Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Ačiū, Ingrida, už nuorodą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte ,o matei ten galima gauti apšiltinimui namo paramą.Mano vyrija nagrinėja,bet daug ten klaustukų. bigsmile.gif
Atsakyti
Labuka,vel lyja,o mes laukiam ploksciu atvezant unsure.gif
Atsakyti
Ingrida, apie tą šiltinimo paramą jau seniau skaičiau, baisiai daug niuansų. Reik išmanyt labai tuos dalykus. Jau čia ne man. Pagalbos iš nierkur neturiu tiems projektams, tad apsieisiu.Užtenka, jau ir taip kaip musė plūduriuoju su ankstesnėm veiklom biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ny ką, atšilo ? Einam kapstytis daržuose ?
Atsakyti
atsilo atsilo wub.gif Pauksukai linksmiau ciubauja.I kaima parsikrauste gandrai,daug metu buvo vienisas,o dabar pora.Vaiksto po kaima,vieskeliu,pas mus po langu buvo,nu grazu stebet biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kur ta šiluma?Mano kaime tai vėjas.
Atsakyti
iš pat ryto saulutė pas mumi wub.gif Ir + 8ºC wub.gif
Šiltnamy radau vienam pomidorui vieną lapą apšalusį blink.gif Bet ne šviežiai, ko gero prieš kelias dienas. Jau reiktų sodint į vietą, bet jau nebegalėčiau apklot agro, perdaug plačiai būtų vargt. ax.gif Gal dar kokią savaitėlę palaikysiu vazonuose, kai kurie su žiedais. Bet šiemet tos šalnos tai beveik kasnakt, tai reik laukt.
Atsakyti
Kažkaip nebuvo šalnų apie namus. Gal kur nors slėniuose. O šiaip apie nulį, bet žolė neapšarmojusi rytais.
Atsakyti

Laba, 

Praeitą naktį (ne šianakt) sodyboj -4 buvo 5 ryto, jei kaimyne tikėt.

O šalnų lyg ir nebežada.

Atsakyti