Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Niurzga @ 2019 10 22, 15:13)
Laba,
pradžioj pasirodė, kad Ingrida tik batono riekutę patiekė, sakau tuoj džiovintos duonos kriaukšlę tegsusim, bet paskui žiūriu, kad čia berods varškės apkepas ax.gif


Niurzga , pagal mane tosterinė duona ir šildytas medus smile.gif Mano didelis monitorius tik teip rodo smile.gif
Atsakyti
Dusia, aš telefone žiūriu. Labai jau gelsva spalva kaip duonytei :-) todėl ir pagalvojau, kad apkepas. essen.gif
Atsakyti
Aš tai papusryčiavau vardo neklausdama. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka
Fantastika miške,kai užeini tokius gigantus. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 spalio 2019 - 06:56
Bet tai kiek kilometrų reikia nueiti, kol tą vieną gigantą atrandi ??? bigsmile.gif

Man būtų mirtis alyvose. Aš trumpų nuotolių ėjikė ir minkštos sofos sėdikė. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,tai pats malonumas surasti. bigsmile.gif mirksiukas.gif Jaučiu šiandien paskutinis grybavimas bus šiemet.Ir pradės vėl augti kg. blink.gif blink.gif
Vakar pabandžiau užraugti-fermentuoti ropes,griežtį,tai jau vakare po kelių valandų pradėjau valgyti.Šiandien iš viso jau skanu. blink.gif mirksiukas.gif Sako topinambai pasakiško skonio būna,nors žalių kasa nepriima.Ir moliūgus pabandysiu,nes sviestiniai genda kažko,varau į čipsus . mirksiukas.gif
Atsakyti
La,kokia nudna diena smile.gif Pagrybavau,baravyku 16,kokius 3 ismeciau.ir mazu ir dideliu.smagumelis,bet kasika jau padejau unsure.gif ,lieku be masinos.Ranka paduodami miskai taip uzversti,kad jokio malonumo vaiksciot,tik briedines uteles vaikytis tenka biggrin.gif Ingrida,o kaip tu topinambus darai?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Na turbūt uždariau jau sezoną?Širdis atsigavo kai užėjau šilbaravykių mažų.Gal sekmadienį dar surizikuočiau? bigsmile.gif bigsmile.gif
Dar rankos nedaėjo iki topinambų.Bet bandysiu nulupti ir paraugti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 25 spalio 2019 - 18:49
QUOTE(IngridaB @ 2019 10 25, 19:48)
vartotojo įkelta nuotrauka

Na turbūt uždariau jau sezoną?Širdis atsigavo kai užėjau šilbaravykių mažų.Gal sekmadienį dar surizikuočiau? bigsmile.gif  bigsmile.gif
Dar rankos nedaėjo iki topinambų.Bet bandysiu nulupti ir paraugti. mirksiukas.gif

Ingrida, tu atominė. blink.gif šiemet šviežių taip ir neparagavau...
Atsakyti
Ate,atlėk,gal sekmadienį dar rasiu?Nes pamačius tiek šilbaravykių mažų,vos širdis nesustojo. ax.gif
O buvome vudury girios,kur avietes rinkome vasarą.Ir kažin ar būtume sustoję,pamačiau žvynabudę,važiuodama,sustojau,net variklio neišjungiau,mama iš mašinos iš paskos ir baravykas,mama kryžium neatiduosiu,mano.Ne nemirtinga ta mano mamulė,vis verkia,kad iš panosės grybus susirenku.O eina kartu visus km,pavasarį -80. ax.gif
Bet tokiame užkampyje dievo buvome,einu mišku,galvoju,toks užkampis,galėčiau ragus rasti,žvilgt po eglute stirnos ragiukai maži guli. bigsmile.gif bigsmile.gif
Dar viltis yra sekmadienį,kad irlis nubibmti,nes šilbaravykiai dygsta akyse. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 10 25, 21:38)
Ate,atlėk,gal sekmadienį dar rasiu?Nes pamačius tiek šilbaravykių mažų,vos širdis nesustojo. ax.gif
O buvome vudury girios,kur avietes rinkome vasarą.Ir kažin ar būtume sustoję,pamačiau žvynabudę,važiuodama,sustojau,net variklio neišjungiau,mama iš mašinos iš paskos ir baravykas,mama kryžium neatiduosiu,mano.Ne nemirtinga ta mano mamulė,vis verkia,kad iš panosės grybus susirenku.O eina kartu visus km,pavasarį -80. ax.gif
Bet tokiame užkampyje dievo buvome,einu mišku,galvoju,toks užkampis,galėčiau ragus rasti,žvilgt po eglute stirnos ragiukai maži guli. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Dar viltis yra sekmadienį,kad irlis nubibmti,nes šilbaravykiai dygsta akyse. bigsmile.gif

Gerai būtų. Toli. Ačiū. Man grybaut maloniau negu valgyt, bet matyt jau persirgau. Jau gal kokie keturi metai nebuvom grybaut.....gėda
Atsakyti