Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Paskutiniu laiku,miegu kaip meska blink.gif Tokiu laiku net neprabundu...arba vel uzmiegu biggrin.gif I tulika slenku autopilotu,kad grazus sapnai nespetu dingt biggrin.gif Geros medziokles ,Ingrida biggrin.gif
Papildyta:
Paskutiniu laiku,miegu kaip meska blink.gif Tokiu laiku net neprabundu...arba vel uzmiegu biggrin.gif I tulika slenku autopilotu,kad grazus sapnai nespetu dingt biggrin.gif Geros medziokles ,Ingrida biggrin.gif
Atsakyti
Pasisnekesiu su savim biggrin.gif As jau is misko mirksiukas.gif Pasirinkau makavyku,silbaravykiu,kelis baravykus.Kadangi-akla,kaip zuvis biggrin.gif ,namuos graziai prameciau.Akinius tik skaitymui naudoju,tai jeigu uzsidedu ir einu,galiu i siena atsimust.Kazleku maciau ,daug yra.Noreciau lapus grebt,bet vejas neleidzia,ai ,spesiu
Atsakyti
Buvusioji, iš pavydo čia nieks nekalba su tavim biggrin.gif Pas mus šiemet miške tuščia, kaip nė vienais metais. Tik paragavimui anksčiau buvau parsinešusi. O dieną tai puiki, šilta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Na sakysite meluoju,bet šiandien ėjau tik keliuku,į mišką net nesukau,nes pilna lapų,nieko nesimato,ėjau per kazlėkus. bigsmile.gif bigsmile.gif Na vienas baravykas ir lepšis dar pasitaikė.
O nuvažiavau į kitą mišką raudonikių,tai tuščias miškas arba aš neprimatau jau? mirksiukas.gif
Už tai prabėgo elnių šeimyna ir viena patelė albinosė prieš pat mašiną per kelią. bigsmile.gif bigsmile.gif Už tai miške buvau vienintelė. rolleyes.gif

Atsakyti
Na, kazlėkas ne grybas. Labai daug darbo prie jų.
Kur tuos albinosus matei, Ingrida /
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 10 16, 21:09)
Kur tuos albinosus matei, Ingrida /

Už tavo miestelio,pro žalią sandėlį važiuojant. mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Matai IK,fotografas Babelis išaiškino,kad ten buvo albinosė danielė.Dar juos kaip eikia skirti. bigsmile.gif bigsmile.gif Jis ten kažkur vis fotografuoja. ax.gif
Atsakyti
Norisi pagalį ar orinį šautuvėlį paimti tiems albinosams ir ne albinosams . Pamiškėja nuryti vos ne visi brokoliai. Kaip su šienapjove per lapus. Kada benuvažiuoju, vis pabėga vagys. Tik uodegas pakraipo , per griovį ir į mišką. Jau ir pogulio brokoliuose įsitaiso. O kai apskabo, žiedynai neauga.

Danieliai yra dėmėti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Pas mus pradėjo dygti grybai.
Atsakyti
Įtariu, mano mišką prašukavai ? Rytoj varau patikrinti, ar tiesa.
Atsakyti
Laba,
Per telefoną nedažiebiu kokie grybai pas Ingridą krepšiuose?
Atsakyti