Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba. Žiūrėjau per LRT Emigrantus, kaip tik rodė vieną moterį, dirbančią DE senelių priežiūroj. Tai kokia konkurencija, pasirodo. Bet ji labai patenkinta tuo darbu.
Mano termometras lauko rodo -2°C. Orų pranešėjos pasakoja, kad + as visur LT. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2019 11 15, 07:56)
Laba. Žiūrėjau per LRT  Emigrantus, kaip tik rodė vieną moterį, dirbančią DE  senelių priežiūroj. Tai  kokia konkurencija, pasirodo.  Bet ji labai patenkinta tuo darbu. 
Mano termometras lauko rodo -2°C. Orų pranešėjos pasakoja, kad + as visur LT.  ax.gif

aga, ten mano pati pirmoji kolegė, dirbom kartu. Ten tada dirbome, ją vaduodavo ir jos draugė vaikystės. Tada babutei numirus išssikirstėm ir vėliau, kai dirbau pas kitą šeimą, reikėjo moters, tai šeimai pasiūliau jos tą vaikystės draugę, tai vis laikas nuo laiko sutampa kartu padirbėt. Ji dabar vokiečių firmoje, turėjau kitą savaitę išvažiuot ją keisti, bet va sveikata sustabdė, vėl nepasisekė unsure.gif
Atsakyti
O aš supratau, kad ji ten pastoviai jau apsigyvenus ir dirba pastoviai su viena šeima, nieko neįleidžia į savo teritoriją, kol senukas nepamiršta . Tada keliasi į kitą. O ji pirmiau buvo, ar tu? Kas sveikatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 15 lapkričio 2019 - 13:02
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2019 11 15, 13:02)
O aš supratau, kad ji ten pastoviai jau apsigyvenus ir dirba pastoviai su viena šeima, nieko neįleidžia į savo teritoriją, kol senukas nepamiršta . Tada keliasi į kitą. O ji pirmiau buvo, ar tu? Kas sveikatai?


kadangi man reik dirbti, tai smulkiau nepasakosiu, bet šiaip nereikia tikėt ką rodo TV mirksiukas.gif
Yra gerų vietų, yra blogų, o darbo metodai pas visas skirtingi. Vienos tarpusavyje sutaria, kitos per galvas lipa rolleyes.gif

Ne kas, turėjau vieną procedūrą, nelabai padėjo, vaistus geriu, dar bent mėnesį neleidžia išvažiuot, jau pabodo, trečias mėnuo po namus trintis, ir plius algos tai nemoka už tai unsure.gif
Atsakyti
Trys mėnesiai jau gal daugokai. Nebent, jei yra kuo užsiimt namie, žmonių pilna troba, pietūs vakarienės, tada gerai. O vienai tai man irgi pabostų .
Nu bet lenkų tai niekur nemėgsta, čia jau sutaria vienbalsiai. Ir Uk ir DE jie visur kaip kokie skėriai pulkais. Sėkmės tau sveikatą susistyguot 4u.gif
Džiovinu antaninius obuolius, jaučiu bus rūgštūs. Nu bet kad dukra anksčiau(kol buvo normalių rudeninių) nieko nesakė, kad norės Kalėdoms džiovintų abaliukų ax.gif Ką turiu- tą džiovinu biggrin.gif


Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, matau vištos gerai deda:D kad kasdien pusryčiams kiaušiniai ? tongue.gif
Atsakyti
man kiausiniai pusryciams - tobulas maistas. Tik ne visada pusryciauju ax.gif Tu, Ingrida, tik kepk ir virk juos.

Labas



Atsakyti