Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos naujoj temoj smile.gif

Šildomes prie židinukų, pečiukų ir t.t. ir plepam toliau smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Na va lendam į kubilą ir žiema nebaisi smile.gif
Papildyta:
ir vel nesicituoja unsure.gif
Atsakyti
man ir cituoti, ir senų temų trinti neleidžia, čia gal, kag senoj versijoje ax.gif
Atsakyti
kad su vežimu dukra daug kur matos pas Pitagorą smile.gif

https://www.facebook...tagoras/videos/

pvz
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 05, 09:50)
kad su vežimu dukra daug kur matos pas Pitagorą smile.gif

https://www.facebook...tagoras/videos/

pvz

neužmačiau šitų, buvo ten lauke, dar ant lovos, kieme...bet visur vieną mačiau. Matyt pasimeta tos foto naujienų sraute rolleyes.gif
Aš video nemačius visai unsure.gif , tik foto
dabar pakeičiau nustatymus į pamatyk pirmas, gal rodys ax.gif nelabai draugauju su facebooku aš unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 05 sausio 2017 - 10:17
Pas mane per fb tai per laiką prilenda visokiu reklamu, kad nematau paskui ka kas yra įkėlę
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 05, 11:01)
Pas mane per fb tai per laiką prilenda visokiu reklamu, kad nematau paskui ka kas yra įkėlę

jo, įėjus pirmiausiai pamatai kas kuo dalinosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,oj kaip norėčiau į tą kubilą,kaip patinka maudynės,seniau su šeima dažnai į baseinus varydavom tai atsigaudavau biggrin.gif dabar nebent į birśtoną nulekiam,bet jau retai mastau.gif
Kaip šalta ryte buvo,vėjas per kailinukus kośė,o taip nemėgstu storai apsirengt paskui judėt sunku.Bj,o kaip tu senikę palieki kai eini pasiblaškyt kur,dukra tave pakeičia?ar dar vis žadi išeit iš jų?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 05, 15:00)
Sveikos,oj kaip norėčiau į tą kubilą,kaip patinka maudynės,seniau su šeima dažnai į baseinus varydavom tai atsigaudavau biggrin.gif dabar nebent į birśtoną nulekiam,bet jau retai mastau.gif
Kaip šalta ryte buvo,vėjas per kailinukus kośė,o taip nemėgstu storai apsirengt paskui judėt sunku.Bj,o kaip tu senikę palieki kai eini pasiblaškyt kur,dukra tave pakeičia?ar dar vis žadi išeit iš jų?

palieku vieną, jai gulimas rėžimas biggrin.gif Pavalgom pietus ir eina ant sofkutės miegoti, dabar parėjau, dar ji miega. Pasidariau kavos ir prie kompo, išgersiu tada eisiu dar pasijoginti biggrin.gif tam tarpe gal nubus, tai duosiu kavos ir sausainių, nenubus, tai tada tik vakarienės gaus. Dažnai tik apie penktą valandą pabunda, praktiškai vėl pavalgo vakarienę ir nakčiai ruošiamės. Po pusryčių neleidžiu gulti iki pietų, nes paskui nevalgius liktų, ir aplamai vien tik sofkė, patampau aš čia ją, tai į virtuvę nusivedu, tai vartyt žurnalų duodu, kažkaip laiką ištempiu iki tų pietų, nes kitaip jokio rėžimo
Šiandien dukra su vyru ryte buvo, prašė kad kiek galėsiu dar ilgiau pabūt, nori kad su visam likčiau, siūlė vaikus atsivešti. Pagalvosiu, nenoriu bile ko įsileisti čia iš lietuvių, nes yra visokių, tai dabar ieškau kas išleistų namo mane nors mėnesiukui, nes turiu su dukra daug rūpesčių su gydytojais, nori nenori turiu parvažiuot
Atsakyti
Gerai,kad ji nenubunda,o jei bandytų verstis iš tos sopkės rastum kur ant grindų.Matyt tinki dukrai jei prašo likti tai galėtų atsižvelgt ir užmokestį pakelt,su kaimynais dar nesilabini biggrin.gif ?žvejok kokį fricą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 05, 18:07)
Gerai,kad ji nenubunda,o jei bandytų verstis iš tos sopkės rastum kur ant grindų.Matyt tinki dukrai jei prašo likti tai galėtų atsižvelgt ir užmokestį pakelt,su kaimynais dar nesilabini biggrin.gif ?žvejok kokį fricą mirksiukas.gif

galėtų, bet matyt taupo biggrin.gif Tai, jei ir nukristų nieko tokio, dukra sako ir prie manęs krenta, nieko nepadarysi. Nu galvoju, neguldot į spec. lovą , tada tegu kritalioja. O lova yra pastatyta, nu neguldo ir vsio, pasakiau kartą, daugiau nesigilinu, galvoju tegu daro ką nori ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 05, 18:21)
galėtų, bet matyt taupo biggrin.gif Tai, jei ir nukristų nieko tokio, dukra sako ir prie manęs krenta, nieko nepadarysi. Nu galvoju, neguldot į spec. lovą , tada tegu kritalioja. O lova yra pastatyta, nu neguldo ir vsio, pasakiau kartą, daugiau nesigilinu, galvoju tegu daro ką nori ax.gif

kaimynai emigrantai musulmonai, nesibendraujam ax.gif O nelabai ką čia sužvejosi namie sėdėdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 05, 18:07)
Gerai,kad ji nenubunda,o jei bandytų verstis iš tos sopkės rastum kur ant grindų.Matyt tinki dukrai jei prašo likti tai galėtų atsižvelgt ir užmokestį pakelt,su kaimynais dar nesilabini biggrin.gif ?žvejok kokį fricą mirksiukas.gif

Bjaurybe o dukra Lt dar vidurinėje mokykloje? Nu taip sveikatos brangiau visko

Burbuline geriau koki dieduka vieniša prižiūrėt tai turtai liktų nors kai pagalvoji kokia kaina tai jau veu geriau be turtų bigsmile.gif
Atsakyti