Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Emiau viena vokalista, kaciu myletoja. Kitus galiu paskolint. :D

Atsakyti

Si eurovizija siemet panasiausia i gejovisija, kur tik pasisiuki ten vaivorykstinis. Ech... Na bet tikiuosi mano Beibis Lazanija laimes. geras, nesugadintas vaikis is kaimo. Is kart pamaciau jo potenciala. Suomiai visai patiko linksma dainele is kurios atsimeni gigantiska kiausini ir vina lakstanti su triusikais i ieskanti sortu. Uk daina gera, bet kaip atmatyt vaizda? :D Airija totali katastrofa, nesuprantu kas uz ja balsavo?Kipro mergele visai nieko. Serbija kazkuo patijo jos daina nors nei zodzio nesupratau, Ukraina nieko visai.  o visos likusios na klausomos bet isgirdau ir pamirsau. :)

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2024 05 08, 18:34)
<p>As  ta moteryte. Nesikesinkin i bano baby kroata. biggrin.gif nesidalinu savo grobiu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif</p>

nu va kaip negražu biggrin.gif
Papildyta:
reiškias suvalgiau šiandien savo vegetarinę lazaniją ir tuo baigsis, Baby Lasagnia lieka neliečiamas smile.gif
Atsakyti

Gal ir negrazu, bet ka padarysi, ziaurus tas pasaulis. :D

Atsakyti

nu va kaip negražu biggrin.gif
Papildyta:
reiškias suvalgiau šiandien savo vegetarinę lazaniją ir tuo baigsis, Baby Lasagnia lieka neliečiamas smile.gif

Atsakyti

Maniau, kad Airijai atstovauja moteris, o pasirodo, kad tai vyras.

https://www.lrytas.l...-airiu-31790863

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2024 05 09, 10:08)
<p>Maniau, kad Airijai atstovauja moteris, o pasirodo, kad tai vyras.</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrytas.lt/zmones/muzika/2024/05/08/news/sekme-pirmajame-eurovizijos-pusfinalyje-silvester-belt-atsvente-vakarelyje-linksminosi-su-airiu-31790863'>https://www.lrytas.lt/zmones/muzika/2024/05/08/news/sekme-pirmajame-eurovizijos-pusfinalyje-silvester-belt-atsvente-vakarelyje-linksminosi-su-airiu-31790863</a></p>

pasąmonės neapgausi, todėl man ir buvo airių pasirodymas tokia šlykštynė
Atsakyti

pasąmonės neapgausi, todėl man ir buvo airių pasirodymas tokia šlykštynė

Bet Silvestras atrodo kaip normalus vaikinukas, sunku įtarti, kad iškrypėlis. Nesuprantu kodėl jis pasukęs tuo keliu. 

Atsakyti

Bet Silvestras atrodo kaip normalus vaikinukas, sunku įtarti, kad iškrypėlis. Nesuprantu kodėl jis pasukęs tuo keliu. 

Iškrypėlis? ****, o tu dvasios ubagė. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2024 05 09, 14:23)
<p>Bet Silvestras atrodo kaip normalus vaikinukas, sunku įtarti, kad iškrypėlis. Nesuprantu kodėl jis pasukęs tuo keliu. </p>

tai kai kurie iš jų būna gana vyriški ir ieškosi tada tokių cypailų kaip koks donkey Donny biggrin.gif
Atsakyti

Iškrypėlis? ****, o tu dvasios ubagė. 

Ekstrasensė per internetą nustatanti kitų dvasią? :) 

Atsakyti

tai kai kurie iš jų būna gana vyriški ir ieškosi tada tokių cypailų kaip koks donkey Donny biggrin.gif

Man gaila jų, kad jie dėl netinkamos aplinkos poveikio tokie užaugo. 

Keista, kad Račo šeimoje išaugo lesbietė, gal tai netinkama motinos įtaka, joje matomas kažkoks nenormalumas. 

Atsakyti