Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(kryyste @ 2020 01 28, 11:03)
Ar kam nors yra pavykę is swarovski prancuzisko pačioms nusipirkti? Man raso kad nepriima kortos.

Tekę. Man viskas ok buvo. Tik tiesiai į LT nesiunčia, per ESWD.
Papildyta:
Damos, ar mūsų Pandorose būna gerų akcijų?
Kiek visur ieškau, tai norimo dydžio apyrankę nusipirkti su nuolaida - nelabai realu. Arba vieną jau nusižiūrėjau, bet komentarai blogi, kad labai sunkiai užsisega, pačiam - neįmanoma. O ir karvę kainuoja..
O taip užsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, labiausia turbut pas mus apsimoka pirkti kai kokie Panoramos gimtadieniai, jamam buna...Tada buna viena apyranke perki, kitai puse kainos...
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 01 28, 16:53)
Žalia Rūta, labiausia turbut pas mus apsimoka pirkti kai kokie Panoramos gimtadieniai, jamam buna...Tada buna viena apyranke perki, kitai puse kainos...

Ačiū, taip ir maniau, kad per tokias dienas, tik nepamenu, ką ten siūlo. Bet tai dvi apyrankes? Man vienos užtektų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 28, 17:12)
Ačiū, taip ir maniau, kad per tokias dienas, tik nepamenu, ką ten siūlo. Bet tai dvi apyrankes? Man vienos užtektų unsure.gif


Kooperuotis dviem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2020 01 28, 15:54)
Joo aš irgi pagalvojau trys  vaikai jau butu dideles problemos ...kad ir i druskininkus nuvaziuot. Reik imt du kambarius. Kiek domejausi..tokios sąlygos taip sakant gimstamumo neskatina tikrai. Kitas variantas norint keliauti. Pirkti skrydzius patiems ir imti ne viesbuti o apartamentus.

Na, is kitos puses kaip ir normalu, viskas brangiau turint daugiau vaiku smile.gif negali sau leist, turek maziau biggrin.gif viesbuciu tokia politika- na ir kas kad tu telpi i dvivieti kad ir su 4 vaikais ten susistabeliaves bile kaip, su komfortisku poilsiu tai nesuderinama ir pyk tu nepykes. Yra Druskininkuose ir luxu, ir apartamentu, prasom, aisku ju ir kainq atitinkama. O kad jie nenori i dvivieti jum grust 3 pristatomu lovu manau ju teise. Optimaliausia tikrai yra keliaut savarankiskai, ir pigiau gaunas, ir patogiau. Aisku jei nori i Turkija ant UAI tai turi prisiderint prie viesbuciu politikos...
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2020 01 28, 14:54)
Joo aš irgi pagalvojau trys  vaikai jau butu dideles problemos ...kad ir i druskininkus nuvaziuot. Reik imt du kambarius. Kiek domejausi..tokios sąlygos taip sakant gimstamumo neskatina tikrai. Kitas variantas norint keliauti. Pirkti skrydzius patiems ir imti ne viesbuti o apartamentus.


aš tik taip ir darau, kitaip neįpirkčiau kelionių ir niekur nepakeliaučiau
Atsakyti
jei kas nori, galiu priimti kooperacijai is Tukio. Turiu 5kg, bet as bet kokiu atveju siusiuos i Lietuva smile.gif esu is Klaipedos
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2020 01 28, 10:16)
Merginos, jei perku iš amazon.de naudotą prekę ar labai rizikuoju gauti š?  Radau globber paspirtuką patrauklia kaina, bet rašo „used”, ir nurodyti galimi defektai ne tik pakuotės, bet ir pačios prekės, va ir galvoju ar verta? Plius su prime.... ai, turbūt daug vargo...?

Man iki šiol pasiteisino visi tokie pirkiniai. Tai jei kaina gera, siūlyčiau rizikuot. Nebent kažkas iš nurodytų defektų tikrai gąsdina... Nes jei ten koks įbrėžimas ant korpuso, tai realiai juk ir naują nusipirkus po savaitės dviejų normalaus naudojimo jau bus tų įbrėžimų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 28, 15:07)
Tekę. Man viskas ok buvo. Tik tiesiai į LT nesiunčia, per ESWD.


Senai? Niekaip neiskankinu, bei viena korta nepraeina.
Atsakyti

sveikos,

ar butu norinciu kooperuotis is TKmaxx.com ? 

vietinis 3,99 + ESWD. Esu Vilniuje, galiu persiust i kitus miestus.

Atsakyti
Gal kas nori prie uniqlo greituoju būdu prisijungti siuntimo išlaidas pasidalint? Vilnius
Atsakyti
Gal Victoria Secret renkate? 4u.gif
Atsakyti