Norėtumėte padailinti savo kūno linijas, jaustis lieknesnė ir džiaugtis stangresniu pilvuku, lygiomis šlaunimis, dailiu užpakaliuku? Juk stangrus kūnas- visų merginų (moterų) svajonė. Išbandykite naujos kartos kompleksinę kūno gražinimo procedūra su Galvanic Spa aparatu!

Dėka unikalaus Galvanic Spa aparato Jūsų jūsų kūnas susigražins patrauklią išvaizdą ir savo stangrumą jau po keletos procedūrų. Šios procedūros metu efektyviai naikinami struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, trikdantys mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą.

Ši procedūra skirta šlaunims, pilvo sričiai, sėdmenims, rankoms (nuo alkūnės link peties). Viena galvaninės srovės procedūra prilygsta kone dešimčiai intensyvaus masažo seansų, todėl akivaizdžiais rezultatais galėsite džiaugtis jau po pirmų procedūrų: oda taps lygi, švelni, pastebimai stangresnė. Procedūrų metu naudojamos speciolios poliarizuotos Body Shaping Gel priemonės gerina kraujotaką ir limfos nutekėjimą, atstato odos drėgmę. Dėl šios sąveikos sumažėja riebalinių sankaupų maišeliai ir toksinai, susikaupę odoje bei poodiniame sluoksnyje.

Masažo poveikis:
efektyviai pašalinamas celiulitas;
sumažėja apimtys;
oda tampa stangri;
pašviesėja neseniai atsiradusios strijos;
taip pat taikoma odos gydymui: dermatitui, odos šerpėtojimui.

Toks masažas prilygsta net dešimčiai apimtis mažinančių procedūrų, kurios atliekamos rankomis, tad rezultatas akivaizdus. Po procedūros oda yra patempiama, tampa lygesnė, taip sustangrėja pilvo (šlaunų, sėdmenų) sritis ir yra sumažinamos apimtys.
Norint pasiekti maksimalių rezultatų, rekomenduojamos 5-10 prosedūrų kursą.
Siūlomos procedūros galvaliniu aparatu kompleksas susideda iš šių etapų:
• Pasirinktos srities švelnus šveitimas, kurio metu oda yra paruošiama procedūrai (5 min.). Švelniai masažuojant natūraliu kūno šveitikliu su smulkiai sumaltais graikinių riešutų kevalais, pašalinamos negyvosios odos ląstelės, nupoliruojami odos šiurkštumai. Pagerėja odos būklė: atgaivinama, suminkštinama, tonizuojama oda tampa skaisti, glotni, žymiai geriau pasisavina naudingas medžiagas.
• Pasirinktos srities masažas su naujos kartos galvaliniu aparatu (15 – 30 min). Šis masažas ne tik išjudina nusistovėjusią limfą, atkuria mikrocirkuliaciją, suminkština audinius, bet ir aktyvina kraujotaką, gerina limfos nutekėjimą, taip pat vyksta kur kas gilesni procesai intraląsteliniame lygyje. Kūno stangrinimo masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, mažina strijų požymius po dietų ar gimdymų, aktyvina elastino ir kolageno sintezę ir stangrina odą. Specialiai sukurtos priemonės, kurios įvedamos į odą aparatu, aprūpina odą senėjimą stabdančiais ingredientais, skaido riebalus, lygina celiulitą išvalo ir atgaivina odą.
Procedūros galvaliniu aparatu – tai naujas požiūris į kūno puoselėjimą. Aparatas teikia visapusišką naudą – aparato skleidžiama pulsuojanti galvaninė srovė suaktyvina limfą, stimuliuoja odą ir sustiprina ląstelių tarpusavio komunikaciją, tai palengvina odos problemų tvarkymą. Maža to, šios srovės pagalba, specialūs veiklieji produktai yra giliai įstumiami odon iki reikiamų sluoksnių. Taip veikliosios medžiagos tikslingai veikia ir sprendžia tokias kūno odos problemas, kaip riebalų sankaupos, celiulitas, gerina odos tonusą.

Pilvo ir šonų procedūra 15 Eur
Sėdmenys 10 Eur
Šlaunys 25 Eur
Rankos 10 Eur
Kaklas, pagurklis 10 Eur
Kompleksinėms procedūroms taikoma nuolaida.

Registracija tel: 864767343
,,Li Style‘‘ grožio salone
Pramonės pr. 29, Kaunas