkulniu. as siauliu gamybos perku

Atsakyti
Gal kas galėtų užsakyti iš vokiško lidl? Vokietijos adresą turiu, parvežtų nemokamai. Pati nemoku 😊.
https://www.lidl.de/...NiDmiadC5rftRrU
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2020 01 18, 20:30)
Gal butu norinciu greitai prisijungti prie gap.eu? truksta iki nemokamo siuntimo  ax.gif

Laba, ka gero uzmatet ?
Atsakyti
QUOTE(Positive* @ 2020 01 18, 19:31)
Aš nesu tikra, kad apsvėrė, gal aš klystu. Neturiu jiems dėl svorio kol kas jokių priekaištų. Tiesiog esu pirkusi tą prekę tiesiogiai į namus, bet 1vnt, db pirkau 2vnt ir tikrai nesvėrė tiek daug.
Jie man neatsako nei paštu, nei FB. Ir ragelio nekėlė. Nebežinau kaip susisiekti.
Aš iš Klp esu, tai man netinka tas variantas atsiimant.
Kaip Jūs susisiekdavote?

Aš e emailą rašau duotą.kažkada nepastebėjau ar atėjo viena siunta. Nusiunciau tik dpd screen shot ir is kart atrasr kad ji pas jus paskyroj tokiu tokiu numeriu smile.gif nu va ačiū labai sakau pražiopsojau. smile.gif)
Nes kai daugiau užsakai pasimetu ar dar laukti ar jau visos prekes
Atsakyti

Kaip su tuo Brexit? Ar reikia spet issisiust viska is UK iki sausio 31 d??

Pas mus yra pranesimas ir bent jau pas mus nesikeicia niekas. 

Sausio 31 d data nieko nereiskia. Viskas galioja iprastai iki kitu metu pradzios. 

Atsakyti

Juratela, nerandu paste Jusu krepsiuko, gal galit pakartot. Gal dar kas noretų.  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Cirkas @ 2020 01 18, 22:35)
<p>Juratela, nerandu paste Jusu krepsiuko, gal galit pakartot. Gal dar kas noretų.  4u.gif </p>


Pakartojau 4u.gif
Atsakyti

odines su tvirtu uzkulniu. as siauliu gamybos perku

Parodykite  :) 

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 01 18, 22:37)
Gal kas galėtų užsakyti iš vokiško lidl? Vokietijos adresą turiu, parvežtų nemokamai. Pati nemoku 😊.
https://www.lidl.de/...NiDmiadC5rftRrU

Jau ir aš noriu šios, laukiu kada Lt pasirodys
Atsakyti

Pakartojau 4u.gif

 

 

 


parasiau Jums vel zinute 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cirkas: 18 sausio 2020 - 22:05