Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos taro konsultacijos

Laba
Trumpai 😊ar nusimato rimta draugyste su vyru A?
Pažiūrėkite kuri galite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 27 birželio 2019 - 10:58

Labas vakaras. Mano horizonte netikėtai pasirodė buvęs mylimasis D.V. Kaip klostysis mūsų santykiai? Dėkoju už atsakymą :)

Atsakyti
Laba diena labai prasau, kas nusimanote, paziurekite kokios perspektivos santikiuose su R. Kaip vystysis bendravimas, kas laukia su siuo vyru ateityje. Dekui.
Atsakyti
Laba diena, gal galite žvilgtelėti dėl gyvenamosios vietos?
Šiuo metu gyvename nedideliame miestelyje, nuomuojamės būstą. Galvojame apie didmiestį. Ar tai gera išeitis išsikelti gyventi į didmiestį?
Ačiū jei pagelbėsite🍒
Atsakyti
Ar galite išmesti kortas dėl sveikatos. Mėnesį vargina skausmais, silpnumas. Prastėja kraujo rodikliai... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos taro mergaitės wub.gif

Senokai buvau užsukus. Bet tiek nutiko visko..

Santykiai nutraukti(daug melo juose buvo), gyvenimo vieta keitėsi staigiai.. Darbas, tiksliau keli keitėsi. Žodžiu užgriuvo.. Tamsus etapas...

Suprantu pati kalta pati sau kloju kelią.. Bet.. Dabar apatija.. Nesinori nieko o reikia, per dantis sukastus.


Minčių yra į užsienį išlėkti padirbeti ilgesniam laikui kol dar juda rankos kojos ir galva.

Gal bus galimybė padeliot kortas mano klausymui.


Į veiksiu sunkumus susidariusius, išvykusiu svetur darbuotis ar visgi liksiu čia Lietuvoje?

Tikrai, labai dėkinga už skirta laiką. 🌺🌺

Atsakyti

eirona, jeigu sugalvosite persikraustyti, liekate kaip apgauta. Rodo nesutarimus, apgaule, o galiausiai nezinosite kaip viska spresti. Negaliu sakyti, kad geriau nesikraustyti, tiesiog yra dalyku, apie kuriuos geriau pagalvoti pries persikraustant, o ne pasitiketi likimu.

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2019 07 20, 20:42)
<p><strong>eirona</strong>, jeigu sugalvosite persikraustyti, liekate kaip apgauta. Rodo nesutarimus, apgaule, o galiausiai nezinosite kaip viska spresti. Negaliu sakyti, kad geriau nesikraustyti, tiesiog yra dalyku, apie kuriuos geriau pagalvoti pries persikraustant, o ne pasitiketi likimu.
</p>



Ačiū Jums labai🙋🙋
Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors turite Pavasario saulė kontaktus? 4u.gif

Labai norėčiau susisiekti svarbiu klausimu ir nesu tikra, ar ji gauna mano žinutes. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimeta: 30 liepos 2019 - 17:10
Sveikutės wub.gif
kaip klostysis santykiai su žmogumi, vardu Darius, man jis labai patinka.🥰
Ačiū iš anksto❤
🥰🥰
Atsakyti

Sveikutės wub.gif
kaip klostysis santykiai su žmogumi, vardu Darius, man jis labai patinka.🥰
Ačiū iš anksto❤
🥰🥰

Tokių santykių dar neteko patirti, atrodys, kaip beprotiškas nuotykis - viskas nauja, viskas nežinoma, judės nepaprastai greitai.

Jūs būsite apvyniota aplink pirštą ir jausitės bejėgė, bevalė atsispirti to žmogaus žavesiui. Tuo jis naudosis ir jumis naudosis, nes pildysite kiekvieną jo užgaidą.

Atsakyti

Sveiki,

gal kas nors turite Pavasario saulė kontaktus? 4u.gif

Labai norėčiau susisiekti svarbiu klausimu ir nesu tikra, ar ji gauna mano žinutes. blush2.gif

Pavasario saulė dingo iš SM, dar kurį laiką teko su ja bendrauti FB, bet ir ten panaikino savo profilį. Greičiausiai turi kitą, bet nežinau, kokiu vardu dabar prisistato.

Atsakyti