Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Labukas.Prikirtau pati pirma biggrin.gif IK ar palijo?Lekiau i lauka,marska rankoj...o mojavau,o puciau...Pagal viska nudundejo siaurinen pusen tongue.gif Padariau ka galejau didis.gif didis.gif didis.gif ,o toliau jau patys.Po lietaus viskas nusiprause nuo dulkiu,suzaliavo,prakvipo .Lakstingalos garsiau suokt pradejo wub.gif
Atsakyti
Visas lietus šiemet Lenkijoj ir Čekijoj smile.gif MB praėjusią savaitę buvo komandiruotėj - kai pradėjo už Varšuvos lyti taip ir lijo 4 dienas ir Lenkijoj ir Čekijoj ... Grįžtant už Varšuvos saulė nušvito .
Atsakyti

Dusia, pas mane virš pusantro mėnesio be lietaus. Ai , šią naktį kelias minutes palijo. Per pirštą atlyta, o giliau pusė metro sausa.

Pas mane tas pats. Šiandien gerai apžiūrėjau j. serbentus, visi nušalę, vėlyvų veislių nė vienas neužsimezgė, tik žiedai sudžiūve byra. Medaus irgi ne kas, ko gero bitės neužilgo gali spiesti iš dyko buvimo. Avietės apvytę, jei nebus lietaus, neskirs nektaro, net ir amarų pirmos generacijos nesimato reiškia ir lipčiaus nelabai kas bus. Reiks ko gero į užsienį lėkt padirbėti šiemet.

Atsakyti
Buvusioji, nė lašo . blink.gif

Dusia , pats blogiausias variantas man, kai Lenkijoje lyja, o pas mus sausa. Negana to, kad bus menkas derlius, tai dar lenkai pigaus pavarys. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Irvel,su Tavo švente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 22 gegužės 2019 - 06:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,nieks nepusryciavo?Sodybieciai patarimo ax.gif Kasiu lauk Zagreni.Ka sodintumet vietoje jo?pasidalinkit idejom 4u.gif Aplink pusys,kastonai,vieskelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 05 23, 18:32)
La,nieks nepusryciavo?Sodybieciai patarimo ax.gif Kasiu lauk Zagreni.Ka sodintumet vietoje jo?pasidalinkit idejom 4u.gif Aplink pusys,kastonai,vieskelis biggrin.gif


Putinai. Jeigu gražu- paprastas , galima ir pilnavidurį "gulbiną". Jeigu reikia nedidelio medelio - gal į kamieną skiepytą gudobelę, kažką iš rausvų - raudonų. Galbūt šermukšnis. Iš aukštų krūmų - virgininis jazminas, šeivamedžių visokios formos, alyvos. Sunku patarti, nemačius vietos ir nežinant konkretesnio noro.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
La,matau ,kad as tik alkana biggrin.gif Aciu IK ,uz konsultacijas.Vakar ir galvojau apie putina.Vakar pas mus nulijo,vel atgaivino viska wub.gif Zydi rododendras,veigele sukrovus ziedelius.Ji pas mus veliau zydi,jazminas su pumpurais,tuoj kvepesim.
Atsakyti
O aš visai nieko nebesuprantu kas darosi gamtoj. Kaune Slabotkėj vienu metu kaštonai ir liepos žydi . Nenormalu .Ir lietus nei lašo Kaune , ko gero ir kaime. Tik atšalo . Žadėjau savaitgalį pirmą medų kopinėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Bet jei oras toks nevykęs bičių nedrąskysi .
Atsakyti

Taip šiemet orai nelepina. Ir mes galvojome apie kopinėjimą, bet vyras pasižiūrėjo, kad ne kas. Sausra

Atsakyti