Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

labas smile.gif Nieks negyvena?Sodinimuose visos?Pas mus tokia buza,vakar visa dien snigo,po to lijo.Na gal pavasaris ateina.Vakar anukeli ,atidavem mamai wub.gif Pasiilges vaikis,ot dziaugesi pamates.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niežti rankos niežti.Kurios dėžės buvo neįšąlę,nešu į šiltnamį braškes.Darbe vieną dėžę laikau patalpoje kur dieną kurianama,tai leidžia po truputi braškės lapelius naujus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien pavasaris. Saulė, šilta, be jokio vėjelio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sniego beveik neliko,žiūrint per langą. mirksiukas.gif
Atsakyti
la,O pas mus dar sniego yra,bet ir terlos pakankamai unsure.gif Mano anukas vel pas mane nori biggrin.gif Smagu jam kaime...vistas isvaiko,su suniu duksta smile.gif
Atsakyti
Laba,

buvusioji, pačiai tikriausiai smagu, kad vaikiukas pas jus atgal nori, vadinasi gera jam pas jus.
Vaikams smagu ten kur daugiau laisvės, didesnės žaidimų erdvės...

Aš tai praeitą savaitgalį porą valandų kolegos dukrytę dabojau. Pati labai savimi didžiavausi, kad su viskuo susitvarkiau. Ją pirmą kartą vieną su kitu žmogumi paliko. Jau baigiantis priežiūros laikui pravirko mažutė, matyt tėvelių pasigedo, o gal pietų miegučio mažai buvo tai man pavyko ir nuraminti, ir užmigdyti, o užmigdyti ne visada net kolegai pavyksta, nes ji prie mamytės pripratusi. Kol anūkų neturiu tai nors taip gavau mažu vaikiuku pasidžiaugti ax.gif
Atsakyti
pabandziau pasivaiksiot su suniu biggrin.gif Jau kaip drebiausi...traukos desnis buvo ziaurus,galvojau vyra su masina sauktis,bet parbinzenom huh.gif rodo noseles geliukai,bet taip kose visur.Aisku smagu,kad anukas nori pas mus,tik ne taip paprasta su juo 4u.gif Ir labai gaila,kad is terapiju iskrenta ilgam,o jam tai labai svarbu.
Atsakyti
Buvusioji. Nieko nesusižalojai? Ar atsipirkai tik mėlynėmis?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente Mielieji. wub.gif wub.gif wub.gif
Ech anūkai............. ax.gif
Tiksi ,kapsi laikrodis,nei mano nei sesės,nei brolienės bernai jau visi sunokę,nėra anūkų. ax.gif
Atsakyti
Ko gero, ir man užsireikės anūkų. Tai gražiai apie mažus pasakojate. wub.gif
Kol kas dukra vietoje anūko siūlo mylėti jos triušį . biggrin.gif O aš jo pakęsti negaliu, graužikas durno veido ir tiek.
Atsakyti
Su šventėmis lithuania.gif
Anūkų nenoriu. Gal kad mažius dar yra namie, pati jauna jaučiuosi biggrin.gif
Sėju, pikiuoju, laistau... MB šiltnamį sulūžusį griauna...
Atsakyti
laba,grazu ryta smile.gif Vakar puiki diena.pasibuvom seima,pasipirtinom,pavalgem,pasijuokem biggrin.gif Vaikai,anukai..viskam savo laikas.Dabar galiu dar pasidziaugt,dar pajegiu.Ka zinai kas bus po keliu metu?
Atsakyti