Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Dusia, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Dusia, tu šaunuolė. Tiek daug gero sužinojau. 4u.gif
Pernai širšės buvo įgėlusios ir vaikui, ir tėtukui. Kariavome visą vasarą.
Atsakyti
labukas smile.gif Sodybieciai,oficialu..erkes atbude.Vakar istraukiau tris unsure.gif ,iskreciau namus,lasiuku neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2020 02 22, 07:57)
labukas smile.gif Sodybieciai,oficialu..erkes atbude.Vakar istraukiau tris unsure.gif ,iskreciau namus,lasiuku neturiu unsure.gif

O kokie lašiukai žmogui gali padėt nuo erkių? U r kur tiek daug įsisegė? Gal kokias malkas ruišėt pamiškėj?
Aš urgi sakau ačiū Dusiai yž gaudyklę 4u.gif Tokias naudoju musytėm gaudyt, vet va, kad pakeitus skystį ir širšuonus galėsiu sugaudyt, dabar irgi žinosiu. Tik kur pastatyt neaišku. Nes neaišku, kur ta motka jų žiemot susisuko.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
biggrin.gif rasau,kaip priesmokykline.Suniui lasu neturiu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(buvusioji @ 2020 02 22, 10:27)
biggrin.gif  rasau,kaip priesmokykline.Suniui lasu neturiu ax.gif

Taigi patepi aliejumi erkę ir atsikabina. Katinas dažnai grįždavo pilnas erkių. Tai naglas, nusilaižydavo aliejų, t.y nusiprausdavo. O erkės likdavo, kur dantys nepasiekia.
Tu savęs geriau žiūrėk. Gal ne lašiukų, gal šimtgramį susileisk. Bus kvapas, erkės pagalvos, kad ne mėsa esi.
Atsakyti
IK,ziuriu ir vyras ziuri,ir abu kartu ziurim biggrin.gif Simta gramu susileist? bigsmile.gif Mintis nebloga,ir erkes pagers ir man silta biggrin.gif .Nu bet vejas pas mus blink.gif miskuos medziu privartyta...is ryto prisnigo,po poros valandu jau sausa.Mano paprikos dygsta mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Vieversys – pavasario pranašas. Tai vienas iš pirmųjų paukščių, pavasarį grįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Senoliai manė, kad, jei šis giesmininkas parskrenda anksčiau nei vasario 24 d., dar ilgokai bus šalta. Jei vieversys atskrenda vėliau ar vasario 24 d., pavasaris bus ankstyvas.
Na kas jau girdėjo,matė?Šiandien šv.Motiejus,vieversio diena.
Penktadienį ir šiandien žasų pulkai grįžta danguje. wub.gif wub.gif
Atsakyti
As ,girdejau,sendien.Nedrasiai ir trumpai wub.gif .Krankliai po du, po du biggrin.gif Miskuos silta,vejas laukuos draskos.
Atsakyti