Po švenčių norėtumėte padailinti savo kūno linijas, jaustis lieknesnė ir džiaugtis stangresniu pilvuku? Juk plokščias ir stangrus pilvukas - visų merginų (moterų) svajonė. Išbandykite naujos kartos kompleksinę kūno gražinimo procedūra su Galvanic Spa aparatu!

Dėka unikalaus Galvanic Spa aparato Jūsų pilvukas susigražins patrauklią išvaizdą ir savo stangrumą jau po keletos procedūrų. Šios procedūros metu efektyviai naikinami struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, trikdantys mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą.
Viena galvaninės srovės procedūra prilygsta kone dešimčiai intensyvaus masažo seansų, todėl akivaizdžiais rezultatais galėsite džiaugtis jau po pirmų procedūrų: oda taps lygi, švelni, pastebimai stangresnė. Procedūrų metu naudojamos speciolios poliarizuotos Body Shaping Gel priemonės gerina kraujotaką ir limfos nutekėjimą, atstato odos drėgmę. Dėl šios sąveikos sumažėja riebalinių sankaupų maišeliai ir toksinai, susikaupę odoje bei poodiniame sluoksnyje.

Masažo poveikis:
efektyviai pašalinamas celiulitas;
sumažėja apimtys;
oda tampa stangri;
pašviesėja neseniai atsiradusios strijos;
taip pat taikoma odos gydymui: dermatitui, odos šerpėtojimui.

Toks masažas prilygsta net dešimčiai apimtis mažinančių procedūrų, kurios atliekamos rankomis, tad rezultatas akivaizdus. Po procedūros oda yra patempiama, tampa lygesnė, taip sustangrėja pilvo (šlaunų, sėdmenų) sritis ir yra sumažinamos apimtys.

Norint pasiekti maksimalių rezultatų, rekomenduojamos 5-10 prosedūrų kursą
Daugiau informacijos čia arba kreiptis tel nr 864767343
https://www.facebook...545896035584876