Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

QUOTE(Niurzga @ 2020 04 01, 17:26)
Laba,

Dusia, viena bitučių šeima numirė.




Gaila 4u.gif 4u.gif 4u.gif Imk 4u.gif

Pirma pagalba bitėms pavasarį kačiukų medis.
Auda sutinku , kad lysti į lizdą anksti, bet išvalyti už diafragmų išstumtas bites buvo galima šeštadienį .

IK geras tavo požiūris į virusą 4u.gif Teisingas.
PS dėl rūbų ... Man juo metų daugiau , tuo labiau norisi pasimaivyti . Nuo 60 imsiu svarovskius ir blizgučius nešioti , o 70 planuoju švęsti su tiuliniu sijonu ir kerzais batais ... Jau niekas ir nebepyks smile.gif Galėsiu sau leisti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Nusipirkau pernai nėriniuotus šortukus ir visur vaikščiojau. Kolegių nuomonės dar paklausiau ar normaliai atrodau :-) nu mažu ką, o gal aš per daug nesavikritiška.
Atsakyti
Nu, jūs mergos ir duodate su savo tiuliais ir šortais. O jeigu vaikai užpavydės ? Iškvies tvirtus vyrukus baltais chalatais ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 04 02, 15:47)
Nu, jūs mergos ir duodate su savo tiuliais ir šortais. O jeigu vaikai užpavydės ? Iškvies tvirtus vyrukus baltais chalatais ? biggrin.gif


Tiuninginėm močiutėm tvirti vyrukai pats tas biggrin.gif atgaiva, taip sakant ax.gif tongue.gif Chalatus taigi galima nurengti ir ne visad jie būna balti , visokių spalvų yra... Vis pramoga smile.gif
Atsakyti
Dusia:sutinku:

Tvirti vyrai su chalatais, su uniformom.... tinka.

O su dukrom galima rūbais apsikeist, pasiskolint.
Su dukros išleistuvių suknele į darbo balių ėjau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 02 balandžio 2020 - 16:09
Iš 12 vėdrynų,išlindo penki.Čia normalu?Ar supūdžiau?Dabar jau nemaži vėdrynai,jei išsodinčiau į didesnius vazonus,į žemę gal dar anksti?Ir į šiltnamį?Nes namie nebėra vietos? bigsmile.gif
Petunijos,serenčiai išgyveno šaltas naktis šiltnamyje. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Praeis šalnos, vėdrynus sodink į lauką. Rudenį kaip kardelius išsikasi.
Man jie taip sau. Nelabai ilgai žydi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū IK. 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Ką tik po pusryčių, bet ir čia prisėsiu ax.gif
Atsakyti
Oi du kartus pavalgau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 04 balandžio 2020 - 10:37

Laba,

Nusipirkau pernai nėriniuotus šortukus ir visur vaikščiojau. Kolegių nuomonės dar paklausiau ar normaliai atrodau :-) nu mažu ką, o gal aš per daug nesavikritiška.

Juokas juokais, kai buvau Amerikėj pas pusseserę tai ji manęs paklausė ar man vyras leidžia nešioti aptemptas kelnes? Iš pradžių galvojau,kad nesupratau klausimo :) O šiaip tai manau,kad su senatve mažėja kompleksų ir visokių prisigalvojimų. Man pradėjo patikti ne tik balti batukai, bet ir kelnės, net ir beveik raudonom kartais užsidedu. Senstu :)

Atsakyti