Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2019 05 19, 22:50)
Bj,tikrai ne tau vienai biggrin.gif As siandien irgi nemazai darbu pasidariau,bet ir pragulinejau gera pusdieni mirksiukas.gif Niekaip po atostogu nepailsiu biggrin.gif

būna taip kad po atistogu reikia atostogu biggrin.gif

mes tai savaitgali buvom nuleke prie juros, mažumelę neapskaičiavau deginimasi tai dabar taip maloniai visame kame šilta, gal nenusilups mirksiukas.gif

Sveikos bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Turkijoj buvom mirksiukas.gif Beleke. Jei juros atzvilgiu,tai i Antalijos puse niekad nevaziuociau-bala.. Bet viesbutis tai super geras buvo. Ten toks diskotekinis,istisas vakarelis diena nakti biggrin.gif uz tai poilsionir reikia biggrin.gif
Atsakyti
Giega, pernai buvau prie Alanijos, visai patiko. Ta savaite labai nerami jura buvo, net kelius sugebejau nusidauzyt, vos triusiku bangos nenumove biggrin.gif

Labas
Atsakyti
Mes megstam nardyt arba sokinet nuo tilto.. o cia jura buvo negili,smeliukas su zvyru,tai nei nuo tilto pasokinet,nei nardyt.. Bodrume jura saug labiau patiko mirksiukas.gif
Bet si karta vaziavom grynai i ta viesbuti,o ne pagal jura rinkones mirksiukas.gif
Atsakyti
na Bodrume man maziau patiko.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2019 05 20, 11:03)
na Bodrume man maziau patiko.

Matai kokie skoniai skirtingi biggrin.gif Man ir jura Bodrume labiau patiko,ir pats miestelis.. Beleke tai tik shopingas ir turgus.. o jei biski i sona,tai tik vietiniu namai..
Bet viesbuciu nelyginu.. Beleke daug sustresnis buvo nei Bodrume mirksiukas.gif
Ir rusu.. jei Bodrume gal tik pora matem,niekas rusiskai nesnekejo,pagrindas angliokai,tai cia vien rusai buvo biggrin.gif
Atsakyti
na artimu kaimynu uzteko abejose vietose. Turku nemazai buvo, Bodrume ir lenku grupe.

man tai pernai toks lengvas sokas buvo viesbucio valgykloj. Viena ruse manes klausia ar labai surus - rugstus agurkai. Kol galvojau ka atsakyt, girdziu: nepanimajet biggrin.gif Ju tas isitikinimas kad visur visi turi ju kalba suprast blink.gif O agurkai galejo man but surus, o jai visai sjiedobni.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dukra vos ne kasdien kiša reklamą pigiai į Turkiją.Penktadienį buvo galima išskristi 4 dienoms ,kelionė,viešbutis,maitinimas,žmogui-136 eurai. mirksiukas.gif Vakar buvo įmetųsi 7 dienoms-kažkur 210. bigsmile.gif Nesigilinau nei viešbučio nei kitką,man kursai,mb dantis tvarko.Nėra kada. ax.gif
Atsakyti
jokios turkijos netraukia ir net nežadu į ta puse žiuret, viena nera su kuom mama palikti, antra prigimtis tokia, ant gulto labai gerai saulė ima ir kiemelyje biggrin.gif

Sveikos bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, damos

traukia Turkija, net labai. Kas nors priziuretu mama, jau ryt galeciau aerouoste sedet.

4 dienom Turkijoj mazai. Savaite jau puse bedos biggrin.gif
Atsakyti
Užkabino filmas Krasnaja karalieva, gėris išmanus teliikas ir yotube bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti