Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Žodžiu, paliko mus Ingrida be pusryčių, "ant skystos dietos" pasodino biggrin.gif Va ir žinosit, kaip nevalgyti, kas ant stalo padėta biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 07 19, 06:06)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

Čia jau aš atsiriekiau riekę biggrin.gif Vis į kūną...
Atsakyti
SP aš vieną kavos iš tavęs vagiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tortukų nemėgstu smile.gif

Ar yra kažkokios baklažanų ligos ? Google nieko nemeta. Ko tai ėmė lapai džiūti . Ir nežinau ar koks kurklys- grambuolis po šaknimis, ar kokia liga puola . Apskabiau negražius lapus ir tiek . Šilumos ir vandens neturėtų trūkti ax.gif

Gal kas auginate slyvą Kometa ? šiemet ėmė derėti , bet skonis, tai prastas ... Kaip be skonio . Ar čia toks sodinukas nepavykęs papuolė , ar jos tokio skonio yra smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

matau apie Kometą klausiate, tai mano kaimynai turi, kažkaip ji pramečiuoja, bet jeigu jau būna, tai šakos lūžta, aha skonis jos ne itin, kažkas panašaus jei dar pamenate tas senovines "mižnes" biggrin.gif tik spalva gražesnė ir dar man nepatinka kad kauliukas laikos tvirtai
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2018 07 19, 10:32)
Gal kas auginate slyvą Kometa ? šiemet ėmė derėti ,  bet skonis, tai prastas  ... Kaip be skonio . Ar čia toks sodinukas nepavykęs papuolė , ar jos tokio skonio yra smile.gif

Aš auginu. smile.gif Matei FB, rodžiausi. Skonis man-kaip skoraplodnaja: saldus, sultingas, tik atsikandi-ir sultys per nasrus teka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2018 07 19, 12:41)
Aš auginu.  smile.gif Matei FB, rodžiausi. Skonis man-kaip skoraplodnaja: saldus, sultingas, tik atsikandi-ir sultys per nasrus teka... biggrin.gif


Mačiau tavo postą FB , geros nuotaikos užtaisas 4u.gif Man labiau patinka tokios tvirtesnės slyvos . Čia MB nepasitaręs pasodino , tegul pats ir valgo ... biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2018 07 19, 11:23)
Sveikos smile.gif

matau apie Kometą klausiate, tai mano kaimynai turi, kažkaip ji pramečiuoja, bet jeigu jau būna, tai šakos lūžta, aha skonis jos ne itin, kažkas panašaus jei dar pamenate tas senovines "mižnes" biggrin.gif tik spalva gražesnė ir dar man nepatinka kad kauliukas laikos tvirtai


Dėkui . Aha , nustebau , kad kauliukas sunkokai išsitraukia . Vadinasi tokios jos ir yra smile.gif Ne sodinuke kaltė , o pačioj veislėj ....
Atsakyti
Dusia, greičiausiai ant tavo baklažanų voratinklinė erkutė. Labai jau mėgsta baklažanus. Vaistai Neemazal , dar geriau Vertimec. Jeigu nenori purkšti, tai kasdien iš apačios pavarai vandens srove. Kaip suprantu, pasimatai su jais ne kasdien. tai bent gausiai priliek. Aš baklažanus stengiuosi sodinti pomidorų pavėsyje. Šiaip tai visai gerai ir lauke auga.

Agurkų marių marios. Beje, ir lauke paprikos jau nemažos.

Turiu Kometą, man tai visai normali slyva, gana ankstyva.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Imu arbatėlės smile.gif Dėkui Ingrida 4u.gif . darbe nekaršta, kondicionieriai veikia . Bet kai išeini kieman tai kaip peklon smile.gif
IK dėkui už paprotinimą dėl baklažanų . Išskinsiu didesnius, nes jau nemažai priaugę ir pukšiu . Matau aš juos savaitgaliais, tai dažnai nepalepinsiu , auga lauke . Pas lyjo , lyjo , lyjo ... tai jau laistyti svaitgali nedrįsau smile.gif
Dėl slyvos tai labai teisingai pasakei normali... vaikystės skonio slyva. Kai paragavau pažiūrėjau kantičkose kokią MB pirkęs smile.gif
Atsakyti