Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Šiandien ilgai miegojome, tai nežinau. Paryčiais prabudai, bet tingėjau keltis ir eiti žiūrėti, ką meteorologinė stotelė rodo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Baisius orus žada. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 05 29, 08:55)

Labas rytas.
Baisius orus žada. bigsmile.gif

o kokius žada? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 05 30, 08:59)
o kokius žada?  unsure.gif

Šalta,sausa,bent gismeteo žada. bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien išsirioglinau su vežimu gėlyną paravėti. Kaip Sacharoje.
Atsakyti
as jau net bijau pradet ka ravet kad visai dregme neišgaruotu mirksiukas.gif , tik vienas pliusas gerai žoles dziustasu kauptuku perėjus mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Sausa,sausa.......... rolleyes.gif
Atsakyti
tai ir man pasiguost reik-sausa unsure.gif Sendien atidaviau kraujo,lai patikrina ar tinkama naudojimui...bet rankas subade abi blink.gif skundesi sesute,kad netikus diena,tai nualpo keli,tai megintuveli sudauze,tai negali pagaut venos..IK,o kaip tu su vezimu ravi?Lipi lauk?Ai,pasigirsiu,pakeitem sklepo stoga,buvau metu zmogus,lupau sena danga,padejau lotuot...senai jau ta bedariau,statybu nebenoriu biggrin.gif
Atsakyti
Buvusioji, važiuoju palei vieną gėlyno kraštą, per šoną kiek kauptuku pasiekiu, išbraukau žoles, prisitraukiu iki pat rato, nusirenku į kibirą, nustumiu atgal žemes, pavažiuoju, pasitraukiu viską į priekį, vėl pakapliuoju, prisitraukiu... Marudnai, vakar per 2 val gal 12 metrų vieno šono metro pločiu sutvarkiau. Paskui karšta pasidarė, namo parvairavo. Reikia gal šeštadienį rožyno kraštą nusiravėti.

Man reikia lauko virtuvę statyti. Reikia malkinės stogą perdengti. Ir svarbiausia- arkinį sandėlį surinkti. Pradės koja veikti , reikės eiti per biurokratus, reikia perprojektuoti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,antras sandėlys? bigsmile.gif
Atsakyti
Aha, antras. Tik bus neapšiltintas. Yra nupirktas seniau. Amerikietiškas. Firma pardavė ir užsilenkė. Negaliu gauti ES sertifikatų geležims. Jau kelinti metai galvojame, kaip juos pasidaryti. Atrodo, su draugų pagalba sugalvojome.
Atsakyti