Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,švilptelėk ir pasidalinsime pyragu,šįryt beliko tik gabalėlis bet ne problema iškepti.Kiek pyragui reikia?Kelių obuolių? mirksiukas.gif
Šiemet užderėjo daug sviestinių moliūgų. bigsmile.gif Sekmadienį vieną prapjoviau,tai pusė išėjo ir į kugelį ir į kokteilį ir į pyragą dalį sudėjau.Bet kita pusė liko.Jaučiu reiks traškučius džiovinti.Tik kada?Miškai rūpi,maunu grybų pasidairyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
la smile.gif Parsigrudo kalnu ozka biggrin.gif Dabar suoliuoju per darzus ir miska biggrin.gif Sese buvo kaime,nukase bulves...dar tokiu neturejom.Dideles,bet yra papuvusiu.Reiks surident moliugus i kiema,susirinkt cukinijas...prades tvarkyt laukus ukininai,prie to pacio perknis ir mums.Dar pilnas silnamis pomidoru,avieciu daug.
Atsakyti
O aš turiu tik 2 moliūgus šiemet smile.gif Antirekordas.
Niekad negaminu kugelio ar bulvių košės su moliūgu . Kam gadinti du gerus daiktus ?
Gerai būtų , kad iki penktadienio šalnų nebūtų . Dar cukinijų bambošai lauke, paprikos ...

Niurzga , kaip Tavo studentė ?
Atsakyti
O aš šiandien atvažiuoju pagrybauti.Ir bac mano vietoje stovi džipas.Jau aš atrodo taip anksti atvažiavau,pirmą miške,nei vieno grybautojo. blink.gif Pasistatau šalia ir einu grybuti.Pagrybaujuišeidinėju iš miško į miško keliuką.Išlenda būtybė,net krūptelėjau. bigsmile.gif Nei edžiotojas,su visa ekipiruote,paskui žiūriu kamera irgi apvilkta ir nešasi ant pečių su visu stovu.Juoktis pradėjo,turbūt mano fizonomija atrodė kvalai. ax.gif Sakau pagavote ką nors?Sako nelabai.Nu įdomiai gavosi. ax.gif Tai jis gal visą naktį kažkur prasedėjo?
Atsakyti
Ingrida,

gal Marius Čepulis ten buvo?Gal visą naktį tykojo gero kadro? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Moliūgai ne mano maistas. Dar kažkiek skanu tie saldainiai. Bet nusprendžiau jokių saldėsių nepriryti. O tai man ant kumpių atgula.

Dabartinis mano vakarienių maistas - brokoliai ir saldieji kukurūzai. Dar įdaryta paprika. Sekmadienį kepiau Kale kopūstų traškučius. Beata reklamavo. Nesužavėjo.
Atsakyti
La.IK,o kaip tu laikai kukuruzus?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele,neprisipažino,bandžiau ištardyti.Sakau jūs dedate nuotraukas į fb?Numykė. mirksiukas.gif Galvojau,kad gal Babelis kur deda ištisai nuotraukas.Jis gi iš Panevėžio rajono.Bet važiuodama,per galinį veidrodėlį pažiūrėjau,jis nusiėmė nuo galvos apdangalą,tai žilas vyresnis atrodo. bigsmile.gif
IK palei tavo namus stumbras vaikšto,prie pavėsinės matė, grybautoją sutikau sakė matė. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 rugsėjo 2019 - 06:34
QUOTE(buvusioji @ 2019 09 18, 07:20)
La.IK,o kaip tu laikai kukuruzus?


Išgliaudau, metu į pasūdytą ir truputį pasaldintą vandenį. Palaukiu iki užvirimo. Išgraibau, atvėsinu ir po vieną vynioju į maistinę plėvelę. Tada į šaldiklį. Žiemą galima baigti virti arba kepti orkaitėje apdėjus šonine. Arba grilyje aptepus sviestu paskrudinti.

Ingrida, ninervui su tais raguočiais. Kai pradės į laukus eiti, tai nei nušauti, nei išvaryti. blink.gif
Atsakyti
Šiandien paukščių gal kokie 7 būriai skrido. Ruduo...
Atsakyti

Laba,

 

 

la smile.gifParsigrudo kalnu ozka biggrin.gif

 

Pasigirk kur buvai išvykusi? Kokiuose kalnuose? Ką gero matei?

 

Niurzga , kaip Tavo studentė ?

 

Ačiū, gerai. Po pusantros savaitėlės, grįžo namo savaitgaliui ir labai nenorėjo išvažiuoti, liūdna jai ten pradžioj buvo. Yra ir draugų, klasiokų... Bet dabar jau praleidinėja pamokas, sėdi Palangoj...sporto stovykla :-)  Net žinučių nelabai rašo, vadinasi viskas gerai  :P puikiai pritapo prie naujo kolektyvo, tada ir mamytės nebereikia. Man kaip ir reiktų jos žinučių dažniau, bet džiaugiuosi, kad jai gerai. 

Atsakyti

Kaip nervina, rodo, kad neužkrauna puslapio, paskui įkelia du kartus tą patį.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 18 rugsėjo 2019 - 22:09