Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Supratau, aciu! Kazkada dariau LT bet buvo neteisingas. Memorial pakartojo, kai pamate kad nesisitimuliuoja. Kaip yra dabar LT su AMH? 

Atsakyti

Tai, kas atrodo kaip nesekme, gali būti tik pirmieji nėštumo požymiai 😉😀 jau ne vieną šio forumo mergaitė skundėsi persalimu ir tai buvo dėl to kad pastojo 🤭 tad to ir linkiu! 

Jezus kaip noreciau kad jus butumet teisi 😘 meldziuosi ir tikiuosi viskas ok 😊 juk viltis mirsta paskutine  :4u:​ 

Atsakyti

Praeitą savaitę dariau geromedoj Amh,jje siunčia berods į sos diagnostiką,atsakymas 2,4, prieš 4 metus buvo virš 8,per tą laiką turėjau 2ivf. Buvo daug folių,virš 20,dabar gydytojas nematė jų labai daug iki 10, todėl liepė pasidaryti. Atsakymas jo akimis atitiko kiaušidžių vaizdą

Supratau, aciu! Kazkada dariau LT bet buvo neteisingas. Memorial pakartojo, kai pamate kad nesisitimuliuoja. Kaip yra dabar LT su AMH? 

Atsakyti

Sveikos, gal kas turite parduoti fraxiparine 0,3 lenkiškom kainom? Laukčiau a.ž.

Atsakyti

Aš ėjau pro scana be jokių minčių ir tai nesutrukdė sėkmingam fet. Vieno recepto nera, svarbiausia tikėjimas, ramybė ir viltis. Sėkmės visoms!! 

Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2018 12 09, 21:59)
<p>Supratau, aciu! Kazkada dariau LT bet buvo neteisingas. Memorial pakartojo, kai pamate kad nesisitimuliuoja. Kaip yra dabar LT su AMH? </p><p></p>

Man Grybo g dvigubai didesnį parodė, nei po mėnesio memoriale ir prieš pusmetį vk
Papildyta:
QUOTE(cola2017 @ 2018 12 09, 20:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LaMona" data-cid="72291113" data-time="1544376604"><div><p>Kai mes buvome, tai dar rašydavo, o po pusmečio nustojo rašyti ir ėmė sakyti, kad nebekenkia tie skanai</p></div></blockquote><p>sian pasake aiskiai-per scana neit. pasakyt kad laukiesi ir tegu apziuri rankiniu budu hmm.gif​ ten vis kazkas naujo. kaip kad ir su pagulejimu po transferio, dabar jau tik 20 min uztenka. aisku niekas nevare, pagulejau ilgiau.</p>

Tada ir į tuos didelius prekybcentrius tr jau nebeikit - ten skanai tokie patys
Papildyta:
QUOTE(Sabelyte @ 2018 12 09, 20:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LaMona" data-cid="72291100" data-time="1544376035"><div><p>Taip
Tik turkai iš anksto nepasako kurią d punkcija. Pasako tik, kad bus punkcija, kai vieną dieną pasako, kad "šiandien vakare ovitrelis". Todėl sunku planuoti kuriai dienai vyras reikalingas. Mes planavom, kad vyras nuo 10 cd bus kartu</p></div></blockquote><p>Na tai labai blogai jei nepasako +- kada, nes pvz jei stimuliuoja ilgesnį laiką tai vyras be reikalo sėdi kartu.  Nu panašu kad teks nulenkus galvą važiuoti pas F, nes kažkaip tie tr mums niekaip nesigauna, matyt nelemta. verysad.gif​ </p>

Tikrai nelengva viską susiderinti. Man taip pat labai sunku buvo. Pačiai problemos buvo tokiam laikui iš darbo išeiti. Vyras išvis nebesikišo į planavimus ir pasakė atskris tik kelioms dienoms tada, kai aš padakysiu, nes jis patikėjo lt gydytojų prognozėmis, kad be donorų mes vaikų nedusilauksime, todėl nedegė mintimi tr 3 sav praleisti. O aš tikėjau ir nerealiai vaikų norėjau. Ir susiderinau. Nors buvo daug ašarų planuojant, nes vis kažkas kišo koją
Papildyta:
QUOTE(cola2017 @ 2018 12 09, 21:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Aivė" data-cid="72291154" data-time="1544379129"><div><p><em>Sveikos, merginos, gal zinot koks cia hormonas </em>АМГ? </p><p>Is sito saraso:</p><p>-Свободный Т4</p><p>-ТТГ (TSH)</p><p>-АМГ</p><p>-Инсулин</p></div></blockquote><p>as manau cia AMH rolleyes.gif​ </p>

Tikrai taip
Atsakyti

Na šiai dienai tr tikrai nuplaukė, vakar posmą nublioviau ir fsio. Supratu kad tr yra vienintelė viltis turėti savo vaiką (dėl donorės nėgaliu priimti tokios minties), bet kažkaip nesiseka ten nuvykti, kažkoks kosmosas gaunasi. Toks jausmas kad kai pagaliau ten nuvyksiu nebebus ką veikti. 

Na kaip bebūtų dideli kumštukai už jus visas.

Atsakyti

Laikykis, Sabelyte  :4u: 

Kodel nesiseka? 

Atsakyti

Na šiai dienai tr tikrai nuplaukė, vakar posmą nublioviau ir fsio. Supratu kad tr yra vienintelė viltis turėti savo vaiką (dėl donorės nėgaliu priimti tokios minties), bet kažkaip nesiseka ten nuvykti, kažkoks kosmosas gaunasi. Toks jausmas kad kai pagaliau ten nuvyksiu nebebus ką veikti. 

Na kaip bebūtų dideli kumštukai už jus visas.

Laikykis sabelyt 😘🤗 neiseina dabar- vadinasi iseis veliau ! Viskam savas laikas ! Zinau kad menkai tai guodzia, bet neprarask vilties  :4u:​ 

Atsakyti

Spydo, kaip tu? Gal jau isdrisai NT pagadinti? 🙄😀 Kaip tavo savijauta? 

Atsakyti

Spydo, kaip tu? Gal jau isdrisai NT pagadinti? 🙄😀 Kaip tavo savijauta? 

 Na kad jau paklausei , tai pasakysiu  :) 

Vakar darydama prg paprasiau kad ir hcg padarytu  :)  nieko labai nesitikejau nes dar labai anksti ,o ir kaip minejau kazkur pasigavau bacila...nu ir ka 6dpi hcg 45,20 IU/l  :4u:  prg 107 nmol/l

Bijau dar labai dziaugtis, nes kaip ir sakiau snarglys man iki keliu, bet vakar gyd sake  nepanikuok, gal tai geras zenklas ir galbut tokia savijauta ir issaukia  pupsiko kibimas... beje dar nezinojau hcg skaiciuku, kai ji mane taip ramino... isseidama is gyd dar ir savo gine sutikau kolidoriui kuri man padejo ruostis fet, tai irgi sako nepergyvenk kol.neturi aukstos temperaturos. :) 

Tai va dabar ant bilieto, guliu namie, glostau pilva, geriu daug skysciu ir meldziuosi kad pupsikas nepabegtu, nes tikroji hcg diena bus tik ketvirtadieni... tikrai bijau dar labai dziaugtis, bet sirdis soka ir byra laimes asaros  :4u: 

Atsakyti

Kaip džiugu skaityti!! Tikrai super skaičiukai!! Leliukas įsitvirtino,linkiu ir toliau sekmingai augti!!! o sloga tai geras ženklas!! bet pilvuko neglostyk,man griežtai uždraudė ligoninej,provokuoja spazmus,geriau tiesiog uždėk ranką ir laikyk

nu ir ka 6dpi hcg 45,20 IU/l  :4u:  prg 107 nmol/l Bijau dar labai dziaugtis, nes kaip ir sakiau snarglys man iki keliu, bet vakar gyd sake  nepanikuok, gal tai geras zenklas ir galbut tokia savijauta ir issaukia  pupsiko kibimas... Tai va dabar ant bilieto, guliu namie, glostau pilva, geriu daug skysciu ir meldziuosi kad pupsikas nepabegtu, nes tikroji hcg diena bus tik ketvirtadieni... tikrai bijau dar labai dziaugtis, bet sirdis soka ir byra laimes asaros  :4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 11 gruodžio 2018 - 12:29