Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Na, balti kedukai ir pas mane dominuojantys. O dėl rūbų - tai į dukros džinsus nebent ranką įkiščiau. Bet ta pacankė firina beveik visus mano batus. Rudenį nusipirkau tokius lakuotus kreizi, pasipuošiau porą kartų ir buvo privatizuoti. Pavasarį pirkau spalvotus kedus, pasimatavo : oi , tu sau kitus nusipirksi. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su švente Sodybiečiai.
Atsakyti

Dekui uz pusrycius Ingrida. Prisiminiau, kad Velykoms reiks Boba kept. Kepu kekso formoje, gerai palaistau romu. Lyg gražu orą žada kitą savaitę. Tai Velykom reiks užaugti šašlyko ir važiuot į kaimą kept... Vis truputi pramoga. Ne tas virusas baisus, o kas laukia po jo. 

Atsakyti

Šiandien kepsiu lazanija, bet nerandu savo seno recepto kur su varške ir faršu. Aną dieną dariau varškę nelabai nusisekė, reikia sunaudoti :( na dar ir pyragui liks. Gal kokių gerų įdėjų turit dėl Vėlykų? Šiemet dviese švesim, reikia gal ką nors įdomesnio sumastyti.

Atsakyti
Laba,
O jau žliugės koks nesveikas kiekis darže. Siaubas.
SP braškytės gražiai peržiemojo.

Pušų dar prisodinom. Vakar prisikasėm kiek norėjom. Sena sodyba, pušų eglių prisisėję galybė, o naujas savininkas pievutę vietoj šabarkštyno darys. O jau sakiau užkniso sodint. Vis dalis neprigyja.
Atsakyti
Auda, kadangi dviese , tai pasidarykite pusryčius lovoje. ax.gif Na, gal dar kai ką sumastysite. Gi šiemet labai fainos Velykos bus, niekur nereikės skubėti.

Mes šiaip kasmet per Velykas svečiuose būdavome, tai absoliučiai nieko neruošdavau. Tik keli kiaušiniai ir pyragą kokį nusivežti iškepdavau. Tai ir šiemet iškepsiu gal obuolinį pyragą, keli kiaušiniai ir pietums viščiukas. Man geriausia šventė - kai galiu į į valias prisitinginiauti. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, sodybietės, įlendu vis pasidairyti, bet neturiu laiko parašyti. Atrodo, iš dirbu, bet vis tiek to laiko nepakanka.
Karantino problema: nebeturiu kur nusipirkti rūbų. Nei sau, nei šeimai. Ateina pavasaris, o apsivilkti nėra ką. bigsmile.gif Ir apžėlėme visi biggrin.gif Man tai man, su gumute plaukus susirišu, bet tuoj ir vyras riš plaukus lotuliukas.gif
Atsakyti

Auda, kadangi dviese , tai pasidarykite pusryčius lovoje. ax.gifNa, gal dar kai ką sumastysite. Gi šiemet labai fainos Velykos bus, niekur nereikės skubėti.

Mes šiaip kasmet per Velykas svečiuose būdavome, tai absoliučiai nieko neruošdavau. Tik keli kiaušiniai ir pyragą kokį nusivežti iškepdavau. Tai ir šiemet iškepsiu gal obuolinį pyragą, keli kiaušiniai ir pietums viščiukas. Man geriausia šventė - kai galiu į į valias prisitinginiauti. bigsmile.gif

:tomato: Negaliu miegoti ilgai nugara pradeda skaudėti. O vyras ir taip dažnai gauna pusryčius į lovą. Vienai metais per atvelykį išvažiavome į mišką ir prie upelio ant laužo kepėm dešreles iš parduotuvės. Vaikiška, bet patiko, tada dar ledas buvo, bet labai šilta diena pasitaikė. Man irgi patikdavo Velykos,Kalėdos  nuvažiuoji į Kauna, viskas paruošta grįžtant užvažiuoji pas anytą prisivalgai dar :yahoo:​ pora dienų ramu nei pietų nei vakarienės nereikia ruošti  :angel_not: 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2020 04 05, 21:28)
Sveikos, sodybietės, įlendu vis pasidairyti, bet neturiu laiko parašyti. Atrodo, iš dirbu, bet vis tiek to laiko nepakanka.
Karantino problema: nebeturiu kur nusipirkti rūbų. Nei sau, nei šeimai. Ateina pavasaris, o apsivilkti nėra ką.  bigsmile.gif Ir apžėlėme visi  biggrin.gif Man tai man, su gumute plaukus susirišu, bet tuoj ir vyras riš plaukus lotuliukas.gif


Brangioji , kam Tau rūbai ? Pavasarinių nereiks , o kokio dydžio riekės vasarinių dar niekas nežino biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vienintelis reikalingas rūbas - kaukės smile.gif Siuva visos siuvyklos kas netingi. Ir gražesniu , ir paprastesniu ... Galima ir namie pasisiūti . Turiu labai patogią iškarpą - kam reikia galiu pasidalinti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Dusia aš tave myliu biggrin.gif juokdarė. Nu aišku, kam tie rūbai jei kaukės yra rolleyes.gif

SP šeštadienį apkirpau vyrą. Šiandien į darbą išėjo. Gal kolegos bus taktiški ir nedrėbs į akis ką galvoja ax.gif Mašinėlr pasiskolinom. Spėju, kad dar porą kartų teks kirpt kol karantinas tęsis.
Atsakyti
Gera mintis. Yra kaukė, gali eiti nors su bulviniu maišu, niekas nepažins. biggrin.gif
Man nagai ragai ataugę, nežinau nė ką daryti. Gelinio lakavimo tik pusė nago beliko, galus patrumpinu. doh.gif
Nieko , atgausime gamyklinius parametrus. biggrin.gif
Niurzga, tegul aiškina, kad naujausia plaukuosenų mada.
Atsakyti