Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Pas mane, kai smėlis, tai greit nubėga, neužsistovi. Bet galėtų kokią savaitę nelyt smile.gif Tik braškėse perdaug tos drėgmės, daug pūt nori. Elkat jau į pabaigą, utėliukai beliko. Dabar vėlyvų laukiu derliaus. ax.gif
Atsakyti
Braškių šiemet mažai valgėme. Dvi trešnės tiesiog lūžta nuo uogų. Tai ten ir gyvename. Valgome iki negaliu. Dar medlieva uogų jau pilna, pradeda nokti serbentai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 07 03, 07:16)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.



Susirenku kavą ir pliažą ax.gif Norėčiau šiltos jūros biggrin.gif

Kodėl trūkinėja kaliaropės ? Per karšta? Sausra- lietus ir vėl sausra netinka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 liepos 2020 - 09:11

Laba,

Kaimietuke rašei, kad ropių valgei. Jos ne LT augintos buvo? Jos pas mus rudenį tik užauga ane?

 

O aš ramiai pusryčiauju prie stslo žiopsodama į jūrą, o tada į pliažą maudytis, vaikščioti...nemoku ilgai gulėt, degintis...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 03 liepos 2020 - 16:09
QUOTE(Niurzga @ 2020 07 03, 18:07)

<p>O aš ramiai pusryčiauju prie stslo žiopsodama į jūrą, o tada į pliažą maudytis, vaikščioti...nemoku ilgai gulėt, degintis...</p>

Aš ilsiuosi irgi tik vandenyje smile.gif Nemėgstu degintis, kaitintis, jei įdegu-tai tik vandenyje plaukiodama. Todėl man Baltijos jūra per šalta poilsiui. ax.gif Kaip gaila, kad tas virusas niekur nesitraukia, nedingsta, neteks šiais metais ilsėtis... Kelionė užsakyta, bet teks ją praleisti, geriau būti sveikai, nei parsivežti zarazą kokią.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš jei nudegu,tai tik darže nugarą.Nuvažiuoji kur į paplūdimį,visas pilvas baltas,tik nudegimas-daržinis. biggrin.gif biggrin.gif
Dukra turėjo skristi į Kijevą šį savaitgalį,skrydis neatšauktas,skrisk,niekas pinigų negražina,jei nori pasikeisti,nesamoningai brangu.Taip ir nuplaukė. bigsmile.gif
Atsakyti
Ropių pati prisiauginau. Dabar labai sultingos, skanios. Valgau kaip obuolius. Neužilgo sėsiu žiemai. Seniau lietuviai nuėmę rugius sėdavo į suartas ražienas. Reiškia, kažkur apie Onines.
kaliaropės trūkinėja, kai po sauso periodo užlyja.
Sėk dar kartą, spės užaugti.

Man pliažas - kankynė. Nudegu žiauriai. Kažkada su MB važiavome į povestuvinę kelionę į Feodosiją. Vieną rytą jūra rami kaip stalas, sugalvojome išsinuomoti vandens dviratį ir paplaukioti. Dar užsidėjau atviresnį maudymuką. Po valandos pasiplaukiojimo nudegiau taip, kad saulės nemačiusias vitas nudegiau iki žaizdų. Tai ir maudynės baigėsi, nes Juodoji sūresnė, cypdama lėkdavau iš vandens.

Man geriausias poilsis - važiuoti ir gėrėtis vaizdais. Kavinukėje su gražiu vaizdu papietauti ar išgerti kavos. Neskubant apeiti senamiestį , kokius rūmus, parkus. Žodžiu, penas akims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 04 liepos 2020 - 22:27

Vadinasi aš tikra gyvatė. Gera knyga ir saulė, vadinasi nurimstu. Bet tik pajūry. Prie ežero neprgulsiu. Savo sodyboj irgi nėr kada. Bet jei jūrą šilta, saulė karšta, yra skėtis tai man nieko daugiau nereikia...  Kaip vaikai sako mama gyvateja😆. Dėl kaliaropiu dėkui, zinosiu.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK,panašiai ir mūms gavosi povestuvinėje kelionėje į Jaltą.Pirmą dieną mb šoko į jūrą ir į molą nusitarkvo visą krūtinę ir pilvą.Tikrai visas 10 dienų negijo pakliuvus į sūrų vandenį. ax.gif
Man kankynė prie jūros,šimtą kartą geriau pasivaikščiojimas po mišką.nEMATAU TIKSLO GULĖTI. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Geai jei geras oras,o jei ne sėdėti per lietų svetimame kambaryje????????? blink.gif blink.gif blink.gif Sūnus grįžta iš UK,nori,kad visi važiuotume Nidon,baigiame atkalbėti,žada baisų orą ta kelionė,gal kiti perkalbės sodybon,tinklinis,krepšinis,stalo tenisas,yra ką veikti. ax.gif
Atsakyti

Laba,

IK mano ropės pasėtos, bet jos mažuliukės, o tai tu jas kada sėjai?

Jau žinau kodėl strazdai braškių šiemet nelesa, jie šilkmedį atrado. Suprato, kad valgoma uoga. Aš skinu, o jis man virš galvos tupi ir vieną po kitos į gerklę traukia. Taip godžiai. Bet nepykau. Jis viršūnėj, aš ten net su kopėčiom nebepasiekiu. O man braškių dengt nereikia.

Atsakyti