Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis(savivaldybės) būstas

Sena tema ČIA
Papildyta:
QUOTE(lelijabalta1 @ 2017 01 03, 20:14)
Na tikrai taip, pataisysiu, kad neklystų

Ar Jūs tikrai, gerai supratote?
1 VRP - 102eu, o ne 153eu.
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2017 01 03, 21:43)
Sena tema ČIA
Papildyta:

Ar Jūs tikrai, gerai supratote?
1 VRP - 102eu, o ne 153eu.


Greiciausiai, kad gerai suprato, kad 1VRP =153,- eur.
Man Alytaus savivaldybe taip pat sake, kad 2017m. 1 VRP= 153,- eur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2017 01 04, 08:50)
Greiciausiai, kad gerai suprato, kad 1VRP =153,- eur.
Man Alytaus savivaldybe taip pat sake,  kad 2017m. 1 VRP= 153,- eur  ax.gif

Sakė,manęs netenkina tokia informacija. Aš nerandu tokių dokumentų įrodančių,kad 1VRP=153. Gal Jūs pateiktumėt bent nuorodą?
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2017 01 03, 22:43)
Sena tema ČIA
Papildyta:

Ar Jūs tikrai, gerai supratote?
1 VRP - 102eu, o ne 153eu.

Taip, taip ir supratau... Tiegiog skiriant pašalpas, yra skaičiuojamas 1,5 VRP (153€), tai ir susipainiojau
Niekas kol kas ir nedidino, buvo kalba, kad galėtų didėti iki 120€, tačiau, kaip visada, pinigų skurdžiams nėra.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2017 01 11, 22:35)
Taip,  taip ir supratau... Tiegiog skiriant pašalpas, yra skaičiuojamas 1,5 VRP (153€), tai ir susipainiojau
Niekas kol kas ir nedidino, buvo kalba, kad galėtų didėti iki 120€, tačiau, kaip visada, pinigų skurdžiams nėra.

Tas tai taip. VRP nekeistas nuo 2008 metų, pragyvenimo lygis jau n kartų pakilo. :/
Atsakyti
Sveikos,

Nesuprantu, kaip man ten Alytaus savivaldybe sukalbejo, kad 1 VRP=153,- EUR. blink.gif
Atsiprasau, jei ka suklaidinau.
1 VRP= 102,- EUR

Nuomojant socialini busta pajamu lubos lieka tos pacios.
Vienam, be seimos gyvenanciam asmeniui metines pajamos 32 VRP =3264,- EUR
Dar plius 25% gali pajamos virsyti.

Pasirodo, mano pajamos virsyja. Ne daug, bet 25% riba siek tiek esu perzengusi.
Siai dienai renku pazymas savivaldybei.. Tikiuosi buste dar liksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2017 02 02, 15:19)
Sveikos,

Nesuprantu, kaip man ten Alytaus savivaldybe sukalbejo, kad 1 VRP=153,- EUR.  blink.gif
Atsiprasau, jei ka suklaidinau.
1 VRP= 102,- EUR

Nuomojant socialini busta pajamu lubos lieka tos pacios.
Vienam, be seimos gyvenanciam asmeniui metines pajamos 32 VRP =3264,- EUR
Dar plius 25% gali pajamos virsyti.

Pasirodo, mano pajamos virsyja. Ne daug, bet 25% riba siek tiek esu perzengusi.
Siai dienai renku pazymas savivaldybei.. Tikiuosi buste dar liksiu  unsure.gif

Laba.
Gal galite papasakoti kaip Jums pasibaigė?
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2017 02 16, 21:32)
Laba.
Gal galite papasakoti kaip Jums pasibaigė?


Kolkas dar niekaip. Renku pazymas. Menesio begyje vesiu i savivaldybe.


Gal yra kas tokioje, kaip mano situacijoje, kai virsyja metines pajamas? Ka zada savivaldybe?
Vienur skaitau, kad iskeldina is busto.. Kitur raso, kad leidzia nuomotis pabrangine nuoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2017 02 17, 21:13)
Kolkas dar niekaip. Renku pazymas.  Menesio begyje vesiu i savivaldybe.
Gal yra kas tokioje, kaip mano situacijoje, kai virsyja metines pajamas? Ka zada savivaldybe?
Vienur skaitau, kad iskeldina is busto.. Kitur raso, kad leidzia nuomotis pabrangine nuoma  unsure.gif

Aš kiek skaičiau,tai tokiu atveju gali pakelti nuomą,t.y mokėsite to būsto rinkos kainą... kiek įvertins savivaldybė..
Atsakyti
Sveikos,

Buvau savivaldybeje. Norejau pristatyti metines pazymas. Kaip zinia, mano metines pajamos virsyja nustatytas normas.

Likau apakus. Liepe atlaisvinti busta. Net nedave rasyti prasymo tarybos sprendimui, kad leistu nuomotis rinkos kaina blink.gif

Vakar, t.y. 2017-03-13 pristaciau pazymas. Ir iki 2017-04-13 isake, kad bustas butu atlaisvintas blink.gif Be jokiu tarybos sprendimu, be isakymu, rastu ir tt. Ar gali taip buti?

Atsiprasiau ir dokumentus atsiemiau. Pasakiau, kad pazymas pristatysiu veliau, dar laiko iki geguzes 1 d. turiu.

Net nezinau, is to pasimetimo, kur ieskot informacijos, konsultacijos ir panasiai..
Gal i socialines apsaugos ministerija paskambinti?

Atsakyti
Tai va, skambinau i Socialines apsaugos ir darbo ministerija.
Papasakojau savo situacija. Sake, kad savivaldybes darbuotoja pasielge nekompetetingai.
Virsyjus pajamos visi turi teise rasyti prasyma, del busto nuomos pratesimo.
Jei pajamos virsyja, tai pirmus metus socialinio busto nuoma brangsta 10%, jei ir antrus metus pajamos didesnes, tuomet savivaldybe busta nuomoja rinkos kaina.
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2017 03 15, 07:34)

Nu bet ir įvarė jums streso blink.gif gerai kad atsiėmėt dokus,ir viskas išsisprendė,eina sau va ir pakliūk ant tokių... dabar man su vaiku pasakytų atlaisvint būstą,per mėnesį,nu tai aš irgi likčiau apšalus blink.gif gerai kad dabar žinosim,kad taip elgtis negali ax.gif
Atsakyti