Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 45-a tema

Laba! O kokios normos progesterono toj labėj? Nenoriu išgąsdint.... bet keletas faktų... Bachechi įsodinimo dieną suleidžia Prolutron Depot, ilgo veikimo prog ir liepė iki 14 sav leistis kartą per sav, matuotis neliepė. Aišku ir crinone naudot. Bet mes su gyd Karpenko perėjom prie progestan kasdieninio. K liepė laikyt progesteroną apie 60. Su pirmu nėštumu net vyrą išsikviečiau į darbą su ampule, kai atėjo atsakymas, kad apie progesteronas  35. Gal čia ir mano paranoja, bet mano visad žemas prog kitaip neleidžia elgtis... o turkams, kiek žinau šis tyrimas niekad nebuvo labai svarbus.

1 trim nuo 29.6 nmol. Galvoju gal per anksti pasidariau 2dpi. Net nepilnai dvi. Ryt dar kartosiu. Aciu uz pasidalinima  :4u:​ 

Atsakyti

kad ir kiek skaitaus apie kitas EU klinikas, ir nors Memoriale tąkart nepavyko, vistiek dūšia traukia ten mane dėl profesionalumo ir viskas... Gal kas į Bahceci važiavo su mažu rezervu?

Labai pritariu Ailimai- iš kur tas mitas??? Bachechi man yra puiki klinika, tai yra mums trečia klinika ir trečias ivf.  Jis buvo pagaliau sėkmingas: po namus bėgioja mergytė ir vėl skaičiuoju 17-ą nėštumo savaitę po fet (tfu tfu tfuuuuuu, kad tik sėkmingai iki galo). Mano rezervas nėra žemas, nors amžius didelis ir dėl to kylantis kokybės klausimas: išpunktavo daug, iki pgd liko nebe tiek daug. Bet kokiu atveju, galvojančiom ir abejojančiom galbūt tiesiog verta parašyti daktarui ir paklausti  ką siūlo, kokie šansai, statistika jų klinikoj su tokiu rezervu.

Tiesa, dėl bendravimo, kas man yra fantastiška Bachechi, kad aš bendrauju tiesiogiai su pačiu daktaru (angliškai), nėra jokio tarpininko. Atsako operatyviai, trumpai ir aiškiai. Yra žinoma ir kordinatorė, bet ji man daugiau dėl buto, transporto ar kitų ūkinių reikalų. Dėl visų medicininių tik su daktaru! Kordinatorė yra man pripainiojus pakankamai!  Tad nebeeksperimentuoju... O daktaras mielai bendrauja pats su pacientais.

Atsakyti

Persikute,galvoju gal ir galėčiau perimti temutės administravimą,jeigu sugebėsiu :)

visos kurios administravo pastojo,gal ir man pagaliau pavyks :)

Ailima, pirmyn!!!  Būsi puiki adninistratorė! :-)

Atsakyti

Mergaites,noriu paklausti kaip jus is Turkijos parsivezat leidziama progesterona? Ar butina tureti recepta,ar praleistu oro uoste be recepto? Ir kiek kazin jo galima tureti su savim?

Atsakyti

Mergaites,noriu paklausti kaip jus is Turkijos parsivezat leidziama progesterona? Ar butina tureti recepta,ar praleistu oro uoste be recepto? Ir kiek kazin jo galima tureti su savim?

as prasiau recepto, nes nenorejau staigmenu oro uoste. bet is tikro niekas netikrino. anksciau ir cetrotide rankinuke veziausi, turejau recepta, bet niekas irgi nieko netikrino ir neklause🙂

Atsakyti

Merginos, ziuriu apie prg kalbat. Tai jis dalykas lb idomus... kai laukiaus dukrytes, hcg diena pasidariau prg, dabar jei nesumeluosiu, jis buvo apie 20-22nmol. Vartojau crinone 2x dienoj. Nors mastura sake nesileisti, vistiek pradejau keistis progestan, ir prg sukilo netoli 200. Si nestuma prg vel dariausi hcg diena. Su 2x crinone, jis buvo 45. Pradejau leistis progestan, ir tepakilo iki 56nmol... laboratorija ta pati, normos tos pacios, progestan galiojimas nepasibaiges... vat ir galvok zmogus kaip nori apie ta prg...

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Parduodu:
1. Clexane 0,4 ml. 6 pakuotes. Vienos pakuotės, kurioje yra 10 švirkštų kaina 26€.Galiojimas iki 2021.04.
2. Utrogestan 100 mg. 24 pakuotės, vienoje pakuotėje 30 kapsulių. Vienos pakuotės kaina 7 €.Galiojimas iki 2021.01.
3. Progestan (turkiškas leidžiamas) 50 mg/ml. Yra 6 pakuotės, 1 pakuotės kaina 6 €. Galiojimas iki 2019.08.
4. Estrofem 1 mg. Vienoje pakuotėje 28 tabletės. 16 pakuočių po 6 €.

Atsakyti
QUOTE(spydo234 @ 2018 12 11, 12:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Krown" data-cid="72292476" data-time="1544513753"><div><p>Spydo, kaip tu? Gal jau isdrisai NT pagadinti? 🙄😀 Kaip tavo savijauta? </p></div></blockquote><p> Na kad jau paklausei , tai pasakysiu  smile.gif </p><p>Vakar darydama prg paprasiau kad ir hcg padarytu  smile.gif  nieko labai nesitikejau nes dar labai anksti ,o ir kaip minejau kazkur pasigavau bacila...nu ir ka 6dpi hcg 45,20 IU/l  4u.gif  prg 107 nmol/l</p><p>Bijau dar labai dziaugtis, nes kaip ir sakiau snarglys man iki keliu, bet vakar gyd sake  nepanikuok, gal tai geras zenklas ir galbut tokia savijauta ir issaukia  pupsiko kibimas... beje dar nezinojau hcg skaiciuku, kai ji mane taip ramino... isseidama is gyd dar ir savo gine sutikau kolidoriui kuri man padejo ruostis fet, tai irgi sako nepergyvenk kol.neturi aukstos temperaturos. smile.gif </p><p>Tai va dabar ant bilieto, guliu namie, glostau pilva, geriu daug skysciu ir meldziuosi kad pupsikas nepabegtu, nes tikroji hcg diena bus tik ketvirtadieni... tikrai bijau dar labai dziaugtis, bet sirdis soka ir byra laimes asaros  4u.gif </p>

Sveikinu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ailima @ 2018 12 12, 10:07)
<p>Persikute,</p><p>pakoreguok pirmą puslapį</p><p>Bahceci klinikoje Transferis iš/į oro uostą nemokamas !!</p>

Ji temos neseka. Jai į až reikia rašyti
Papildyta:
QUOTE(Krown @ 2018 12 12, 12:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ailima" data-cid="72293453" data-time="1544598420"><div><p>Persikute,</p><p>pakoreguok pirmą puslapį</p><p>Bahceci klinikoje Transferis iš/į oro uostą nemokamas !!</p></div></blockquote><p>Aš jau senokai pasigendu papinkinimo isvaziavusiu ir procese merginų, čia gal kažkada buvo to atsisakyta? 😯 Buvo labai smagu matyti ir palaikyti merginas 😉 </p>

Ir statistika jau vusiįkai nebepildoma. Matyt mergaitės nerašo Persikutei į až
Papildyta:
QUOTE(Sabelyte @ 2018 12 12, 12:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nefifi" data-cid="72293468" data-time="1544600539"><div><p>kad ir kiek skaitaus apie kitas EU klinikas, ir nors Memoriale tąkart nepavyko, vistiek dūšia traukia ten mane dėl profesionalumo ir viskas... Gal kas į Bahceci važiavo su mažu rezervu?
Papildyta:
Sabelyte, aš suprantu, kad ne man planuoti ir aiškinti jums, ką daryti, bet šiai dienai jūs atsidūrėt kryžkelėj tarp beveik svarbiausio gyvenimo klausimo. Aš esu įsitikinus, kad visuomet visuomet yra galimybių kažką pakoreguoti. Juk jei, neduok Dieve, sirgtumėt sunkia liga ir jūsų gyvybės klausimas būtų pakibęs "važiuot ar nevažiuot", turbūt, nekeltumėt klausimų, galiu ar negaliu? Tiesiog darai viską, kas tavo valioj. Taip ir čia. Galų gale, visur yra žmogiškasis faktorius, net ir direktoriai sukalbami, nes mes kalbame ne apie ką kitą, o apie sveikatą. Atidirbti darbus turėsite labai daug laiko vartotojo įkelta nuotraukaTačiau jei laikas spaudžia (mes abi tos pačios situacijos), imkitės veiksmų. Mano 17 dienų atostogos Stambule dėl vėluojančių mmm ir sunkaus stimuliavimosi užtruko iki 22d, bet net ir tąkart mažiausiai galvojau apie darbą.</p></div></blockquote><p>Kartais yra situacijų kai pasirinkimo neturi, juk ka tik pradėjus dirbti nenueisi ir nepasakysi klausyk išvarau 3 savaitėm (pradefu dirbti naujame darbe nuo naujų metų) arba kaip šiuo atveju buvo vyras laikinai dirba vienas ir negalėjo pasakyti darykit ką norit aš turiu išvažiuoti. Šiais laikais lengva prarasti gerą darbą o rasti sunku, be to juk ivf kainuoja tikrai nemažus pinigus. Žinau kad galima sakyti reikia rasti išeitį bet kartais tai didelis klausimas, kaip?  Pvz vyras sausi gali važiuoti o man jau viskas ne. Nu trumpai tariant istorija be galo. </p>

Nepyk, bet Nefifi yra teisi - trūksta tik didesnio jūsų noro. O ką darytumėte, jei su vyru susirgtumėte? Išmestų jus iš darbo? Tai jūs juk ir sergate - nevaisingumas yra liga. Tai kaip gali būti svarbesnių dalykų už sveikatą? Aš pamenu pirmą kartą jūs neišvažiavote, nes ginė nesąminių jums prišnekėjo, o pas antrą kažkodėl jūs nėjote, nors forumai jums raųė, kad kažkaip įtartina, kad būtų taip, kaip ji sako. Dabar jūs galėjote viena skristi. Daug kas taip skrenda. Vyras porai d būtų atskridęs. Gal tos d dar būtų išpuolę savaitgalis. Na bet neišskridote. Ir į naują darbą turbūt ne per prievartą jus kažkas pervedė, kad dabar ilgiausiai negalėsite imti atostogų? Ar pereidama į tą darbą jųs nežinojote, kad jums nepavyksta pastoti? Nuvykti į tr yra tikrai sunku. Kuekvienai yra sunku. Pasiteisinimų, kodėl nepavyksta ten nuskristi, daug lengviau rasti. Bet jums teisintis reikia tik orieš save, o ne prieš forumą. Oagalvokit ar būsit laiminga tame darbe, jei neturėsite vaikų 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(ailima @ 2018 12 12, 17:47)
<p>Persikute,galvoju gal ir galėčiau perimti temutės administravimą,jeigu sugebėsiu smile.gif </p><p>visos kurios administravo pastojo,gal ir man pagaliau pavyks smile.gif</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Persikute123" data-cid="72293738" data-time="1544612692"><div><p>

Kokia puiki naujiena vartotojo įkelta nuotraukabūtinai pakoreguosiu info vartotojo įkelta nuotrauka
Taip, jau seniai nebepinkinu
</p><p></p><p>Beje, jeigu yra norinčių perimti temos administravimą, parašykit man - suderinsim su forumo adminais vartotojo įkelta nuotrauka

</p></div></blockquote><p></p>

Deja ne visos ir dėl to labai liūdna angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Saiga5 @ 2018 12 12, 21:39)
<p>Mergaites,noriu paklausti kaip jus is Turkijos parsivezat leidziama progesterona? Ar butina tureti recepta,ar praleistu oro uoste be recepto? Ir kiek kazin jo galima tureti su savim?</p>

Galiu klysti, bet be recepto žmogui 10 dėžučių galima. Turkai išleidžia, tik lt gali atimti. Su receptu jau neatims. Kai kurias mergaites lt tikrino dėl vaistų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaMona: 12 gruodžio 2018 - 23:24
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2018 12 12, 22:00)
<p>Merginos, ziuriu apie prg kalbat. Tai jis dalykas lb idomus... kai laukiaus dukrytes, hcg diena pasidariau prg, dabar jei nesumeluosiu, jis buvo apie 20-22nmol. Vartojau crinone 2x dienoj. Nors mastura sake nesileisti, vistiek pradejau keistis progestan, ir prg sukilo netoli 200. Si nestuma prg vel dariausi hcg diena. Su 2x crinone, jis buvo 45. Pradejau leistis progestan, ir tepakilo iki 56nmol... laboratorija ta pati, normos tos pacios, progestan galiojimas nepasibaiges... vat ir galvok zmogus kaip nori apie ta prg...</p>
tikrai idomiai, kaip va viena kart pakilo, kita kart ne, bet kaip zinot kada jau yra blogai ir tikrai jo truksta, o kada tiesiog zema norma unsure.gif as kazkaip bijau to, nezinau aisku kaip natur gaminas bet zinai, kad kartais jo trukumas gali sukelt neigiamas pasekmes tai ir nesmagu.


QUOTE(LaMona @ 2018 12 12, 23:27)
Galiu klysti, bet be recepto žmogui 10 dėžučių galima. Turkai išleidžia, tik lt gali atimti. Su receptu jau neatims. Kai kurias mergaites lt tikrino dėl vaistų

yra kas ir vezes dvigubai daugiau, gal cia ir laimes dalykas, ka tikrina, o ko ne unsure.gif
o is vis, kaip jus "apsiskaiciuojat" kiek gali reikti? ar imat taip, as galvojau pasiimt max koki 10 dezuciu, bet dabar nezinau kaip cia daryt reiks.

Sabelyte 4u.gif ka benusprestum, stiprybes ir tikejimo, as tikiu, kad ne visada viskas labai lengvai susidelioja, ir ta baime dazniausiai pakisa koja kas bus, kaip bus.
zinai, dabar gailiuos, kad gaisau du metus cia, vis tikedama kad pakeitus klinika pavyks.. o merginos man cia ir rase, kad gadinu savo sveikata vis bandydama, bet vat netikejau, nes tikejau kad pavyks cia. ir turbut labiau bijojau kaip reiks iseit is darbo, tuo labiau, kai abu dirbam vienoj firmoj, tai jau melavimas ir kitas turi but, kaip cia viska reiks susiderint niekam nieko nesakius ir tt. bet kai ateina tas laikas, ar tas paskutinis supratimas kad viskas, cia paskutine viltis, kazkaip viskas susidelioja i savas vietas ir kai jau esi ten, atrodo nebebaisu.
Mes ir galvojom, kad as skrisiu viena, ir kai zinosiu kai jau ovitrelis, tada atskirs b, bet taip pavyko, as pabuvau savaite nepilna viena, ir tada atskrido, na tiesiog pavyko viska susiderint.
gal jum ir pavyks be Turkijos, bet jei nepavyks, tai ar daugiau rasit jegu dar visgi bandyt TR. turi apgalvot viska gerai. o blogiausiu atveju, tikrai atvaziuoji viena, vyras atskrenda 2 dienoms, ir viska susitvarkot.
dabar atrodo FET as dar nepradejus, bet irgi taip neramu kaip cia dabar pavyks susiderint gine, krauja is kart is ryto, bet kai pagalvoju kiek jau praejom, tai cia baikes, tik viskas remiasi i finansus, daugiau suderinama.
Zodziu, sekmes, gal nauji metai, naujos mintys, tikek, pavyks 4u.gif

Spydo, kumsciai uz tave ryt, lauksim graziu skaiciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(duua @ 2018 12 13, 01:11)
tikrai idomiai, kaip va viena kart pakilo, kita kart ne, bet kaip zinot kada jau yra blogai ir tikrai jo truksta, o kada tiesiog zema norma  unsure.gif  as kazkaip bijau to, nezinau aisku kaip natur gaminas bet zinai, kad kartais jo trukumas gali sukelt neigiamas pasekmes tai ir nesmagu.
yra kas ir vezes dvigubai daugiau, gal cia ir laimes dalykas, ka tikrina, o ko ne  unsure.gif
o is vis, kaip jus "apsiskaiciuojat" kiek gali reikti? ar imat taip, as galvojau pasiimt max koki 10 dezuciu, bet dabar nezinau kaip cia daryt reiks.

Sabelyte  4u.gif  ka benusprestum, stiprybes ir tikejimo, as tikiu, kad ne visada viskas labai lengvai susidelioja, ir ta baime dazniausiai pakisa koja kas bus, kaip bus.
zinai, dabar gailiuos, kad gaisau du metus cia, vis tikedama kad pakeitus klinika pavyks..  o merginos man cia ir rase, kad gadinu savo sveikata vis bandydama, bet vat netikejau, nes tikejau kad pavyks cia. ir turbut labiau bijojau kaip reiks iseit is darbo, tuo labiau, kai abu dirbam vienoj firmoj, tai jau melavimas ir kitas turi but, kaip cia viska reiks susiderint niekam nieko nesakius ir tt. bet kai ateina tas laikas, ar tas paskutinis supratimas kad viskas, cia paskutine viltis, kazkaip viskas susidelioja i savas vietas ir kai jau esi ten, atrodo nebebaisu.
Mes ir galvojom, kad as skrisiu viena, ir kai zinosiu kai jau ovitrelis, tada atskirs b, bet taip pavyko, as pabuvau savaite nepilna viena, ir tada atskrido, na tiesiog pavyko viska susiderint.
gal jum ir pavyks be Turkijos, bet jei nepavyks, tai ar daugiau rasit jegu dar visgi bandyt TR. turi apgalvot viska gerai. o blogiausiu atveju, tikrai atvaziuoji viena, vyras atskrenda 2 dienoms, ir viska susitvarkot.
dabar atrodo FET as dar nepradejus, bet irgi taip neramu kaip cia dabar pavyks susiderint gine, krauja is kart is ryto, bet kai pagalvoju kiek jau praejom, tai cia baikes, tik viskas remiasi i finansus, daugiau suderinama.
Zodziu, sekmes, gal nauji metai, naujos mintys, tikek, pavyks  4u.gif

Spydo, kumsciai uz tave ryt, lauksim graziu skaiciuku  mirksiukas.gif

Laimės dalykas yra tai, kad nepatikrintų. Šiaip retai tikrina. Tik vieną porą žinau, kurią tikrino. Kai tikrina, tada dėžutes ir skaičiuoja. O jei netikrina, tai kiek veži, tiek ir patsiveši.
O dėl ivf tr, tai ir man buvo sunkiausias dalykas iš darbo išsiprašyti tinkamu laiku, nes ne bet kada į tr galima, o reikia 2 cd būti, o pas mus darbe leidžia atostogų tada, kada pagal darbą pavyksta išeiti, turi pavaduojantis žmogus likti (neatostogauti ir nesirgti), mane pavaduojantis ligotas labai buvo, tai jis nuolat biuleteniuose būdavo. O mb taip pat toje pat firmoje dirba. Jis atostogų tiek, kiek reikėjo, neturėjo. Buvo viską išnaudojęs, kai tėvams padėti reikėjo. Bet mes labai vaikelio norėjom ir visus trukdžius pastūmėm.
Atsakyti

Spydo, cola, laukiame žinių! 🤩😉👏 Parašykit ką ten jums rodo, tikiuosi pas cola prg bus pakilęs 🙏😉

Atsakyti

Mergaites,noriu paklausti kaip jus is Turkijos parsivezat leidziama progesterona? Ar butina tureti recepta,ar praleistu oro uoste be recepto? Ir kiek kazin jo galima tureti su savim?

Na as si kart mai buvau tai veziausi ohoho, net 39dezutes  :blink:  :D  mes viena mergina paprase 19 dezuciu nu tada galvoju kr sau pasiimsiu panasiai  :D  recepta turejau tik trims dezutems bey jis turkiskai parasytas, tai galvoju jai patys turkai patikrins tai matys kad gerokai daugiau as cia vezuosi , o lt tikejaus kad nelabai kr supras kiek ant to recepto ju israsyta  :D  aisku streso turejau tiek vezdama, bet Aciu dievui baigesi viskas laimingai - niekas nepatikrino mano lagamino... bet cia manau laimes dalykas, antra karta taip neberizikuociau ir nezaisciau VaBank  :hmm: 


Spydo, kumsciai uz tave ryt, lauksim graziu skaiciuku mirksiukas.gif

Joa, jau snd is pat pat ryto nulekiau krauja priduot i kita miesto gala,  nes ten anksciausiai mieste pradeda dirbti labe :)  tai biski po septyniu jau pridavinejau krauja  :)  vyras ryte sake kur tu cia bludini paryciais, nes atsikeliau anksciau uz ji :D  o kaip blyn nebludinsi, kai pusia nakties nemiegi nes bijai snd rezultatu, o kita pusia nakties kosmarus sapnuoji apie biocheminius nestumus... nes vakar TD prisiskaiciau kaip vienai mergaitei nepasiseke, tai tiek susipergyvenau del jos, kad pusia vakaro vyrui smegenis sukau... sake jis mane pats isbrauks is tu forumu jei taip viska asmeniskai priimsiu ir sirgsiu uz kiekviena... o kaip nesirgt ? Juk mes cia visos laikom kumscius viena uz kita, dziaugemes ir liudim...oi jau issipleciau matau as cia...

Zodziu kazkokia jautri paranojike paskutiniu metu pasidariau.... :4u:  

Atsakyti