Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Dusia37 @ 2019 07 18, 20:32)
Česnakus nuroviau .  3 palikau su žiedais tai jau išsitiesę buvo . Pas mane jie auga gerai, tai ir auginu namažai . Nelabai mėgėja aš juos valgyti .... O kitų daržovių  derlius tai bus prastokas . Agurkai serga- miršta, baklažnų lapai džiūna ... Pomidorų primegzta daug, bet noksta vangiai ... Vienžo , visko būna pirkti smile.gif
Igrida nervina dirbančius žmonės FB kibirais aviečių ... Nors nežinau ar smagu jas skinti , varmai puola  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif . Grybauti tai norėčiau . Dėl grybų , ne dėl maisto . Na žinoma vovieruškų su šveižiom bulbom ir grietinėlės padažu tai neatsisakyčiau )
Į česnakų vietą sėsiu daug krapų . Paskui šaldiklin jaunus .

Aš be petražolių likau. Kažin, jei dabar į česnakų vietą, ar dar užaugtų šaldymui?
Atsakyti
Petražolių keli metai nesėju.Pačios žydi,pačios pasisėja.Čia apie garbanotasias. mirksiukas.gif
Važiuokite aviečių,niekas nepuola,vėjelis šiandien nupūčia.Aišku miškus iškirto,tai į kokį kirtimą benuvažiuosi lūžta šakos. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Valerijono šaknų arbata raminama.,mama kartais plykosi kad užmigti geriau.Aš tingiu geriau tabletę prarijai ir nėra problemos. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar mačiau bruknės jau rausta. mirksiukas.gif
Atsakyti
La,va cia tai pusryciai biggrin.gif Ruduo,nu grynas ruduo...per ruka kelio nesimato.Stebiu kukucius :wub:grazus paukstukai,o kaip graziai kirmeles trupina!Ingrida,tu pastoviai miskuos,erkiu nebijai?ar pasiskiepinus?
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2019 07 19, 07:30)
La,va cia tai pusryciai  biggrin.gif Ruduo,nu grynas ruduo...per ruka kelio nesimato.Stebiu kukucius :wub:grazus paukstukai,o kaip graziai kirmeles trupina!Ingrida,tu pastoviai miskuos,erkiu nebijai?ar pasiskiepinus?

Oi jau seniai pasiskiepyjus,dabar dar veiks porą metų.Na nebent Laimo ligą pasigaučiau.Bet joks velnias tfu tfu neiima. ax.gif Ir tų gyvačių nematau kaip kiti,jos manęs turbūt bijo.Vakar šalia kirtimo stirniukas lojo. ax.gif Bet girioje tiek žmonių,kad ir žvėrių nesutinkame. ax.gif Gervė tik balsus lavina ir vieną dieną pelėda ūkavo. bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu kukučio. assa.gif zoo_taz.gif Kažkada vaikystėje iš tolo mačiau.

Už tai gal prieš savaitę išsižiojau iš nuostabos. Prie kaimyno avelių girdyklos stovi baltasis garnys. Pasibaidė mašinos ir nuskrido, nė nufotkinti nespėjau. Gi retenybių retenybė. Sūnus sakė, kad matė jį ten kelis kartus. wub.gif

Dusia, baklažanų lapai džiūna, nes voratinklinė erkė labai juos myli. O šiemet jai metai pasakiškai geri. Visur pilna. Kadangi jau valgai, Vertimecu purkšti nesiūlau. Gal bandyk užsitaisyti Feirio ar kokio stipresnio muilo ir lapus iš apačios apdoroti. Tik tiek, kad vienas kartas nemačys.
Atsakyti
IK,neatiduosiu kukucio biggrin.gif Sese parvaziavus keliasi anksti,kad kukuti nufotkint biggrin.gif O juoda geni ar mate?grazus rupuziukas.Patikrinau miska!Radau baravyku,visiskai sukirmijusiu ir keleta lepesku.Sirdis nurimo,lauksim lietaus biggrin.gif
Atsakyti
Juodasis genys - meleta , žinau, kur gyvena. Už tai žiemą prieš virtuvės langą paprastas genys savo pietų stalą įsitaisė. Iš gyvatvorės pušelių neša kankorėžius, spraudžia į beržo kamieną ir lukštena. Pavasarį pusę karučio kankorėžių surinkau. Labai įdomiai nusiskina. Griebia nagais ir plasnodamas tampo , kol nusiskina. Pietų stalas palei žemę, vis pergyvenau, kad kokia katė pietautojo nenugriebtų.

Šiandien kaimynas pakvietė pasižiūrėti grožių grožio. Parsivežė mažus stručiukus. Margi, ilgakakliai. Tiesiog norisi niurkyti.
Atsakyti
Laba,
O au miške buvau. Visai nemoku grybauti, bet man pasisekė, rafom baravykų, dauguma sukirmiję, bet keli išpjausčius mums liko. Kas keisčiausia, pats disžiausias, gal per lėkštę, visai nedaug pakurmijęs tebuvo. Sriubą išvirau iš baravykų. Iš kitokių grybų ryt garnyras prie bulvių bus. Vos pi šaukštą, bet užteks.
Erkių tai išprotėjimas kažkoks, vienoj vietoj tai pulkas užpuolė, ant marškinių 4, ant kojų 2... tik nupurtau, žiūriu jau naujų prišoko iš kažkur. Kaip nėriau lauk iš tos peklos, net grybų nebesinorėjo ieškot. Matyt į kokiį lizdą pataikiau. Brrrr. Dabar paranoja, visur niežti.
Aviečių radau tik pavalgymui, tiesiai į skranduką.
Betgi iš namų tik 16 val. išvažiavom.
Šiandien buvom mažėlės atestatų įteikimo ceremonijoje. Užaugo ir mažutė. Liūcna man. Tuščio lizdo sindromad puola.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 19 liepos 2019 - 21:43
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,tai tavo dar studentaus dar.Aš tai ašarą nubraukiau,jau kai mažajai šiemet bakalaurą teikė,galvoju viskas mokinukų jokių nebe bus. unsure.gif Lauksime anūkų. mirksiukas.gif
Man tai sūnus įdėjo nuotrauką avokado medžio,niekaip neįsivaizdavau kaip tas avokado medis atrodo.Aš jo klausiu,o tai kaip tu nustatei?Sako vaisius ant žemės voliojasi. bigsmile.gif O kažkada bandžiau auginti vazone. mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba,

tai taip studentaus, bet vyresnėlė retai grįžta. Turi ji ką ir be mūsų veikti. Kai paskambinu tai ji Estijoj, tai ji Rygoj, tai vienai dienai į Oslą lėkė, pas MF2HD permiegojo...Mėgaujasi gyvenimu. Viskam laiko užtenka ir dirba, ir mokosi, ir papramogaut spėja.

Oi kiek pas mane klaidų iš telefono rašant. Niekaip neina teksto išdidint telefone. Nedamatau tokių smulkių raidžių net su akiniais. tai atsiprašau.

Atsakyti
OI, jau pasiilgau tų laikų, kai vaikai atestatus gaudavo.Jau didžiausia anūkė perėjo į šeštą klasę, greit anūkai mokslus baigs.Siaubas, kaip senstu blink.gif
Truputį apmąstymuose esu, kažkiek ir pati nusimanau, bet labai reiktų ir Iš Kaimo nuomonės.Visi žinom, kad šiltesnio klimato augalai pas mus žiemom iššala.O kažin kaip gyventų mūsų augalai patekę į šiltesnio klimato zoną? Taptų invaziniais, susirgtų ligom, būtų neatsparūs karščiui ar dar kas? O reikalas tas, kad dukra nusipirko namą Budapešto priemiestyje, jei kas domisi geografija, tai Budapešto šiaurėje, Foto gyvenvietėje, na 10 kilometrų arčiau Lietuvos biggrin.gif .11 arų žemės, sodas jau 30 metų, didžiuliai graikiniai riešutmedžiai, kaštainis, yra ir obelų, ir vynuogių ir persikų, ir nusususių agrastųir serbentų matė.Daržas pakeltose lysvėse su laistymo sistema.Keletą metų buvo beveik negyvenama, tai džiunglės nemažos.Ji daug ką nori išpjauti, atsodinti jaunais augalais.Liepiam neskubėti, nes prie 37 laipsnių karščio pavėsis kieme yra tikra atgaiva.Kažkada važiuosim aplankyti, gal rudenį, gal pavasarį, reiks vežti dovanų įkurtuvėms biggrin.gif pvz žagarvyšnę vazone,ar alyvinę obelį, nes nori ko nors lietuviško biggrin.gif .Vengriškos vyšnios tikrai kad didesnės ir skanesnės, bet kai norisi kažko iš gimtinės g.gif Kažin ar augtų mūsų medžiai ten?Na arba kokios mūsų gėlės? Man neskubu, bet pastoviai tokios mintys kirbina galvą
Niurzga, man irgi labiausiai patinka rašyti iš namų kompiuterio, o ne telefono ar planšetės mirksiukas.gif
Atsakyti