Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK pieno kokteilis su ledukais blogai? bigsmile.gif
Atsakyti
Kokie Angliški pusryčiai . Dėkui Ingrida 4u.gif
Niurzga , kaip tavo mažoji ? Liksit dvejuose , ar dar ne šiemet ?
Atsakyti
Ingrida, pieno kokteilis karštai popietei. Pusryčiams man turi būti kava su kruasanu.

Na, rytoj ilsėsiuosi Ingridos metodais: langų valymas, skalbimas, virimas. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš šiandien tikrai ilsiuosi.Atsikėliau,kada jau šonai pradėjo braškėti. mirksiukas.gif Pašoviau triušį,su dukra pabendrausiu,po parduotuves,turgų pasiduosime mergaitiškai.Na po pietų į sodybą,obuolių rinkti.Jaučiu bus sunokųsi ir sedula ir riešutus reikia nusiskinti,jei niekas nenuskynė? bigsmile.gif
Vakar važiuojame įmišką su darge,vovevrytė šast ant kelio,sustojau tai kad ji nubėgtų,ne pasilenkė ant kelio ir geria iš balos,palaukėme kol atsigėrė,visai nebijojo mūsų,matyt jau tiek ištroškųsi. ax.gif O grybų nėra kiek norėtųsi,baravykai visai nedygsta,raudonikiai pavieniai,voveraitės karaliauja.Tempiu apverdu ir šaldiklin.Ir kasdien beveik visur kišu į maistą,man skanu.,padažai į sriubą apkepinus. mirksiukas.gif Dukra kad ir nevalgo grybų,bet vakar pastebėjo sriuboje tik į pabaigą. mirksiukas.gif
IK sėkmingo poilsio. 4u.gif Langus valysiu tik rudeniop,dar apsibuzos. mirksiukas.gif
https://www.etaplius...sCXbThGhAWF9ESg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 rugpjūčio 2019 - 07:26
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kur esame, ką veikiame ? Gal grybuose uogose ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Liniukai,su švente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 rugpjūčio 2019 - 04:53

Liniuxxxxx su Tavo diena 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Liniuxxxx, su gimtadieniu!

vartotojo įkelta nuotrauka




--------
Lyžuka, tavo foto nukosėjau mirksiukas.gif Labai jau graži
Atsakyti
Dėkui už sveikinimus 4u.gif
Dusia, ar skanūs rauginti pomidorai, ar verta daryt?
Atsakyti
Liniukai, dar ir čia pasveikinsiu. Būk visada tokia miela ir visų mylima. Tegul tau gyvenime visada būna už ką apsirengti ir prieš ką nusirengti. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Laba,

Liniux nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga. Jungiuosi prie Žolios puokštės ir Kaimietukėscpalinkėjimo, nu geriau sunku sugalvoti.

Dusia, mažutė įstojo į VDU rytų Azijos šalių kalba ir kultūra. Ims kiniečių kalbą ir gretutines studijas verslo finansus.

Jei nebūtų įstojusi, vis tiek būtų išvažiavusi į Kauną dėl sporto.

Dsbar prie ežero su draugais mėgaujasi paskutinėmis nerūpestingomis dienomis. Baigiasi katino dienos.
Bet kaip vaikai skiriasi, vyresnėlė rodės laukia nesulaukia kada dings iš namų, o mažutei panašu, kad baisu, neramu jai. Lepūnėlė mano, tinginiušas.

Pasidarėm trumpą pramogą, aplankėm kaimyninę Lenkiją. Už savaitėlės grįšiu į darbą. Baigiasi atostogos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 26 rugpjūčio 2019 - 20:54