Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Labas vakaras :)

Su vyru A.V sieja graži, nuoširdi draugystė. Ar tai peraugs į romantiškus santykius? Kokie jo ketinimai mano atžvilgiu?

Dėkoju už atsakymą :)

Atsakyti

Su vyru santykiai buvo ne per geriausi,dabar dar ir sveikatos problemų man atsirado.Kaip toliau klostysis mūsų santykiai?Ar nusimato šviesus periodas visų problemų sprendime?

Kad santykiuose sulaukti svesesnio periodo, galima butu pradeti nuo atsakymu i klausimus: kas butent netenkina santykiuose; kaip noretusi, kad butu; ar vyras irgi nori to paties; kiek man svarbus vyras; santykiai. Manau, kad jums labiau praverstu nesaliskas zmogus, nes isgryninus priezasti, suvokus situacija ir pokyciai tiketini geresni.

Atsakyti

...  Tiesiog labai keista, kai zmogus savo iniciatyva pasiule draugauti, as jo is savo puses tikrai stengiausi nespausti, o paskui zmogus staiga pasidare atitoles. Bus apie ka pamastyti :)

Stengiausi nespausti, bet zmogus atitolo... Gal tam buvo priezastis arba supratot, kad poreikiai, lukesciai yra skirtingi, o toliau seke mintis, kad svaistote savo laika netinkamam vyrui, bet jeigu vis delto yra neramu, pabandykite sau atsakyti i klausima, kokio vyro norite salia ir ar toks vyras noretu jusu.

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2019 03 21, 11:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="2jolitka" data-cid="72389066" data-time="1553068029"><div><p>Su vyru santykiai buvo ne per geriausi,dabar dar ir sveikatos problemų man atsirado.Kaip toliau klostysis mūsų santykiai?Ar nusimato šviesus periodas visų problemų sprendime?</p></div></blockquote><p></p><p>Kad santykiuose sulaukti svesesnio periodo, galima butu pradeti nuo atsakymu i klausimus: kas butent netenkina santykiuose; kaip noretusi, kad butu; ar vyras irgi nori to paties; kiek man svarbus vyras; santykiai. Manau, kad jums labiau praverstu nesaliskas zmogus, nes isgryninus priezasti, suvokus situacija ir pokyciai tiketini geresni.
</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>

Ačiū
Atsakyti
Kaip norėčiau, kad pakomentuomėt 4u.gif !

QUOTE(Arneza @ 2019 03 13, 09:36)
Laba diena,
Mano gyvenime atsiranda virsmai. Žinoma, kartu atsiranda dvejonės, ar teisingi sprendimai yra priimami.
Ar teisingus sprendimus aš priimu? Gal yra vietų, kur man reikia elgtis atsargiau?
Ar įkyriai manęs sieks žmogus V iš praeities, ar nepakenks? Ar nepasikeis mano šeimos reikalai su A?
Ar rodo kortos artimu metu blogumų?
Ačiū.

Atsakyti
Kažkaip su sveikata nekaip jaučiuosi - gal kas pažiūrės (gal reik kokius tyrimus atlikti) unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
[quote=nerimaaan,2019 02 28, 11:49]
Papildymui,gal tada man ką nors atsakys...mano vardo pirma raidė D. O naujoji kvalifikacija-medicina.
☺️
Papildyta:

Prašau pažiūrėti,man reikia atsakymo🤨
Atsakyti
Sveiki,

Mano gyvenime vyksta pokyčiai. smile.gif

Atsirado žmogus J. iš praeities. wub.gif Kaip klostysis mūsų santykiai? wub.gif

Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti

...
Mano gyvenime atsiranda virsmai. Žinoma, kartu atsiranda dvejonės, ar teisingi sprendimai yra priimami.
Ar teisingus sprendimus aš priimu? Gal yra vietų, kur man reikia elgtis atsargiau?
Ar įkyriai manęs sieks žmogus V iš praeities, ar nepakenks? Ar nepasikeis mano šeimos reikalai su A?
Ar rodo kortos artimu metu blogumų?
Ačiū.

Nezinant situacijos, negaliu atsakyti i klausima. Bet, bet kokiu atveju atsakymai, del tinkamu ar ne sprendimu, gali buti tik rekomendaciniai, nes zmogus pats priima sprendimus ir atsakomybe uz savo veiksmus.

Jus pati jauciate kur reikalingas atsargumas, nesivadovaukite jausmais.

Atsakyti

Kažkaip su sveikata nekaip jaučiuosi - gal kas pažiūrės (gal reik kokius tyrimus atlikti)

Del sveikatos kreipkites pas gydytoja, jeigu negaluojate ar reikia pasidaryti kokius tyrimus.

Jeigu ziurint is ezoterines puses, tai pergyvenate lygioje vietoje. Pas jus kaip koks chaosas viduje ir ko gero isoreje. Pabandykite namuose sutvarkyti ta vieta, kur senai tvarket ar vis laiko neatsiranda. Apeikite kambarius su zvake. Isvalykite save ir namus su druska, kaip tai padaryti yra nemazai info internete. Pasijusite geriau.

Atsakyti

[quote=nerimaaan,2019 02 28, 11:49]
Papildymui,gal tada man ką nors atsakys...mano vardo pirma raidė D. O naujoji kvalifikacija-medicina.
☺️
Papildyta:

Prašau pažiūrėti,man reikia atsakymo🤨

Ko gero problema tame, kad norite daugiau, negu galetu pasiulyti. Jums sudetinga su tuo taikytis, bet kartais tenka priimti situacija tokia, kokia ji siai dienai yra.

Atsakyti

Sveikos merginos, gal galite kas padėti išsiaiškinti :)

Sapnavau labai ryškiai dvi taro kortas  sujungtas į vieną: tai skeptrų 9 ir kardų 4. bandau suvesti šių dviejų kortų reikšmę į vieną, bet per mažai turiu dar žinių. Gal kuri galite pakomentuoti jas?

Iš anksto dėkui :)

Atsakyti