Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Spanguole123 @ 2020 08 13, 10:33)

Mano patirtis rodo, kad tokio amžiaus vaikams visai nesvarbu kokia ta lėlė, svarbiau mamoms smile.gif
Pirmai dukrai buvo pripirkta kalnas lėlių, tai visai nebuvo jokio susidomėjimo - nei kalbančios, bei dainuojančios, nei sisiojanciom... Buvom gavę dovanų no name lėlė, kuri sakydavo tik "mama", tai kai pradėjo kalbėti dukra, kokiai savaitei buvo atrakcija tą "mama". O antrą dukra db 2,5m, tai lėlių vergė, visas nešioja, maitina, ant puodo sodina, migdo, kartais mums su vyru nelieka vietos lovoje, nes viskas uzguldyta žaislais... Bet visai nesvarbu kokios jos, lygiai taip pat žaidžia ir su pliušiniais žaislais, ir su plastmasiniais... Nauja funkcija įdomi Max 2 dienom. Anabele vis gi yra sunkiausia mūsų turima lėlė. Pati mėgstamiausia ta pati, kur sakydavo 'mama', nors jau seniai nebekalba ji smile.gif
Atsakyti

ačiū labai :) tas tiesa, ir aš dabar kai laiko turiu, baisiai įkritau į žaislų begalinį rinkimą-pirkimą :D galvoju, kad labiau man reik, nei jai :D

vadinas daug neinvestuosim :)

Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2020 08 14, 08:57)
<p>ačiū labai smile.gif tas tiesa, ir aš dabar kai laiko turiu, baisiai įkritau į žaislų begalinį rinkimą-pirkimą biggrin.gif galvoju, kad labiau man reik, nei jai biggrin.gif</p>
<p>vadinas daug neinvestuosim smile.gif</p>


Visiška tiesa ką Loram surašė. Dukra visiškai nežaisdavo su lėlėm, o panašaus amžiaus puseserė tai lėlių maniakė, močiutė vis dovanodavo, dovanodavo, na mergaitė ir su lėlėm nežaidžia, kaip čia taip biggrin.gif po kurio laiko atiduodavau kitiem vaikam. O pačiai man jau taip patiko Santoro lėlė, nu galvoju gal žais, sulaukiau akcijos, nupirkau, 45 eur suplojau, išvyniojo apžiūrėjo, ačiū, faina ir sėdėjo ta lėlė kurį laiką. Tai va tik dabar pradėjo nešiotis, tai čia 2 metai praėjo nuo to kai nupirkau.


Renku COCOONcenter. Yra -5% kodas. Vilnius - Santariškės. Siųskit į el. paštą kryyste@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2020 08 13, 10:33)
<p>Sveikos, mergaiciu mamytes  ;)</p><p></p><p>kokios rekomendacijos del LELES 2 metu mergytei? smile.gif</p><p>labai patinka Luvabella ir Baby Alive like real leles, bet tos jautrios - lupasi lupytes, galvytes nuo neatsargaus naudojimo. O mazoji dar tikrai nesaugo zaislu...</p><p></p><p>nuziurejau Baby Born Annabell, gal kas turit, ar verta demesio? visai paprastos be garsu nesinori. Aisku, tos asaru ir siusiuko f-jos dar nepanaudosim, nes visi namai bus balose biggrin.gif</p><p>o gal yra dar kokill vertu demesio? as cia tik is namu internetu studijuoju...per sunkios irgi nesinori.</p><p></p><p>aciu uz patarimus!  wub.gif </p>

Tokiom mažom tos funkcijos visai neaktualu, dauguma jų net bijosi...
Dauguma lėlių iš geresnių firmų turi my first liniją - tiek baby born, tiek chou chou, tiek anabelės - šios lėlytes mažesnės truputį (36 cm vietoj įprastų 42 ar 48), ir lengvesnės gerokai. Aišku rūbelių jom jau nepritaikysit kūdikinių, bet dvimetė dar ir nerengioja. Tik nurengia ir tiek, geriausiu atveju suvynioja... Va kai mergaitė ūgtels iki 3, geriau 4 metų - matysit ar žaidžia ar domisi - galėsit ir su funkcijom, didesnę, rimtesnę lėlę. Dukra tikrai buvo lėlinė, turėjo visas iš Zapf Creation, bet taip ir liko mėgiamiausia Chou Chou my first serijos, tik su plaukučiais. Funkcijos visų buvo išjungtos, įjungdavo retai, dažniausiai kai su draugėm žaidė...
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2020 08 14, 10:03)
Renku COCOONcenter. Yra -5% kodas. Vilnius - Santariškės. Siųskit į el. paštą kryyste@gmail.com

Sveiki, ar persiustumete i kita miesta? Aciu.
Atsakyti
Labas. Renku uzsakyma is VICTORIA SECRET iki nemokamo siuntimo,Vilnius. Is bedos galiu persiusti pastomatu smile.gif Uzsakyma siuskite i kluubnika@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnulia: 14 rugpjūčio 2020 - 13:18
Priminkit prašau,tą puslapį vokiečių,kur puodus perkat.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal išmąstysit kuri kaip Gap šituos dydžius suprasti, UK9 turetu buti 42, bet jie yra dar vienas pasirinkimas uk 14 (eu 42), kas cia per dydis blink.gif

https://www.gap.eu/g...1057133#start=3
Atsakyti

Taip

Papildyta:
QUOTE(rasiuk @ 2020 08 14, 13:57)
Sveiki, ar persiustumete i kita miesta? Aciu.


Taip
Papildyta:
QUOTE(Eura @ 2020 08 14, 15:32)
Priminkit prašau,tą puslapį vokiečių,kur puodus perkat.
Ačiū 4u.gif


https://www.1a-neuware.de/
Atsakyti
Sveikos, ar esate pirkusios is https://www.cultbeauty.co.uk? Kokie atsiliepimai? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2020 08 14, 20:33)
<p>Taip</p>
Papildyta:
Taip
Papildyta:
https://www.1a-neuware.de/

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Renku COCOONcenter. Yra -5% kodas. Vilnius - Santariškės. Siųskit į el. paštą kryyste@gmail.com
Atsakyti