Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Vešiu į Molainius. Ten man labai patinka. Palieki, paskambina, kada atvažiuoti. Su slyvomis būtų skanu, tik jiems paskambink, ar nemaltas spaus. Pas juos išcentrine jėga spaudžia. Toks būgnas sukasi. Ne tais purvinais maišais. Dar pridėk moliūgų, kriaušių.
Prisipirk litrinių stiklainių, dabar būna akcijos. Gali paskambinti į stiklo fabriką, gal ten urmu parduoda. Aš tai iš jų kelis kartus didmaišius naudotus pirkau.
Beje, paprasčiausias būdas slyvoms spausti. Dedi į puodą, užpili vandeniu, kad beveik apsemtų. Užverdi, paverdi, kad suminkštėtų. Ataušini, meti ant sieto, ranka pabraukai ir kauliukus žieves išmeti. Labai greitai einasi. Beje, pabandyk taip ir sedulą. Žiūrinėjau, kažkur išmetė panašų metodą.
Atsakyti
IK,garinu su garų puodu slyvas.Jau nemažai prigarinau.Reiks avites garinti,kur dėsiu tiek? bigsmile.gif
Ačiū bandysiu stiklainių ieškoti. 4u.gif
Atsakyti
Atvaro pas tave žmonės ilsėtis, susimaketuok etiketes ir pardavinėk. Irgi mat problema radai. Turguje moki, o čia gi akis į akį.
Turi daug visokio gėrio, versk į pinigus net negalvodama.
Jei pas tave ilsėdamiesi sugers sultis, tai tau dar ir stiklainiai atliks kitiems metams.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2022 09 29, 10:44)
Atvaro pas tave žmonės ilsėtis, susimaketuok etiketes ir pardavinėk. Irgi mat problema radai. Turguje moki, o čia gi akis į akį.
Turi daug visokio gėrio, versk į pinigus net negalvodama.
Jei pas tave ilsėdamiesi sugers sultis, tai tau dar ir stiklainiai atliks kitiems metams.

Kol kas vynas,medus eina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau, turėtų būti Mokvežoje akcija stiklainiams. 1 l - 30 cnt. Kad ir 100 nusipirkti galima, sueis.
Turiu kelias drauges, kurios gamina ir parduoda.
Net žagtelėjau, kai viena pasakė apie 1000 puslitriukų burokėlių padariusi ir pardavusi. Mol, buvo nekondiciniai, tai negi išmesi. Ir pardavė pusantro karto brangiau, nei parduotuvėje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Reikės apsilankyti mokvežoje,šiemet man ten patinka.Gėlės,medeliai pigūs,saulės šviestuvai pigūs.Na va ir stiklainiai. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Nu ką... Lyja... Tamsu ir kažkaip nelinksma. Medžiai šiemet labai negražiai meta lapus - susisukę, nespalvoti ir dėmėti huh.gif Kitą savaitę lyg ir šilumos žada daugiau. Gal bobų vasara bus? wub.gif Dar matėm gervių neišskridusių.
Ką visos veikiat, kad neberašot? mirksiukas.gif
Atsakyti
Darbuojamės, tai tingisi vakare jau net pirštus pajudinti.
Vakar sutvarkiau obuolių sultis. Šiandien dar krūvą stiklainių prisiploviau. Reikės kada užsiimti ir išsivirti burokėlius. Atlieku tą smirdantį reikalą lauke. Ant dvejų blokelių 40 l puodas, per naktį pravėsta. Lauke ir nugliaudau. Kitaip virtuvę vien atšveisti kiek darbo susitaupo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano dar burokėliai,kelios morkos lauke.Cukinijas gal jau reikia susirinkti iš lauko? ax.gif
Šiemet uogų,vaisių derlius didelis.Tik spėk nors dalį sutvarkyti. ax.gif O norisi dar į mišką nulėkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2022 10 02, 22:01)
Darbuojamės, tai tingisi vakare jau net pirštus pajudinti.
Vakar sutvarkiau obuolių sultis. Šiandien dar krūvą stiklainių prisiploviau. Reikės kada užsiimti ir išsivirti burokėlius. Atlieku tą smirdantį reikalą lauke. Ant dvejų blokelių 40 l puodas, per naktį pravėsta. Lauke ir nugliaudau. Kitaip virtuvę vien atšveisti kiek darbo susitaupo.

Turiu krosnį iš plytų ir aš lauke. Teisingiau pakura mėsos rūkymui, bet uždėjau seną sutrūkusią špyžiaus kaitlentę (žemaitiškai gruopius) ir galima naudot kaip krosnį. Bet o tačiau verdu vasaros virtuvėlėj ant dujinės viryklės ax.gif Bet kartais ži emą ir namie išsiverdu, kai norisi šviežių burokėlių kokiai mišrainei. Aš tai tiek neprimarinuoju iš rudens, kad pakaktų visą žiemą. Tai, kai atsilaisvina dalis stiklainių, tada pakartotinai marinuoju. 4u.gif
Ingrida, o tai kokio dydžio cukinijos, jei anksčiau neskynei? Aš skyniau po kelias ir kroviau į katilinę. Dalį sumarinavau, kol jaunesnes skyniau. O tie paršai tegul guli ir laukia savo eilės. bigsmile.gif bigsmile.gif
Šiandien pas mane didelis vėjas ir šalta lauke unsure.gif sėdžiu prie kompo biggrin.gif Dar ir žolę apie namą reiktų apipjaut, bet šlapia, vakar lijo.
Atsakyti